[TVP2] Na dobre i na złe

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

Wczoraj był ostatni odcinek serialu :( na dole ekranu pod koniec serialu leciało- zapraszamy do ogladania po wznowieniu produkcji serialu :( ciekawe kiedy beda mogli ruszyć ze zdjeciami.... jak myślicie ?? bo ja mam nadzieje, ze przynajmniej w czerwcu wejda na plan, mam nadzieje :(
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

To wszystko zależy od sytuacji w naszym kraju, ale większość seriali planuje powrócić w czerwcu na plany, żeby może we wrześniu czy październiku mieć już jakieś odcinki do pokazania. Niektóre seriale, mimo, że mają odcinki w zapasie, też wola je pokazać po wakacjach.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2020, 14:15 przez Mooniaa, łącznie zmieniany 1 raz.
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Słuchajcie jeszcze w maju wejdzie czwarty etap czyli "zgromadzenia do 50 osób" więc plany zdjęciowe mogą ruszyć
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

tez tak mysle, a 4 tym etapie przeciez otwieraja teatry i kina, wiec tym bardziej plany zdjęciowe, operatorzy kamer, dźwiękowcy, wszyscy którzy pracuja za kamerami moga miec maseczki i rękawiczki, poza tym środki dezynfekujace takie postawowe zasadu bezpieczenstwa, tak samo jak wszedzie w galeriach chociazby czy u fryzjera, przeciez aktorzy tez w koncu musza pracowac, nie beda ich trzymac w zamknięciu, hellołł.... :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nawet jeśli na dniach wznowią zdjęcia to postać Hani Sikorki (Żmuda Trzebiatowska) ze względu na ciążę aktorki szybko nie wróci do serialu, w ostatnim odcinku przed przerwą Sikorka wyjechała - coraz trudniej było ukrywać widoczną ciążę Żmudy. Swoją drogą wątek Żmudy i Janickiego wyrósł na najważniejszy w tym sezonie.

W ostatnich odcinkach oprócz "Mariolki 2.0." pojawił się czeski ginekolog oraz potencjalny czarny charakter - kardiolog grany przez Ciachorowskiego, nadal eksperymentują z obsadą a efekt mizerny. Fraszyńska tyle lat mówiła, że chętnie wróci, ale produkcja była innego zdania, Bujakiewicz wróciła na sekundę i zniknęła, Jungowskiej podziękowano w jakiś dziwnych okolicznościach a moim zdaniem powinni spróbować zaangażować kogoś z kultowych odcinków sprzed 15 lat.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

To prawda. Brakuje kogoś ze starej ekipy. Ja bym chętnie znowu zobaczył Gosię Foremniak :)
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

a mnie sie bardzo podoba serial i wątki i postacie, mam nadzieje, ze szhbko wznowia zdjęcia..... na atm gdzie kreca wiekszosc seriali jest ogłoszenie o prace dla asystenta kierownika produkcji i stylisty fryzur do serialu codziennego pierwsze ogłoszenie od 15 maja drugie od 25, wiec jest nadzieja, ze wkrótce wejda aktorzy na plan....
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

Wkrótce aktorzy wchodzą na plan i tematem co najmniej jednego odcinka serialu będzie pandemia koronawirus.

Proszę starać się pisać posty z polskimi znakami, dużymi literami, interpunkcją itp. - Tomek.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze: 30 kwie 2020, 17:35 Nawet jeśli na dniach wznowią zdjęcia to postać Hani Sikorki (Żmuda Trzebiatowska) ze względu na ciążę aktorki szybko nie wróci do serialu, w ostatnim odcinku przed przerwą Sikorka wyjechała - coraz trudniej było ukrywać widoczną ciążę Żmudy. Swoją drogą wątek Żmudy i Janickiego wyrósł na najważniejszy w tym sezonie.

W ostatnich odcinkach oprócz "Mariolki 2.0." pojawił się czeski ginekolog oraz potencjalny czarny charakter - kardiolog grany przez Ciachorowskiego, nadal eksperymentują z obsadą a efekt mizerny. Fraszyńska tyle lat mówiła, że chętnie wróci, ale produkcja była innego zdania, Bujakiewicz wróciła na sekundę i zniknęła, Jungowskiej podziękowano w jakiś dziwnych okolicznościach a moim zdaniem powinni spróbować zaangażować kogoś z kultowych odcinków sprzed 15 lat.
No zgadzam sie niestety. Pamietam, ze przez pierwsze 10 lat do 2009 roku nie przegapiłem ani jednego odcinka. Potem poziom był coraz gorszy , odpuściłem ogladanie kilka lat temu i teraz zerknąłem z ciekawości i w porównaniu z tym co było dawniej to jest niestety dramat . :(
^-^
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Dla mnie ten serial skończył się wraz z odejściem Kamilli Baar.

Kasia Dąbrowska (Consalida) tylko dopełniła dzieła.
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

A ja się nie zgodzę. Świetni aktorzy : Emilia Komarnicka, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Kamil Kula, Aleksandra Hamkało, Filip Bobek, Paulina Gałązka, i fantastyczna rola Michała Żebrowskiego jako Falkowicza, Ilona Ostrowska, to jest super obsada i ciekawe wątki.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wyniki oglądalności pokazują niestety coś innego.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

M@rcin pisze: 25 maja 2020, 15:34 Dla mnie ten serial skończył się wraz z odejściem Kamilli Baar.

Kasia Dąbrowska (Consalida) tylko dopełniła dzieła.
Zgadzam się, wtedy wątki najbardziej mi odpowiadały. Mimo, że teraz co chwila jest powiew swieżości w obsadzie, to jakoś nie sprawia, że mam ochotę na ten serial.
Malgorzataa
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2020, 14:17

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malgorzataa »

Na szczęście nikt do oglądania nie zmusza, a póki co jest jeszcze duża część widzów, którym serial się nie znudził i nadal chcą go oglądać, jak np. ja :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP2] Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Co najmniej jeden odcinek nowego sezonu będzie poświęcony koronawirusowi - https://www.telemagazyn.pl/artykuly/na- ... 82001.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości