[TVN] Usta Usta

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 801
x 959

[TVN] Usta Usta

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie Kinga, tylko Julia.

Póki co start lepszy niż ,,39 i pół tygodnia", z tego co widzę, to stara się utrzymać ten komediowy ton, choć to oczywiście nieco inny serial, niż przed laty. Obsada w porządku, choć trochę cringe'owa była scena z angielskim Wilczaka :P Serial w paśmie pewnie nie zagrozi w komercyjnej ,,Rolnikowi", najbliżej tutaj była ,,Pułapka" dwa lata temu.

Gdańsk jako Boston całkiem nieźle wyszedł.
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę.

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Dzono
Użytkownik
x 4
x 11

[TVN] Usta Usta

Post autor: Dzono »

Czy wśród was jest ktoś kto nagrywa serial?
Maska i bezpieczna odległość to podstawa, pamiętaj o tym!

Oglądam: wszystko, oprócz TVP.
Słucham: wszystkiego, oprócz Polskiego Radia.
Poti
Junior
x 4
x 42

[TVN] Usta Usta

Post autor: Poti »

Według scenariusza Cold Feet jak dobrze by poszło to co najmniej musielibyśmy obejrzeć 4 sezony, by dotrzeć do końca scenariusza wersji Brytyjskiej.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 320
x 242

[TVN] Usta Usta

Post autor: kamol »

Już po pierwszym (36.) odcinku. Według mnie było nieźle. Czuć zupełnie inny klimat, niż w sezonach 1-3 i przyznam szczerze, że ten mi jakoś dużo bardziej pasuje, bo jest komediowo, ale jednak mimo wszystko, to typowa obyczajówka. Tempo nie było jakieś rozlazłe, dużo się działo i ciekawie to wyszło. :)

Tak czy siak, były sceny lepsze i gorsze w tym odcinku, ale ja powrót oceniam na plus. Brakowało w TVN-ie obyczajówki, bo ostatnio same kryminały i smęty. Zobaczymy jak będzie dalej, na razie będę śledzić. ;)
✨✨
Awatar użytkownika
Dzono
Użytkownik
x 4
x 11

[TVN] Usta Usta

Post autor: Dzono »

Mam takie samo zdanie co kamol. Nie jest źle. Jednak dziwna trochę była ta retrospekcja Adama, gdy brał ślub.
Maska i bezpieczna odległość to podstawa, pamiętaj o tym!

Oglądam: wszystko, oprócz TVP.
Słucham: wszystkiego, oprócz Polskiego Radia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN] Usta Usta

Post autor: wiatriwoda »

Jakie odczucia po powrocie, są momenty, które w dobry sposób kontynuują stare dobre UU, ale są momenty też przynudnawe,zobaczymy w którą stronę to pójdzie.
barty
Użytkownik
x 4

[TVN] Usta Usta

Post autor: barty »

Oglądałem wszystkie odcinki "Cold Feet" po reaktywacji i tym bardziej byłem ciekawy czy dobry poziom zostanie utrzymany. I muszę przyznać że moim zdaniem został. Ta seria chyba nawet jeszcze bliższa do oryginału niż poprzednie :D Ciekawe że tylko 6 odcinków, 6. seria brytyjska miała ich 8, a dzisiejszy odcinek był niemal 1:1 przeniesieniem 1. odcinka 6. serii "Cold Feet", więc raczej wycinania wątków nie będzie :) To znaczy że sezon skończy w innym momencie, a skoro zaczynają się w to bawić tak samo jak 10 lat temu to znaczy że wiedzą już że wątki te uda się zamknąć w kolejnych seriach. A zatem to oczywiste że planowana jest więcej niż jedna seria, i pewnie też więcej niż 2 :) No oczywiście o ile oglądalność pozwoli. Ogólnie uważam że ta 6. seria miała naprawdę świetną fabułę, więc jest na co czekać.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1124
x 3686

[TVN] Usta Usta

Post autor: pulkownik »

Z minusów - nie podoba mi się gra aktorska Wiktorii Filus (Sara), nie wiem czy sobie wymyśliła takie akcentowanie, bo gra dziewczynę z USA, czy po prostu ma taką dykcję. Syn Piotrka dobrany wiekowo fatalnie, syn Adama już lepiej.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 801
x 959

[TVN] Usta Usta

Post autor: N-O-R-O-N »

Końcówka odcinka rzeczywiście dziwna, tak jakby ta scena na lotnisku z przewidzeniem miała być w jakiś sposób istotna, ale tej postaci granej przez Różdżkę już nie ma. Może to też jakaś sugestia bliższych relacji między ojcem a synem, ale ogólnie zbyt "dramatyczne" to było.

Na razie jest całkiem okej, no ale bez fajerwerków ;)
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę.

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
bucik11
Obserwator
x 11
x 51

[TVN] Usta Usta

Post autor: bucik11 »

Moim zdaniem jest naprawdę genialnie. Poziom komediowy nadal jest, może nie taki sam jak kiedyś, ale jest. Przynajmniej nie ma znowu kryminału. Szkoda tylko, że na koniec odcinka nie pokazali co w kolejnym.

Ogólnie dzisiaj Sonia Bohosiewicz czytała już scenariusz do pierwszego odcinka kolejnego sezonu.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 211

[TVN] Usta Usta

Post autor: Captain_M »

To, że planują dalej, jest pewne, bo już trwają zdjęcia do 5 serii.

Ja jestem po 2 odcinkach - pierwszy oglądało mi się trochę dziwnie, czułem, że stylmontażu/kręcenia jest inny niż w innych obyczajówkach i ciężko się było przestawić, ale raczej na plus.. 2 odcinek dużo lepszy i bardzo dramatyczny finał, jak to się mówi "łapie za serducho". Na prawdę koniec 2 odcinka ściska, przynajmniej mnie. W 2 odcinku jest już na chwilę Małaszyński :)

W ogóle Magda Popławska przez te 10 lat zmieniła się baaaardzo na plus :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN] Usta Usta

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem czy to starość, ale twarz Wilczaka i te zęby sztuczne, nie najlepiej i się go oglądało. Może za bardzo schudł i poszło na twarz. Ale te bruzdy bardzo wielkie.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

[TVN] Usta Usta

Post autor: Adix2004 »

Powrót niezły. Jednak chyba będę oglądał nowy sezon, szczególnie dla Madzi Popławskiej :)
xselix
Użytkownik
x 15

[TVN] Usta Usta

Post autor: xselix »

Dziś rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 93
x 125

[TVN] Usta Usta

Post autor: ali_cia »

Nie jestem wielką fanką serialu a tu zaskoczenie - te 2 odcinki nowej serii naprawdę przyjemnie się oglądało. Nie wiem nawet kiedy minęło mi te 1,5 h. Oby oglądalność dopisała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”