[POLSAT] Zawsze warto

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
R_321
Obserwator

[POLSAT/Ipla] Zawsze warto

Post autor: R_321 » 22 lip 2019, 21:18

Zwiastun mnie zainteresował , na 1 odcinek na pewno zerknę . Teraz tylko dobrać dobre pasmo i może nie będzie najgorzej :-)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 22 lip 2019, 21:20

atomówka96 pisze:
22 lip 2019, 21:12
Jeśli to ma być mocna obyczajówka to zwiastun ma to wszystko w ciągu minuty. ;)

Nowe logo idealnie pasuje do tego klimatu.
Chyba ktoś pomyślał, że tamto logo było za cukierkowe, a tu będzie się sporo działo.I super piosenka w tle.
R_321
Obserwator

Post autor: R_321 » 22 lip 2019, 21:23

No i dobrze , że stacja zaczęła już dość intensywnie promować serial .
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 22 lip 2019, 21:25

Spot typowy i schematyczny, mroczność na poziomie "M jak Miłość". Mnie nie przyciąga, a już sztuczne aktorstwo np. Wieniawy prędzej odrzuca. No ale tak już jest. Szkoda, że Polsat się sili na obyczajówki i marne kryminały.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 22 lip 2019, 21:35

Od początku (3 główne bohaterki) raczej nikt się nie spodziewał poziomu "Pod powierzchnią", a raczej zwykłej obyczajówki, więc trudno czuć się zawiedzionym. Po tych wstępnych materiałach nie zauważyłam rażącej różnicy w grze np Wieniawy i Rosati, Zielińska też, wiadomo. Ani Rosati ani Zielińska nie przyciągnęły by mnie nawet do 1 odcinka, Wieniawa mnie zaciekawia, bo nie obejrzałam chyba żadnego odcinka Rodzinki z tą hmmm....aktorką. Ktoś już wspomniał o scenariuszu, może on właśnie pociągnie tę produkcję, a i przecież kilku dobrych aktorów też tam gra, chociażby Bonaszewski.
R_321 pisze:
22 lip 2019, 21:23
No i dobrze , że stacja zaczęła już dość intensywnie promować serial .
Ja w ogóle mam wrażenie, że dosłownie za chwilę ruszą te wszystkie zapowiadane produkcje :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 22 lip 2019, 22:11

Oczywiście, że nie. Polsat się spodziewał, że zrobi z tego serial premium, a potem rakiem się z tego pomysłu wycofał. No ale ja się nie czuję zawiedzony, prędzej utwierdzony w przekonaniu. A "Pod powierzchnią" to nic wybitnego dla mnie. Emocjonalnie pierwszy sezon był dla mnie średniactwem :) Ale tam chociaż lepsi aktorzy grają. No i ma przynajmniej jakieś elementy thrillera z tzw. slow-burnem.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 22 lip 2019, 22:56

Przypomnę, że Kasia Sochacka to finalistka III edycji "Mam Talent" i półfinalistka VII edycji "MBTM".
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 23 lip 2019, 10:05

Sukces, bo ludzie kochają telenowele, ale i tak w paśmie co prawda mocnym, ale jednak dopiero 3 miejsce ;) I notoryczna wyraźna przegrana w 16-49 z KR...

No ale cóż... Skoro mierzymy, że ZW wyjdzie okej, jeśli nie będzie tak tandetnie złe jak Niańka, czy Powiedz Tak... Poprzeczka pod tym względem jest wręcz na ziemi, a nie postawiona choćby kilka cm nad ziemią.

Ale fakt faktem, że wczoraj zarzucili sporo materiałów. Dawno nie promowali tak nowego serialu. Nawet WRS nie miało takiej promocji... Tylko ciekawe kiedy i o której to będzie lecieć...
N-O-R-O-N pisze:
22 lip 2019, 22:11
A "Pod powierzchnią" to nic wybitnego dla mnie. Emocjonalnie pierwszy sezon był dla mnie średniactwem :) Ale tam chociaż lepsi aktorzy grają. No i ma przynajmniej jakieś elementy thrillera z tzw. slow-burnem.
Drugi sezon PP jest lepszy, chociaż ostatni odcinek nużący, ale historia bardziej składna niż w 1 sezonie, gdzie skupienie się na bzdetnym romansie uczennicy z nauczycielem pogrzebało szanse na dobry sezon. Niemniej TVN szuka, próbuje (Szóstka klapa wśród widowni, a szkoda, bo jakościowo naprawdę dobra produkcja), chociaż powrót 39 uważam za błąd. Polsat za to katuje to samo od dłuższego czasu - wyjątkiem Ślad...
tvferdex97
Junior

Post autor: tvferdex97 » 23 lip 2019, 10:14

W serialu "Ślad" tylko jeden aktor ma się czym chwalić pod względem aktorstwa, reszta średnia, co jest kwintesencją prawie wszystkich seriali Polsatu, gdzie głównie w obsadzie daje się tych popularnych a nie wybitnych. Myślałem, że po "Na krawędzi" Polsatowi uda się coś jeszcze dobrego trzymającego w napięciu stworzyć. Propo "39 i pół..." błedem też będzie planowana kontynuacja "BrzydUli", no bo mało kto myślał o tym żeby była kontynuacja.
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 23 lip 2019, 10:17

No i sporo postaci w tle w Śladzie to ludzie z paradoku - przynajmniej w pierwszych epach, bo jak dalej to nie wiem, bo nie oglądam.

Na krawędzi to ostatni chyba odważniejszy pomysł Polsatu - wyszedł średnio, ale chociaż próbowali... ZW to 3 obyczajówka w ich ramówce...
tvferdex97
Junior

Post autor: tvferdex97 » 23 lip 2019, 10:33

"Ślad" pod wspomnianym względem obsady z paradoku przypomina mi dawny serial TVP pt. "Biuro kryminalne", no i ta akcja z serialem NK gdzie założono profil na FB namawiający do powstania 2. serii i się udało :)
Ogladajacy
Użytkownik

Post autor: Ogladajacy » 24 lip 2019, 21:43

Jak można obsadzić te aktorki na główne role........

Masakra.

Zielińska- jeszcze jeszcze... ale Wieniawa?? I sztuczna Rosati? Boże
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 25 lip 2019, 21:22

Nadal podtrzymuje swoje zdanie, że nie da się budować jakości serialu na tych trzech konkretnych „aktorkach”, patrząc na to ile dramatycznych scen, łącznie z przemocą, wrzucono do zwiastunu spodziewam się „emocji” na poziomie brazyliady uprawianej przez Kożuchowską i to do sześcianu.
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 25 lip 2019, 22:30

@pulkownik już abstrachując od poziomu Drugiej Szansy i gry Kożuchowskiej, to zaklaszczę jeśli będzie chociaż jedna scena na poziomie słynnej, naprawdę bardzo dobrze zrobionej w DS, gdy pijany Topa zaatakował Kożuchowską. Niestety sceny w zapowiedzi jadą sztucznością i nieudolnością reżysera i aktorów na kilometr :(

Niestety wszystko zmierza do tego, że serial nie wybije się ponad typową produkcję Polsatu.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 25 lip 2019, 22:54

Z drugiej strony widownia Polsatu niczego bardziej ambitnego nie kupi, więc może i dobrze, że produkcja nie ma wyższych aspiracji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”