[TVP1] Ranczo

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVP1] Ranczo

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Rzeczywiście, sprawdziłem dokładniej i chodzi o Jeruzal pod Skierniewicami. Ale tacy Solejukowie są wszędzie :)

Niedawno obejrzałem sobie dwa odcinki z I serii na Vod - dokładnie odc. "Wieść gminna" i "Racja gminy" i to jest prawdziwe "Ranczo", które porwało miliony serc :) Aż szkoda, że serial został rozmieniony na drobne, bo gdyby produkcja zakończyła się w 2009 to miałby szansę być uznanym za najlepszy serial komediowo-obyczajowy w Polsce.
milka89
Obserwator
x 22
x 7

[TVP1] Ranczo

Post autor: milka89 »

I tak jest uznany za najlepszy w tej kategorii, bo jaki inny? ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1017
x 2960

[TVP1] Ranczo

Post autor: pulkownik »

Ze współczesnych seriali - owszem, ale biorąc pod uwagę wszystkie możliwe seriale - daleko do Alternatyw 4 :)
milka89
Obserwator
x 22
x 7

[TVP1] Ranczo

Post autor: milka89 »

Bo oni bardziej celowali w Samych swoich, chociaż to film. I sam Chęciński mówił, że doczekał godnych następców.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP1] Ranczo

Post autor: Direct »

Jestem po dwóch pierwszych odcinkach finałowej, 10. serii. Pierwsze, co rzuca mi się w oczy - strasznie dziwnie to jest zmontowane. Zauważalnie mniej muzyki w tle, korekcja barwna jakaś ponura, tematyka przyciężka, wszyscy mają ze sobą jakiś problem. Nieswojo się ogląda. Po słabszej serii 7. nadeszły całkiem niezłe serie 8. i 9. Ta 10. jakaś dziwna na razie. Jedyne, co niezmiennie trzyma poziom, to dialogi. Sama fabuła nie ma startu do dwóch pierwszych serii, ale dialogi Roberta Bruttera to nadal poezja. Zobaczę, co będzie dalej.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”