[TVN/Player] Chyłka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

Re: [TVN/Player] Chyłka - Zaginięcie

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W soboty serial, który wielu już zobaczy i to który jak dla mnie mega hitem nie jest. Oddanie znów soboty konkurencji jak dla mnie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

kamil2505
VIP Expert
x 21
x 393

[TVN/Player] Chyłka - Zaginięcie

Post autor: kamil2505 »

Byłem przekonany, że ten serial wrzucą, np. z "Szóstką". Oba seriale mają dość niewielką liczbę odcinków., więc świetnie by pasował zabieg zastosowany z "Pułapką" i "Pod powierzchnią".

Swoją drogą dość szybko mogą zakończyć się premiery wiosenne. "Odwroceni" tylko 8 odcinków (liczyłem na 13), "Chyłka" tylko 7, a "Szóstka" bodajże 6. Do końca sezonu chyba tylko "Diagnoza" się zostanie (z seriali). Chyba, że jeszcze nie o wszystkim wiemy.

Szczerze mowiąc myślałem, że w wiosenne sobotnie wieczory pokażą "Big Brother - Ring".
A być może emisja serialu z playera w tym paśmie jest celowa, bo wtedy w Siódemce będą właśnie "Ringi".
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

Mam wrażenie, jakby w TVN ktoś inny odpowiadał za ramówki sobotnie wiosną od paru lat, inne dni super, nawet jak coś nie wypali, ale z reguły idzie dobrze, a tu jakaś niezrozumiała niedecyzyjność.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 549
x 1324

Post autor: Medyk24 »

TVN ewidentnie dał plamę, tutaj aż prosi się o jakiś program rozrywkowy, a nie serial, który bardziej pasuje na 21:30, mocne rozczarowanie...
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

Największym minusem, że to nie jest de facto premiera, przecież fani książki i widzowie TVN na pewno oglądają serial na Player, nie wszyscy, ale na bank sporo.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 802
x 962

Post autor: N-O-R-O-N »

Ale jednak z pewnością powinien mieć dużo więcej niż zeszłoroczne badziewie hipnotyzujące, które pod koniec miało 0,5 mln...
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę.

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1555

Post autor: Trzeciak »

kamil2505 pisze: 16 sty 2019, 17:07 Szczerze mowiąc myślałem, że w wiosenne sobotnie wieczory pokażą "Big Brother - Ring".
A być może emisja serialu z playera w tym paśmie jest celowa, bo wtedy w Siódemce będą właśnie "Ringi".
"Ringi" w TVN-ie i w TV4 były w niedziele, więc niewykluczone, że i tak będzie w Siódemce. Poza tym sam pisałem, że wiosną siły budżetowe TVN-u mogą zostać przekierowane na "BB".
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert
x 21
x 393

Post autor: kamil2505 »

Ja raczej obatawiam piątek lub sobotę na "Ringi". Niedziele według mnie odpadają z dwóch powodów:
1) niedzielne pasmo "Superseans" notuje bardzo dobre wyniki w grupie komercyjnej, więc nie ma sensu burzyć tego pasma.
2) w piątki i soboty wieczorem główny tvn będzie pokazywał filmy i serial, który można już oglądać na player. Natomiast w niedziele będzie i program rozrywkowy i nowy serial. Stąd też emisja w piątek lub sobotę spowoduje uniknięcie "kanibalizacji" anten. Kto będzie chciał obejrzeć film, będzie mógł wybrać film, kto program rozrywkowy - zobaczy program rozrywkowy.

Oczywiście mogę się mylić. Równie dobrze mogą pokazać "Ringi" też po "Superseansie", ale sensu nie widzę w tym, bo jak pokażą "Władcę pierścieni" to "BB" rozpocząłby się przed północą.

W sumie nie ma co gdybać. Pewnie wkrótce wszystko stanie się jasne.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Jordi
VIP Expert
x 2031
x 1944

Post autor: Jordi »

wiatriwoda pisze: 16 sty 2019, 17:19 Największym minusem, że to nie jest de facto premiera, przecież fani książki i widzowie TVN na pewno oglądają serial na Player, nie wszyscy, ale na bank sporo.
Po dwóch tygodniach od premiery 3 epy miały niecałe 500.000 wyświetleń. To daje ok 160-170.000 na odcinek, ale na pewno 3 miał wyraźnie mniej widzów od 1-2 z powodu dostępu płatnego.

Faktycznie szokiem jest emisja w soboty o 20:00, ale co dalej? Koniec będzie już 30 marca :o

Co do oglądalności, to 1.5mln będzie zadowalające, 2 to byłby spory sukces. Na pewno nie będzie takiej tragedii jak rok temu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1555

Post autor: Trzeciak »

Serial ma mieć 7 odcinków, więc finał sezonu wypadłby na 6 kwietnia, :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 37

Post autor: Tradycja »

Po 6 odcinku zastanawiam sie ile to musi sie wydarzyc w ostatnim zeby to wszystko jakos wyjasnic, zakonczyc bez szalonego tempa.
(ksiazki nie czytalam)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

Ja mam wrażenie, że scenariusz nie został dostosowany dla potrzeb serialu. Leci jak książka i dlatego odcinki nie są równe, choćby jeden w całości de facto na sali sądowej, a inny po za nią. Adaptacja, adaptacją, ale konstrukcja odcinków momentami leży.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 211

Post autor: Captain_M »

"Chyłka - Kasacja" jesienią pojawi się w Playerze - info z Player.pl :) Myślę, że można zmienić nazwę wątku na "Chyłka", aby nie robić do każdej z serii osobnego wątku.
k+b
VIP Expert
x 41
x 25

Post autor: k+b »

A jeszcze kilka dni temu Bogdan Czaja twierdził, że decyzja o kontynuacji dopiero po wynikach emisji telewizyjnej ;/ Ciekawe co zrobią jak emisje sobotnie okażą się klapą.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 93
x 125

[TVN/Player] Chyłka

Post autor: ali_cia »

Drugi sezon "Belle Epoque" też już był obiecany, to jeszcze o niczym nie świadczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”