[POLSAT/Ipla] Świat według Kiepskich

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 13

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No i trzeba dodać, że źródło mówiące o tym, że producenci nie szukają zastępcy do roli Arnolda Boczka jest tak samo "poważne" co mówiące o tym, że szukają....
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
bustram
Activist
x 84
x 1538

Post autor: bustram »

Serio ? Stawka ponad 200 tys. zł za sezon i nie ma z czego żyć ? Albo prasa kłamie albo aktorzy są wyjątkowo rozrzutni...

https://www.pudelek.pl/marzena-kipiel-s ... 290504096a
kamil2505
VIP Expert
x 21
x 394

Post autor: kamil2505 »

Nie wiem czy akurat Pani Marzenka tak ma, ale myślę, że spora część aktorów po prostu ma inny standard życia. Mieszkanie na osiedlu o wysokim standardzie, opiekunka dla dziecka, prywatne szkoły dla dzieci, pomoc domowa, wyjazdy wakacjne kilka razy do roku... To wszystko kosztuje. Do takiego standardu życia łatwo się przyzwyczaić, gorzej w odwrotną strone...
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

Post autor: Kamil »

Nie chcę nikomu zaglądać do portfela, bo ludzie mają różne zobowiązania (kredyty, spadki) itp, itd.
Szkoda, że jednak Pani Marzena nigdzie dodatkowo nie pracuje. Nie wierzę, ze w ATM nie mogłaby dorobić przy innej produkcji, nawet w roli drugoplanowej w jakieś "Pierwszej Miłości" czy innym "doku coś".

Niestety pamiętam też, że 100 lat temu brała udział w "Jak Oni Śpiewają" i często miała tam być "nie w formie" o czym informowały tabloidy. Być może to tez jest jakimś przyczynkiem braku współpracy między p. Marzeną a Polsatem.
Mooniaa
Junior
x 108
x 101

Post autor: Mooniaa »

No cóż każdy boryka się z brakiem pracy, ja również miałam zlecenie a teraz długo szukam, a pieniądze nie spadną mi z nieba. Mimo, że mało zarabiałam to dużo zaoszczędziłam, i dzięki temu mogę jakos funkcjonować przez ten gorszy czas.
A według mnie, jak taka Kipiel-Sztuka ma jedną z głównych ról w popularnym serialu, gdzie za każdy odcinek inkasują pewnie parę tys, to sorry, ale nie warto być rozrzutnym.
Jak skończy się kiedyś serial, też będzie mówić, że nie ma z czego żyć?
Tofic
Użytkownik
x 27
x 4

Post autor: Tofic »

Kolejne doniesienia, tym razem głos zabrał sam Grabowski. Stwierdził, że jeśli produkcja wstawi nowego aktora w miejsce Boczka, to on przestaje grać Ferdka.
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... al/g8r2dxg
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 24
x 227

Post autor: Kryterium0 »

bustram pisze: 16 lis 2020, 15:12 Serio ? Stawka ponad 200 tys. zł za sezon i nie ma z czego żyć ? Albo prasa kłamie albo aktorzy są wyjątkowo rozrzutni...
Oczywiście, że prasa kłamie... 200 tys. to nie jest stawka Sztuki...

Niestety, "rozrywki" pani Marzeny znane są w środowisku nie od dzisiaj, na własne życzenie ma to co ma. Kiedyś grała jeszcze recitale, a te skończyły się na dłuuuugo przed pandemią. Żyła w strefie komfortu, 2 tygodnie pracy na planie dawało jej spokój na pół roku. Potem przyszedł jeden sezon rocznie i już trzeba było zacisnąć pasa, a niepewność obecnie jest dla niektórych, niekomfortowa, że tak to ujmę. Gdyby troszkę się ogarnęła i zaczęła walczyć o role, pokazywać producentom, że jej zależy to jej sytuacja uległaby znacznej poprawie.
Mooniaa
Junior
x 108
x 101

Post autor: Mooniaa »

Tylko że taka Marzena Kipiel-Sztuka nie czarujmy się, ale grała tylko Halinke. Grabowski ciągle grał różne postaci, a do niej już przylgnęła ta łatka jednej roli. Sama nawet nie wyobrażam jej sobie, żeby zaczęła grać jakaś postać w innym serialu...🙄🙄 Kiedyś owszem, ale teraz to już słabo to widzę.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 211

Post autor: Captain_M »

Aktorzy dostają też pieniądze za emisje powtórkowe, a Kiepscy mają ich całkiem sporo - w przeliczeniu na rok to nie są małe kwoty :)
kiepsko_miodowy95
Użytkownik
x 3

Post autor: kiepsko_miodowy95 »

Witam, jestem tu nowy. Mam na imię Rafał i jestem fanem starych polsatowskich produkcji w tym Miodowych Lat i Kiepskich (stąd mój nick).
Jeśli chodzi o Kiepskich to niestety przestałem ich oglądać od kiedy zmienili czołówkę na tą krótszą. Wtedy też doszła ta żałosna głupiutka żona Waldka grana przez kiepską aktorkę Annę Ilczuk. Teraz w dodatku jak zmarł aktor grający Boczka, to w ogóle nie wróżę sukcesu temu serialowi. :( Wielka szkoda, bo to była na prawdę kiedyś świetna produkcja.
bustram
Activist
x 84
x 1538

Post autor: bustram »

Czy pani Marzena aby nie przesadza ? Główna aktorka jednego z najbardziej kasowych seriali telewizyjnych będzie pożyczać od znajomych na święta ? To co zrobiła z pieniędzmi w takim razie... :rolleyes:

https://www.o2.pl/plotki/marzenia-kipie ... 052697408a
DaMiAn1998
VIP Expert
x 249
x 164

Post autor: DaMiAn1998 »

Aktorka nawet nie mieszka w stolicy tylko w Legnicy. No ale gwiazdy pieniędzy nie oszczędzają, tylko wydawają.
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Curvy Model
Junior
x 179
x 121

Post autor: Curvy Model »

excentryczny pisze: 17 gru 2020, 22:29 Przepiła.
Myślę, że ten komentarz jest zupełnie nie na miejscu.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 146
x 335

Post autor: semperadastra »

No i nie ma chyba faceta do wsparcia, bo trzech jej mężów zmarło... :o
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 37

Post autor: excentryczny »

Mieszkalem obok niej w Legnicy. Wiem jakie życie wiodla więc nie dziwie się, ze teraz jej brakuje.
DOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”