[Polsat] Ekipa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

[Polsat] Ekipa

Post autor: Mocny FULL » 08 lip 2011, 22:25

To serial sens., prod. Polsat, 2007

Obsada:

Katarzyna Herman
Rafał Maćkowiak
Marcin Perchuć
Krzysztof Stroiński
Agnieszka Grochowska
Janusz Gajos
Aleksandra Justa
Andrzej Seweryn
Wojciech Brzeziński
Dariusz Toczek

Moja własna ocena: 6/10

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Stilic
Obserwator

Ekipa

Post autor: Stilic » 21 sie 2011, 19:41

Nigdy nie zrozumiem jakim cudem Ekipa miała tak niską oglądalność? przecież niektóre odcinki nie uzyskiwały nawet 1mln widzów, to już "Gwiezdny Cyrk" czy "Misiek Koterski Show" miały lepsze wyniki.
Sam serial dość dobry 7,5/10
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Kontakt:

Ekipa

Post autor: waldus_5 » 23 sie 2011, 1:02

Widziałem, jak narazie jeden odcinek - pierwszy, średnio mam ochotę oglądać drugi, z resztą i pierwszy odcinek obejrzałem za 3 podejściem. Serial moim zdaniem ma wielki potencjał (więc pewnie obejrzę kolejne odcinki), odnoszę jednak wrażenie, że gdyby odcinek pierwszy wyprodukowano solo, jako pilot i pokazano, to niepowstała by reszta. Po 1. tematyka nie ta, ludzie mają dość polityki, po 2.słaby pierwszy odcinek, ta historia powinna wciągnąć od 1 sceny, po 3. realizacja do mnie nie przemawia, momentami naprawdę dobrze, momentami słabiej, w tym serialu widziałbym dzielenie obrazu jak w 24h.
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
Herman
Użytkownik

Ekipa

Post autor: Herman » 20 lis 2017, 13:37

Moim zdaniem był to jeden z najlepszych seriali Polsatu. W mojej ocenie bije on nawet "Falę Zbrodni". Miał potencjał, lecz niestety był zbyt wysoką półką dla typowego widza Polsatu, w efekcie spadł po jednej serii :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”