[TVP2] Tancerze

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Nie ma jeszcze wątku o tym serialu więc go zakładam. 4 kwietnia, w sobotę o 20.00 TVP2 pokaże pierwszy odcinek serialu Tancerze. Zapowiedzi i jego promocję można zobaczyć w TVP. Wg. mnie może to być ciekawy serial i z tego co dziś obejrzałem przypadkiem w zwiastunie, to nie będzie tam wątków typowych dla takich seriali jak M jak Miłość etc. (i bardzo dobrze bo takie seriale są już nudne :) ), poza tym serial ma być z dużą ilością tańca, dynamiczny... i na pewno obejrzę pierwszy odcinek choćby dlatego też że sam tańczę i może to być interesująca propozycja na sobotę ;) Aczkolwiek serial będzie konkurował z silną propozycją Polsatu-Jak Oni Śpiewają.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Obejrzałem wczorajszy odcinek tego serialu. Muszę przyznać, że jest na prawdę dobry, tylko musi się jeszcze rozkręcić. Pierwszy odcinek oceniam na 4+.
Awatar użytkownika
kelo
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2007, 21:09

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kelo »

Kiedy skończy się ta zasrana moda na taniec...ile można to lansować w TV ?
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Dopóki znajdą się osoby, które interesuje taniec w telewizji, będzie on "lansowany" i niestety, nic nie da się z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

kelo pisze:Kiedy skończy się ta zasrana moda na taniec...ile można to lansować w TV ?
Amen.
Awatar użytkownika
beata
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2008, 1:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beata »

Trzeba przyznać, że taniec ma na razie "wzięcie" i podejrzewam, że jeszcze trochę się go naoglądamy ;) Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszego odcinka: ponad 2,5 mln widzów, to prawie tyle, ile zanotowało show "Jak Oni Śpiewają", które jest już sprawdzonym formatem. Myślę, że "Tancerze" zagoszczą na antenie na dłużej, niż jeden czy dwa sezony :)
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Według mnie serial jest naprawdę dobry, dynamiczna akcja, taniec, z lekką dozą humoru, także jak dla mnie jest ciekawy, przyjemnie się ogląda i myślę, mam nadzieję, że zagości na antenie TVP2 na dłużej ;)
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

sorry za post pod postem
WirtualMemedia.pl pisze:Pierwszy sezon serialu 'Tancerze' zgromadził średnio 1,63 mln widzów a Dwójka podczas emisji produkcji przegrała z największymi stacjami telewizyjnymi. Wpływy reklamowe serialu wyniosły 6,77 mln złotych (bez rabatów).

Premierowy odcinek "Tancerzy" oglądało 2,5 mln widzów, zaś ósmy już tylko 1,2 mln osób. Dwójka miała podczas emisji serialu średnio 12,31 proc. udziału w rynku w grupie 4+ oraz 13,06 proc. udziału w grupie 16-49 - wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl.

Liderem w paśmie emisji "Tancerzy" była Jedynka, która miała 3,24 mln widzów i 24,44 proc. udziału w rynku ( filmy fabularne). Druga pozycja przypadła telewizji Polsat, nadającej "Jak oni śpiewają" (2,56 mln widzów i 19,27 proc. udziału w rynku). Dwójka dopiero czwarta za TVN, która zgromadziła 2,32 mln widzów i 17,39 proc. udziału.

Dwójka będzie kontynuować emisję "Tancerzy" jesienią.
A szkoda że taka niska oglądalność jak na wg. mnie dobry serial... Jak na razie 1sza seria przed wakacyjną przerwą zakończyła się 23.05.2009 ósmym odcinkiem. Ale jesienią come back :)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

I po tym come back będziemy mogli pożegnać tą produkcję jeśli nadal będą notować takie wyniki. I dobrze, bo według mnie to wielka chała - po samą realizację. Niektóra część obsady również zawodzi.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Ice pisze:I po tym come back będziemy mogli pożegnać tą produkcję jeśli nadal będą notować takie wyniki. I dobrze, bo według mnie to wielka chała - po samą realizację. Niektóra część obsady również zawodzi.
No wiesz Ice też zależy komu co się podoba :P a jeśli po 2giej serii będzie koniec (ale to się okaże) to zawsze powstał fajny-jak dla mnie serial ;) Tylko trochę się dziwię że tak mało odc. bo 8 wyprodukowano, czyli można się domyślać że jesienią prawdopodobnie będzie nie więcej.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ale ja nie narzucam Tobie zdania, że ten serial to chała. :] Takie jest moje odczucie. I nie tylko moje. Realizacja na pierwszy rzut oka jest w miarę pooprawna, ale widać niedociągnięcia. Po serialu tanecznym spodziewałem się czegoś innego, lepszego.
Pawel

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja mam wrażenie że ten serial robili na szybko, bez dokładnego przemyślenia całej fabuły.
Gdybym nie przeczytał tego w internecie to nigdy bym nie przypuszczał że poprzedni odcinek był finałem pierwszego sezonu. Kompletnie na taki nie wyglądał.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP2] Tancerze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Serial jest od 2 stycznia powtarzany w TVP2 od poniedziałku do piątku o 12:30.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości