[POLSAT] Zawsze warto

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

[POLSAT] Zawsze warto

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Malgorzataa pisze: 14 maja 2020, 5:20 Nie bedzie 3 sezonu, przynajmniej w najbliższym czasie, Weronia Rosati, to jedna zgłównych bohaterek, a ona jest teraz w Los Angeles i nie ma jak przyleciec narazie do Polski
Przecież to nie jest żaden powód, żeby nie robić kolejnego sezonu :lol: Jeśli Nina zdecydowała by się na 3. sezon (w co niestety wątpię) to zrobią wszystko żeby ściągnąć ją do Polski.
Mooniaa
Junior
x 109
x 104

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Mooniaa »

Jeszcze nie wiadomo co do 3 sezonu, może akurat powstanie. 2 sezon kończy się w takim momencie, że prosi się o kontynuację, zobaczymy. Tak czy siak Polsat ma ostatnio pecha do takich seriali.
Ja ubolewam że Powiedz Tak skończyło się na 1 sezonie, bo bardzo mi się podobał, chociaż z drugiej strony, może to i lepiej, że tylko był ten jeden sezon, drugi może byłby gorszy 🙃
Adix2004
Poster
x 82
x 69

[POLSAT] Zawsze warto

Mooniaa pisze: 14 maja 2020, 11:50 Ja ubolewam że Powiedz Tak skończyło się na 1 sezonie, bo bardzo mi się podobał, chociaż z drugiej strony, może to i lepiej, że tylko był ten jeden sezon, drugi może byłby gorszy 🙃
"Powiedz tak" miało niestety żenujący poziom. "Zawsze warto" jest naprawdę dobrą obyczajówką. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Polsat zrobił tak dobrą obyczajówkę. Może pierwsze 2. sezony "W rytmie serca" bym jeszcze zaliczył :P
Mooniaa
Junior
x 109
x 104

[POLSAT] Zawsze warto

Mnie Powiedz Tak kupiło właśnie takim humorem i spontanicznymi dialogami. O wiele gorszy był serial Niania w wielkim mieście.
Zawsze warto było trochę taka odświeżona wersja Przyjaciółek...i z tych dwóch wolę Zawsze warto. Przyjaciółki już mi zbrzydły, i ile można oglądać milion romansów, kobit po 40...
Czekam na serial gdzie będą młode twarze 🙂🙂
Jordi
VIP Expert
x 2040
x 1952

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Jordi »

Podstawowym problemem ZW jest to, że tylko jeden z trzech głównych wątków jest naprawdę wciągający. Oczywiście Zielińskiej.

Rosati niby się poprawił w 2 sezonie, ale nadal ma sporo nużących momentów.

Wieniawa grać nie umie, to znowu próbowali nawalić ile wlezie w jej wątku i drugi raz nic to nie pomogło...

No i marne wykorzystanie niezłych postaci drugoplanowych też się kłania.

Ogólnie potencjał faktycznie był spory na najlepszy od lat serial Polsatu (Przyjaciółki nigdy moim zdaniem dobre nie były, sezony 1-4 do strawienia, dalej już coraz gorzej), no ale za dużo niedoróbek niestety...
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 327
x 248

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: kamol »

Jordi pisze: 14 maja 2020, 12:41 Podstawowym problemem ZW jest to, że tylko jeden z trzech głównych wątków jest naprawdę wciągający. Oczywiście Zielińskiej.
Według mnie w pierwszym sezonie (akurat jestem na siódmym z dwunastu odcinków) najciekawszy jest wątek Ady (Julii Wieniawy), ale ten Zielińskiej też się broni, chociaż jej postać, Dorota trochę za bardzo daje sobie wchodzić na głowę innym ludziom. Wątek Marty dosyć dziwny, aczkolwiek do przełknięcia i w pewnym sensie się broni.
✨✨
Mooniaa
Junior
x 109
x 104

[POLSAT] Zawsze warto

Ogólnie wszystkim trzech głównym bohaterkom za dużo nieszczęść przypadło. Trochę radości by nie zaszkodziło 🙂🙂
Dla mnie potencjał na fabułę był mega dobry, bo każdy wątek ciekawy, a inna sprawa, czy aktorki dały sobie z tym radę, żadna nie jest moja ulubiona, a Rosati chyba najmniej lubię. Tak czy siak serial mnie wciągnął. 🙂
Adix2004
Poster
x 82
x 69

[POLSAT] Zawsze warto

Jordi pisze: 14 maja 2020, 12:41 Wieniawa grać nie umie, to znowu próbowali nawalić ile wlezie w jej wątku i drugi raz nic to nie pomogło...
Ja nie lubię Wieniawy, ale tutaj uważam że gra całkiem nieźle i wątek też jest ciekawy, podobnie jak wątek Zielińskiej.
Najnudniejszym wątkiem dla mnie jest wątek Rosati.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2394

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: wiatriwoda »

Tydzień temu na jednym z live'ów na Insta jedna z głównych aktorek, już nie pamiętam która powiedziała, że formatem serialu zainteresowanych jest kilka krajów w Europie. Nie dziwie się się bo jest to naprawdę dobrze przemyślana historia wielowątkowa, która się ze sobą łączy, a przy tym nie jest banalna.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 327
x 248

[POLSAT] Zawsze warto

Tak, jak ktoś kiedyś napisał w tym wątku, gdyby serial był pokazywany w TVN, albo nawet na antenie TVP, to pewnie zupełnie inaczej by się przyjął, chociaż i na Polsacie ma spore grono fanów (widać po Facebooku, czy Instagramie).
✨✨
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 549
x 1329

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Medyk24 »

Miszczem świata była osoba, która zdecydowała o kontynuacji serialu w tym samym paśmie gdzie 1 sezon już notował fatalne wyniki oglądalności. Przecież aż się prosiło o przeniesienie na piątki po "TzG". A tak są dwie klapy, choć skoro ten reality-show o MMA ma być kontynuowany to może i "Zawsze warto" doczeka się kolejnego sezonu. :P
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 327
x 248

[POLSAT] Zawsze warto

To pokazuje, że Nina ewidentnie dała ten serial w TV na pożarcie, a jeszcze bardziej dziwi, że dodała cały drugi sezon przed emisją telewizyjną do IPLI. Zawsze warto i związane z nim perypetie emisyjne są jedną z większych ciekawostek w najnowszej historii TV. :lol:
✨✨
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 549
x 1329

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Medyk24 »

Przecież od jakiegoś czasu Polsat tak już robi ze wszystkimi serialami sezonowymi, co nie przeszkadza w przyzwoitych wynikach w telewizji, a przy "Zawsze warto" nagle pojawiają się dziwne dysproporcje, albo raczej trzeba było powiedzieć, że 1 sezon świetnie się oglądał w IPLI żeby jakoś wytłumaczyć się z błędu realizacji 2 sezonów na raz.
POZDRAWIAM, Medyk24
Adix2004
Poster
x 82
x 69

[POLSAT] Zawsze warto

kamol pisze: 14 maja 2020, 15:01 To pokazuje, że Nina ewidentnie dała ten serial w TV na pożarcie, a jeszcze bardziej dziwi, że dodała cały drugi sezon przed emisją telewizyjną do IPLI. Zawsze warto i związane z nim perypetie emisyjne są jedną z większych ciekawostek w najnowszej historii TV. :lol:
To, że dała prędzej 2. sezon na Ipli jest jeszcze okej, ale danie nowego sezonu w paśmie 1. sezonu gdzie był on ogromną porażką? Jej na prawdę na serialu nie zależy.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 24
x 228

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Kryterium0 »

wiatriwoda pisze: 14 maja 2020, 14:40 Tydzień temu na jednym z live'ów na Insta jedna z głównych aktorek, już nie pamiętam która powiedziała, że formatem serialu zainteresowanych jest kilka krajów w Europie. Nie dziwie się się bo jest to naprawdę dobrze przemyślana historia wielowątkowa, która się ze sobą łączy, a przy tym nie jest banalna.
Zobaczę to uwierzę... Zwyczajowo zagraniczne stacje przyglądają się hitowym produkcjom, wtedy rozważają kupno licencji. Polska nie ma aż takiej siły przebicia (a ani Polsat, ani Akson Studio nie ma tak rozwiniętej współpracy międzynarodowej), by cotygodniowy serial z mizerną oglądalnością tak szybko zawitał na innym rynku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”