[TVP1] Klan

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 287
x 218

[TVP1] Klan

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

To chyba najbiedniejszy serial w TV teraz. Paradokumenty w Polsacie są lepiej doinwestowane niż kultowy (trzeba to powiedzieć, tyle lat na antenie i obsada dalej w formie) Klan.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

[TVP1] Klan

Post autor: wiatriwoda »

I to niemal coroczne drżenie, czy nie zlikwidują fanów, przy takich wynikach, przy takich kosztach. Ale w TVP ujęcie biznesowe niemal nie ma znaczenia, w niektórych, a może większości segmentów, można sypać bez dna.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 287
x 218

[TVP1] Klan

Według mnie Klan traci, bo na poważnie oglądają go jedynie osoby starsze, a większość młodszych to osoby, które cisną sobie z niego bekę. Ale ile można wyśmiewać biedę, drewniane aktorstwo i nieprzystającą do 2020 roku fabułę? :P
😷😷😷to ważne😷😷😷
DaMiAn1998
VIP Expert
x 192
x 137

[TVP1] Klan

Post autor: DaMiAn1998 »

Traci widzów bo zazwyczaj jest "a to Klan jeszcze leci?". W TVP nie ma żadych spotów promocyjnych i tak to się kończy. Dlaczego był szał z 1z10 jak przenieśli do Jedynki? Bo była kampania promująca. Klan nie ma żadnych zwiastunów tylko 5 minut przed serialem powiedzą, że jest serial...
Druga sprawa jest taka, że Klan ma ponad 2 pkt% więcej w 4+ i prawie 3 pkt % więcej w komercyjnej od KK która kosztuje kilka razy tyle XD.
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Adix2004
Poster
x 52
x 59

[TVP1] Klan

Post autor: Adix2004 »

Ten tasiemiec miał już tyle razy się skończyć a zawsze powstaje jak Feniks z popiołów :lol: Choć nie ukrywam, że jestem za zakończeniem serialu.
DaMiAn1998 pisze: 20 sie 2020, 22:29 Druga sprawa jest taka, że Klan ma ponad 2 pkt% więcej w 4+ i prawie 3 pkt % więcej w komercyjnej od KK która kosztuje kilka razy tyle XD.
O tym samym pomyślałem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 287
x 218

[TVP1] Klan

Pamiętajcie święte słowa Elżuni:
Barbara Bursztynowicz grozi: "Bez "Klanu" nie ma sensu żyć". Aktorka szantażuje w Fakcie, że jeśli telenowela rzeczywiście zostanie zakończona, to ona zrobi sobie coś złego.
(...)
Czy znajdzie się gdzieś indziej dla mnie miejsce? Mam nadzieję, ze bo inaczej nie ma sensu żyć.
Stanowisko sprzed czterech lat. :P https://www.pudelek.pl/artykul/90012/ba ... sensu_zyc/
😷😷😷to ważne😷😷😷
DaMiAn1998
VIP Expert
x 192
x 137

[TVP1] Klan

Post autor: DaMiAn1998 »

@kamol Ty się śmiejesz ale większość aktorów z Klanu nie ma innych dochodów, więc zostaną bez środków.
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 17
x 192

[TVP1] Klan

Post autor: CaptainMorgan »

Bez żadnych środków nie zostaną. Przez tyle lat z powtórek aktorzy zarobili 2 razy tyle co z gaży. Z emisji powtórkowych są też dobre pieniądze, chyba Kiepscy w tym przodują.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 218
x 105

[TVP1] Klan

Post autor: Hot Heart »

DaMiAn1998 pisze: 20 sie 2020, 22:29 W TVP nie ma żadych spotów promocyjnych i tak to się kończy. Klan nie ma żadnych zwiastunów tylko 5 minut przed serialem powiedzą, że jest serial...
To samo "Pierwsza miłość" po zmianie oprawy pojawiły się na jakiś czas zwiastuny odcinków o 18:00, ale od kilku miesięcy brak jakiejkolwiek informacji. Serial swój pik ma tylko przez blok reklamowy na mikołajki (i ten niedawny na walkę z koronawirusem). Trochę też zyskuje przez "Wydarzenia" po serialu.

Kiedyś pamiętam za mgłą jak moja rodzina oglądała "Klan" i kilka urywków z niego. Teraz też nie dawno włączyłem i była straszna nuda. "PM" się o tyle różni, że tam fabuła jest czasmi odjazdowa. :lol:
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 506
x 1263

[TVP1] Klan

Post autor: Medyk24 »

"PM" jednak powróciła do spotów ramówkowych, co prawda pewnie jako zapchajdziura z powodu ograniczonej liczby premier na jesień ale jednak. Fakt, scenariuszowo odlatują, ale realizacja póki co stoi na dużo większym poziomie niż w "Klanie" i widać, że Polsat nadal inwestuje serial, dużo scen akcji, plenerów. "Klan" za to jest nawet pomijany w zapowiedziach spikerskich po "Teleexpressie", tak na prawdę jedyna promocja to belka "za chwilę" na koniec "JTM?" i ewentualnie drobna wzmianka, że serial wraca z relacji z konferencji w serwisach informacyjnych.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP1] Klan

Post autor: Direct »

"Klan" najlepsze lata ma dawno za sobą, co każdy wie. Trudno oczekiwać rekordowych wyników, nie zacznie z powrotem nagle oglądać cała Polska choćby nie wiem ile TVP wrzuciła do oprawy zapowiedzi. Jak dla główną wadą serialu jest to, co już chyba tutaj kiedyś opisywałem - za mało klanu w "Klanie", a za dużo innych, mniej interesujących postaci. Sceny albo sztampowe, bez pomysłu, albo przeciwnie - zbyt odjechane lub żenujące lokowania produktów. Jedyna szansa to porządne przewietrzenie ekipy od skryptu, ale na to twórcy nie pójdą, więc będzie jak jest aż do zejścia z anteny.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 318
x 85

[TVP1] Klan

Post autor: Michał56 »

DaMiAn1998 pisze: 20 sie 2020, 23:18 @kamol Ty się śmiejesz ale większość aktorów z Klanu nie ma innych dochodów, więc zostaną bez środków.
No pomimo tych rzekomo niskich stawek i tak zarabiają dużo więcej w kilka dni niż przeciętny Kowalski w miesiąc więc może będą żyć z oszczędności.
Pirlo pisze: 05 sie 2020, 14:23 Ostatnio trafiłem na kilka starych odcinków Klanu (przedział 60-160 odc) na YT i sympatycznie to się oglądało. Zabawne, bo w miarę pamiętałem większość wątków, a przecież ostatni raz to oglądałem te odcinki w 2001/02 jak powtarzali na TVP3, a ja dopiero poznawałem świat, a po prawie 20 latach dalej coś ze starego Klanu w głowie zostałem .
Natomiast nie ukrywam, że wolałbym żeby TVP wrzucił stare odcinki na swoje VOD. Tak najlepiej od 1-300 odcinka.
Mi jedynie zostało w pamięci rozdziewiczanie BOżenki. Do dziś pamiętam uczucie zażenowania gdy to oglądałem z mamą w tv. :lol:
^-^
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

[TVP1] Klan

Post autor: wiatriwoda »

W Klanie już od pierwszego odcinka, który już można obejrzeć, wątek wirusa, kryzysu gospodarczego w wielu scenach i wątkach.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 506
x 1263

[TVP1] Klan

Post autor: Medyk24 »

Twórca "Klanu" uspokaja - "Nowa umowa jest w przygotowaniu, a jej warunki praktycznie zostały uzgodnione" - https://swiatseriali.interia.pl/newsy/s ... Id,4690515
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Adam d
Obserwator
x 35
x 63
Kontakt:

[TVP1] Klan

Post autor: Adam d »

Oprócz pojawienia się wątku pandemii COVID-19 w tym serialu. Tomasz Stockinger zdradził też, co będzie dalej z wątkiem doktora Koziełły (którego grał niedawno zmarły Andrzej Strzelecki) w serialu.
https://plejada.pl/newsy/tomasz-stockin ... go/t0ek3pq
https://plejada.pl/newsy/koronawirus-po ... li/f2n25dw (na dolę artykułu, jest wspominany wątek epidemii w "Klanie")
#PiekłoKobiet
Na Forum, tylko prywatne opinie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”