[TVP2] Rodzinka.pl

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 239
x 862

[TVP2] Rodzinka.pl

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

W końcu - szkoda tylko, że decyzja podjęta jakieś 5 lat za późno.

Oczywiście niektórzy komentujący pod postem Kożuchowskiej widzą za przyczynę zdjęcia serialu z anteny PiS i obecne rządy Jacka Kurskiego. Serio? Gdyby tak ten serial nie podobał się prezesowi, to nie pojawiłaby się za jego kadencji informacja o emisji nawet trzy razy w tygodniu i przeniesieniu do Jedynki :rolleyes:
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 630
x 777

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: N-O-R-O-N »

Dobra i słuszna decyzja z zakończeniem, o parę sezonów za długo już na antenie jest ten serial. Ostatnio sporadycznie były niezłe odcinki, zrobili z tego jakąś obyczajówkę - z wątkiem Tomka i jego dziewczyny, relacjami z rodzicami itd. Polsat powinien to samo zrobić z ŚWK.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3103
x 1370

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Trzeciak »

Decyzja spodziewana już od jakiegoś czasu, szczególnie od momentu zeszłorocznej zmiany pasma. Niecały milion widzów po "Szansie na sukces" z pewnością to nie jest szczyt ambicji prezesa Kurskiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior
x 82
x 18

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: atomówka96 »

Cóż, po prawie 9 latach bycia na antenie decyzja niemalże zrozumiała i słuszna. Ciekawe jak będzie wyglądał ostatni odcinek serialu?
Mooniaa
Obserwator
x 23
x 28

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Mooniaa »

Będzie mi chyba brakować tego serialu, ale kiedyś musiał się skończyć, chłopaki wyrosły i tematy już się zaczęły wyczerpywać. Też jestem ciekawa jak przedstawia ostatni odcinek. 🙂
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 896
x 2459

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: pulkownik »

Olga Kalicka dowiedziała się od dziennikarzy, z kolei Karolak mówi, że planowany był jeszcze jeden, ostatni, 17 sezon - https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... XtxqgTuLQE
Kostka
Użytkownik
x 12

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Kostka »

Jednym słowem - WRESZCIE.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 946
x 373

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Dejmian »

Ten koniec to o jakieś siedem lat za późno. Tylko trzy pierwsze sezony były warte obejrzenia. Serial powinien zakończyć się już 2013 roku, kiedy poszedł na dłuższą przerwę.
11 lat na forum! :)
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: tvtv21 »

Dla mnie to jest bardzo smutno to aż prawie 10 lat . Muszą zrobić coś podobnego ale przywrócić Ja to ma szczęście
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: bustram »

Pierwsze sezony były nawet nieżenujące, ale potem jak już dzieciaki wyrosły i w domu zaczęły pojawiać się nieletnie siksy kręcące tyłkami i śliniące się na widok Karolaka to zaczęło się robić niestrawnie. Ja w ten koniec nie do końca wierzę, bo ostatnio stacjom TV coraz trudniej przychodzi definitywne kończenie produkcji - zwykle są to przerwy (tak jak z Ranczem), ale można mieć nadzieję, że przynajmniej za kadencji Kurskiego serial nie wróci.

Poza tym wyrośniecie dzieciaków powinno być naturalnym impulsem do wymyślenia nowego serialu z nowymi aktorami. To jakiś problem ? Może trochę w kierunku "Rodziny zastępczej" tym razem ?
Damianou18
Activist
x 277
x 52

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Damianou18 »

Mooniaa pisze:
20 lut 2020, 13:56
Będzie mi chyba brakować tego serialu, ale kiedyś musiał się skończyć, chłopaki wyrosły i tematy już się zaczęły wyczerpywać. Też jestem ciekawa jak przedstawia ostatni odcinek. 🙂
Oj tak. Jak już teraz się widzi w szczególności po Kacperku, że już kawał chłopa się zrobił... No cóż, serial da się jeszcze oglądać, ale no już mocno wymyślone wątki są w tym serialu. Dobrze, że już koniec, ale trochę będzie brakować :) ale i tak Kurski będzie emitować powtórki Rodzinki i tak.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 896
x 2459

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: pulkownik »

Zdrójkowski w filmiku na Instagramie powiedział, że dziś się dowiedzieli o rezygnacji z ostatniego sezonu i jutro scenografia idzie do rozbiórki, także serial najpewniej zakończy się bez jakiegoś wyjątkowego finału.
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: tvtv21 »

Czytałem że ostatni odcinek ma być pożegnalny na plejadzie i że ten sezon ma mieć tylko 8 odcinków
Mooniaa
Obserwator
x 23
x 28

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: Mooniaa »

pulkownik pisze:
20 lut 2020, 19:34
Zdrójkowski w filmiku na Instagramie powiedział, że dziś się dowiedzieli o rezygnacji z ostatniego sezonu i jutro scenografia idzie do rozbiórki, także serial najpewniej zakończy się bez jakiegoś wyjątkowego finału.
Widać, że było to niespodziewane, bo było mu mega przykro, i miał łzy w oczach i łamiący się głos. W sumie np Wieniawa czy Gasiewska grają w innych serialach, Musiał też grywa w różnych produkcjach.
DaMiAn1998
VIP Expert
x 164
x 104

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: DaMiAn1998 »

Wg mnie to jest trochę zagrywka TVP, na podniesienie oglądalności sezonu. Tak szczerze to nie zdziwię się jak "na prośbę widzów" będzie jesienią pożegnalny sezon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”