[Player/TVN] Tajemnica zawodowa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

W miarę rozwoju historii, zmiana wersji wydarzeń i wychodzące nowe fakty, dzisiaj to już przebiło wszystko. 😳😳 A mąż Julii, zupełnie nie wiem, co chce ugrać, na czym tak naprawdę mu zależy, po dziewiątym odcinku szczególnie.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Jestem w szoku.
Tak niepozorny serial okazał się być taką bombą. Finał to jest coś wbijającego w fotel.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Serial, który z początku spisywaliśmy na straty, miał być kompromitacją TVN'u oraz niczym specjalnie nie wyróżniającą się obyczajówką. Stał się z biegiem odcinków i rozwoju fabuły majstersztykiem, a ostatni odcinek - w którym wiele się działo - utwierdził mnie w tym przekonaniu.

W tym odcinku najlepszy był dla mnie ten zwrot akcji...
[ Spoiler ]

Temu serialowi bym dał w skali szkolnej taką 5. Czekać już tylko aż włodarze stacji potwierdzą do oficjalnej wiadomości ten 2 sezon i tym samym przełamana zostanie ta "klątwa Pazury".
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

2 sezon wydaje się oczywistością, wyniki nawet szły w górę w trakcie emisji.. I był od początku dużo wyższe niż konkurencyjna Matejko, która dostała 2 sezon. Ale jesienią to chyba miejsca ciężko szukać na kontynuację..

Finał rzeczywiście dobry, sporo zwrotów akcji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Po promosach spodziewaliśmy się megaklapy i nudy. Z początku było nijak, ale od 4-5 epa jak to ruszyło z kopyta :o

Ostatnie dwa odcinki świetnie, a końcówka 10 to najlepsze minuty jakiegokolwiek serialu PL w ostatnich miesiącach :D

Także Pazura z początku irytował, tak pod koniec naprawdę muszę go pochwalić. Najlepsze jednak kobitki Różczka, Dereszowska, Arciuch (prosimy więcej Tamary, bo jej zołzowatość to skarb!), czy Breszka. Z panów no Czarek w ostatnich odcinkach. Tak to Zieliński bardzo dobra rola. Stramowski 9 epów meganico, ale w 10 w końcu pokazał coś więcej i oby w 2 sezonie, który MUSI BYĆ był taki jak w tym 10 epie :)

Naprawdę serial godny polecenia. Trzeba tylko wytrzymać przeciętne pierwsze odcinki.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

W zasadzie, wszystko zostało już powiedziane.

Dodam od siebie, że bardzo podobał mi się styl ubierania postaci w serialu, zarówno męskich, jak i żeńskich. Bardzo estetyczny i przyjemny dla oka. 🙂

Wątki są otwarte, drugi sezon mile widziany. 😊
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

A u mnie wrecz przeciwnie. Magalena Rozczka w niemal kazdym serialu ostatnich lat przemyka w dlugim plaszczu i ogromnej torbie na na ramie niezalenie od panujacej mody. Wyglada tak samo jak np w "1800 gramow" i jeszcze ten jej glos tzn szept zalotny .Wolalabym inna glowna bohaterke.
Serial ogolnie mi sie podoba. Pazura swietny.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tradycja pisze: 16 kwie 2021, 4:52 Magalena Rozczka w niemal kazdym serialu ostatnich lat przemyka w dlugim plaszczu i ogromnej torbie na na ramie niezalenie od panujacej mody.
Hahahaha, 10/10, idealny opis Różczki :lol: Mimo że nie byłem i nie jestem wielkim jej fanem - irytuje mnie jej wiecznie obniżony głos, chociaż jako lektorka wypada świetnie - tak szczerze mówiąc nie widziałbym innej aktorki w roli Julii, "zrosła" się z postacią według mnie.

Największym, nazwijmy to, zaskoczeniem, jest Pazura. Ja wiedziałem że to bardzo dobry aktor, niestety w ostatnich latach baaaardzo irytujący, głównie za sprawą niedobranych ról a jeszcze wcześniej ze względu na bardzo złą prasę, ale w roli łajdaka Andrzeja jest rewelacyjny i liczę że Tajemnica Zawodowa pozwoli mu wrócić na szczyt.

Generalnie cała trójka głównych aktorów to osoby za którymi zbytnio nie przepadam, ale i Różczka i Pazura i Dereszowska świetnie się wpisali w serial.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Calkiem dobry serial, niestety ominalem zeszłotygodniowy odcinek i jeden z początkowych też, więc przy tej liczbie zwrotów nie tak latwo sie połapać.
Ktoś wie o co chodzi, że najpierw grała Zborowska a potem Breszka?
Serial na takie 5,5/10
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

@kajtek900 Zofia Zborowska jest w ciąży, pewnie dlatego została zamieniona na Laurę Breszkę. Pamiętam, że Zborowska była bardzo podekscytowana przed premierą, niemalże jakby główną rolę tam grała, więc to musiała być jakaś zmiana na szybko. 😁
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

I chyba wyszło z korzyścią dla widzów, postać Ady jest świetnie napisana i bardzo fajnie zagrana przez Breszkę. Zośka to niestety słaba aktorka.

Sam serial rewelacyjny, w mojej opinii najlepsza obyczajówka TVN-u od czasów "Prawa Agaty". :)
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Cały serial miał z 1,12 mln średniej, 2 odcinek (z tych początkowo słabszych) z największą widownią w g. ogólnej, w przypadku komercyjnej to był 10 odcinek. Serial liderem w komercyjnej 16-49.
Obrazek
Obrazek
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pomijając 1 odcinek to równe wyniki cały sezon. W 16-49 na granicy średniej, ale na Playerze serial jest hitem, więc myślę, że 2 sezon to formalność :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tradycja pisze: 16 kwie 2021, 4:52 i jeszcze ten jej glos tzn szept zalotny .
Dobre określenie :) Na takim zalotnym szepcie gra(ł?) też Wesołowski co dla mnie było nie do zniesienia, plus jeszcze słabe aktorstwo. Dlatego przestałam filmy z tym panem oglądać, nad czym ubolewam, bo "Komisarz mama" nawet mi się spodobała, ale ten Wesołowski....
Jordi pisze: 14 kwie 2021, 23:40 Arciuch (prosimy więcej Tamary, bo jej zołzowatość to skarb!)
Tak, zdecydowanie ma coś takiego w sobie i idealnie pasujący do zołzy tembr głosu, faktycznie trudno o drugą taką ;)
pulkownik pisze: 16 kwie 2021, 8:25 Największym, nazwijmy to, zaskoczeniem, jest Pazura. Ja wiedziałem że to bardzo dobry aktor, niestety w ostatnich latach baaaardzo irytujący, głównie za sprawą niedobranych ról a jeszcze wcześniej ze względu na bardzo złą prasę, ale w roli łajdaka Andrzeja jest rewelacyjny i liczę że Tajemnica Zawodowa pozwoli mu wrócić na szczyt.
Też jestem pod wrażeniem gry Pazury, świetnie grana postać.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Tajemnica zawodowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W DDTVN potwierdzono drugi sezon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości