[POLSAT/Ipla] Świat według Kiepskich

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 19
x 171

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Rozpętała się burza, bo aktorka jednej roli pożaliła się tabloidowi. Bądźmy poważni...
Nagrali sezon, który trafił do Ipli, więc mają co emitować w jesiennej ramówce, tego pani Kipiel-Sztuka chyba nie dostrzegła (może znowu jakiś ciąg, spowodowany problemami - tym razem finansowymi - albo nawet ona nie rozpoznaje co już było emitowane, a co jest premierowe).

I jeszcze porównanie Kiepskich do seriali codziennych... Sezon ogórkowy w tabloidach rozpoczęty!
tv_fan
Obserwator
x 18
x 44

Post autor: tv_fan »

Ale ten sezon co był na początku tylko na Ipli, to już przecież puścili w tv w wiosennej ramówce. Chyba, że jest jeszcze jakiś o którym nie wiem?
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 5

Post autor: kolos »

Na razie wiemy tyle, że miały być zdjęcia do nowych odcinków ale nie ma. I z oczywistych względów nie wiadomo kiedy będą. A z ogólnej wypowiedzi Kipiel-Sztuki, że "nie ma zdjęć i nie wiadomo czy będą" zrobił fakt sensację, że "koniec kiepskich"...
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Tofic
Użytkownik
x 17
x 4

Post autor: Tofic »

Jest jeszcze zaległy sezon, nakręcony w styczniu. Ale to też nie musi o niczym świadczyć, w 2005 "Kiepscy" zostali usunięci z anteny pomimo gotowego całego sezonu.

Podejrzewam, że jesienią będzie wyemitowany tylko na Ipli, a Polsat albo się wstrzyma, albo wyemituje po roku o 2 w nocy, jak to zrobił z ostatnimi odcinkami ostatniego sezonu "Daleko od noszy", zdjętego z anteny w jego połowie, lub też będzie wyemitowany w jakimś niszowym kanale z powtórkami.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 19
x 171

@Tofic - nie porównuj 2005 roku, kiedy Tomasz Lis chciał "zinteligentyzować" widownię Polsatu... Lis ze swoimi wizjami, a Terentiew zachwycająca się Kiepskimi i wierząca w ich kultowość to 2 różne sprawy.

Porównanie do "Daleko od noszy" - nie te poziomy... Oglądalności oczywiście.

Dyskutujecie o czymś, czego na 99 % nie ma.
Tofic
Użytkownik
x 17
x 4

Oglądalność ostatniego sezonu nie jest znana, zaś wcześniej była porównywalna, jeśli się uwzględni procentowość (Kiepscy w 2018 10% udziałów, DON 7% udziałów w rynku).

A z bliższych przykładów, to zupełnie nagle została zdjęta Rodzinka.pl.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

Post autor: waldus_5 »

Nie wiem co z Kiepskimi będzie, osobiście im nie kibicuje, żeby wracali - przepraszam całą załogę serialu, ale myślę, że doszli już do ściany i od kilku lat się od niej odbijają - nie służy to ani karierą aktorskim (chyba tylko Andrzej Grabowski nie ma łatki - bo obok Ferdka jest też znany m.in. z wielu ról policjantów w filmach), ani wizerunkowi Polsatu.

Właściwie to mam zarzut w stronę Polsatu, który wygasił wszystkie sitkomy i nie proponował przez lata nowości - mam nadzieję że Okił jak zawsze stanie na wysokości zadania i nowy serial będzie sukcesem.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 19
x 171

waldus_5 pisze: 21 cze 2020, 18:04 mam nadzieję że Okił jak zawsze stanie na wysokości zadania i nowy serial będzie sukcesem.
Musiałem zacytować, bo niefortunne dobranie słów aż mnie poraziło. Khamidov - jako dobry reżyser - się skończył odchodząc z ATM, rozpoczął się etap Khamidova biznesmena, który wcisnął ludziom shit w postaci paradoku. Jego stanięcie na wysokości zadania oznacza sprowadzenie kolejnej papki z Rosji (jego ulubiony kierunek ostatnio).
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 295
x 73

Post autor: Michał56 »

Michał56 pisze: 20 cze 2020, 11:17 Wątpie żeby to były prawdziwe informacje, wkońcu na czerwiec planowano kolejną transze nagrań, ale przełożono na styczeń z wiadomego powodu. :)
http://plejada.pl/newsy/swiat-wedlug-ki ... ki/48473m8

Tak jak już wspominałem informacje były nie prawdziwe. Pracowałem przy tej produkcji parenaście lat temu i z tego co mi wiadomo od kolegów zdjęcia są zaplanowane na styczeń.
Prawdopodobnie Pani Kipiel Sztuka chciała zwiększyć zainteresowanie serialem i chyba jej się udało. ;)
Załączniki
ser.jpg
^-^
bustram
Activist
x 83
x 1523

Post autor: bustram »

Zresztą w obecnym światku telewizyjnym pojęcie "zakończenie serialu/programu" prawie nie istnieje. Większość produkcji jest zawieszana i trzymana w zamrażalniku przez sezon, dwa, trzy a potem odmrażana na którąś wiosnę jako świeżość :)
Tofic
Użytkownik
x 17
x 4

Onet to takie same źródło jak Fakt.

A z wypowiedzi tego rzecznika nie wynika dosłownie nic, jako że i tak mają zaległy sezon ze stycznia do emisji. Brakuje konkretów, jak chociażby danych o planowanych kolejnych zdjęciach, o których oprócz Sztuki nic nie wiedzą producenci, nic też nie wie "Paździochowa", którą też ktoś pytał.

Jedynym faktem, który można stwierdzić, jest usunięcie codziennych powtórek serialu, które ratowały jego oglądalność i tworzenie zdjęć do innego serialu komediowego pomimo braku zdjęć do ŚWK.

Osobiście obstawiam, że konkretna decyzja ze strony Polsatu i oficjalne ogłoszenie końca serialu będzie na początku grudnia, po wyemitowaniu zaległego sezonu (wrzesień-listopad).
Mat.212346
Użytkownik
x 3

Post autor: Mat.212346 »

Serial zostaje, Polsat odpowiedział na plotki.
Adix2004
Poster
x 52
x 57

Post autor: Adix2004 »

Informacja o zakończeniu produkcji serialu nie jest prawdziwa – przekazał nam Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy Polsat.

Polsat pokaże wkrótce 12 nowych odcinków, które były nagrywane zimą tego roku. Planowane są też zdjęcia do kolejnej serii.

https://tvpolsat.info/news/34930/beda-n ... ch-polsat/
bustram
Activist
x 83
x 1523

Post autor: bustram »

Może rzeczywiście Okił już nie mógł patrzeć na to badziewie i wziął sprawy w swoje ręce...
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 269
x 326
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Cieszy mnie to, że serial zostaje. :)
30 lat siły muzyki Radia ZET i już :)

2 dni...