[POLSAT/Ipla] Świat według Kiepskich

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
mediaf
Obserwator
Kontakt:

[POLSAT] Świat według Kiepskich

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

Wiadomo, tylko WirtualneMedia nie wiedzą. Zdjęcia ruszają w lipcu: http://film.interia.pl/telewizja/news-r ... Id,2187628.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

Post autor: Trzeciak »

Ostatnio to sporo rzeczy Wirtualne Media nie wiedzą. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kapi.wola
Użytkownik

Post autor: kapi.wola »

Chcąc nie chcąc Kiepscy tracą... Chociaż nie są źli. Myślę że po takim zgłupieniu totalnym 2-3 lata temu, teraz wracają do bardziej wyrafinowanych żartów więc zaskakuje mnie trochę spadek ale z drugiej strony tracą już od kilku sezonów no i są w trudnym paśmie :(
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 344
Kontakt:

Post autor: AtoMan »

Odcinek "Moby Dick" z Danielem Olbrychskim świetny - zagrana przez niego postać starego marynarza nie stroni od rumu, co przy historii z jazdą "pod wpływem" świadczy o jego dużym dystansie do siebie; poza tym piosenka "Ja stawiam" w wykonaniu Lecha Dyblika i Andrzeja Grabowskiego zrobiła na mnie duże wrażenie. Były pewne niedociągnięcia, pewne zagubienie fabularne, ale oglądało się nieźle. Oby tak dalej.
dość
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

kapi.wola pisze:Chcąc nie chcąc Kiepscy tracą... Chociaż nie są źli. Myślę że po takim zgłupieniu totalnym 2-3 lata temu, teraz wracają do bardziej wyrafinowanych żartów więc zaskakuje mnie trochę spadek ale z drugiej strony tracą już od kilku sezonów no i są w trudnym paśmie :(
Akurat pod względem udziałów utrzymują ten sam poziom, więc aż tak nie tracą, i mają swoją wierną widownię.
Pozdrawiam, Trzeciak
mediaf
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mediaf »

Warto to zestawić z oglądalnością powtórek, bo tak obraz nie jest pełny. A udział odcinków emitowanych od poniedziałku do soboty o 19:30 w IQ 2016 r. wyniósł 14,9% w grupie 16-49. Dane są w raporcie Cyfrowego Polsatu.
Awatar użytkownika
kapi.wola
Użytkownik

Post autor: kapi.wola »

Trzeciak pisze:
kapi.wola pisze:Chcąc nie chcąc Kiepscy tracą... Chociaż nie są źli. Myślę że po takim zgłupieniu totalnym 2-3 lata temu, teraz wracają do bardziej wyrafinowanych żartów więc zaskakuje mnie trochę spadek ale z drugiej strony tracą już od kilku sezonów no i są w trudnym paśmie :(
Akurat pod względem udziałów utrzymują ten sam poziom, więc aż tak nie tracą, i mają swoją wierną widownię.
Ale straty są. Może tracą tych niewiernych? No nie ważne, w każdym bądź razie tracą i to widać. W końcu 220 tys. różnicy to nie mało. ALe i tak Polsat nie ma lepszej alternatywy więc dopóki nie spadnie do plus-minus miliona to serial będzie cały czas nagrywany.
Powtórki to powtórki, nawet jeśli kiedyś zakończą emisje nowych to stare zostaną na baardzo długo :)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 291
x 341
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Jesienią nowy sezon i nowe 12 odcinków.
⚡
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

kapi.wola pisze:
Trzeciak pisze:
Ale straty są. Może tracą tych niewiernych? No nie ważne, w każdym bądź razie tracą i to widać. W końcu 220 tys. różnicy to nie mało. ALe i tak Polsat nie ma lepszej alternatywy więc dopóki nie spadnie do plus-minus miliona to serial będzie cały czas nagrywany.
Powtórki to powtórki, nawet jeśli kiedyś zakończą emisje nowych to stare zostaną na baardzo długo :)
Chyba dużo ważniejsze są udziały jakie notuje dana stacja, a te specjalnie się nie zmieniły. To tylko pokazuje, że coraz mniej osób ogląda telewizję, więc i "ŚwK" traci w widowni.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 84
x 1531

Post autor: bustram »

Zauważyłem, że Polsat ostatnio trzaska programy jak taśma w fabryce i nawet się nie zastanawia czy to dobrze czy źle. Co parę sezonów zerka tylko na oglądalność i gdy nie jest całkiem tragicznie to kontynuuje... Must be the music wiosna, jesień, wiosna, jesień itd. Taniec z gwiazdami wiosna, jesień, wiosna, jesień itd. Zwycięzcy tych programów blakną już po paru dniach od finału, bo prestiż jest żaden, ale to nie jest ważne - najważniejsze, że gawiedź ogląda a kto będzie tańczył to nie jest istotne - zawsze się ktoś tam znajdzie i tak się to kręci... Świat według Kiepskich wiosna, jesień, wiosna, jesień i tak w nieskończoność. To nic że nie da się tego oglądać, to nic że oglądalność premier spada na łeb na szyję. Najwyżej wstawi się potem te odcinki do "śmieciówek" (Polsat 2, ATM Powtórka, TV6) i zawsze jacyś jelenie się znajdą do oglądania tego w kółko. I pokrótce tak ten biznes wygląda, byle jak, po kosztach, aby zarobić. Widz, jakość i estetyka się nie liczą. Wydaje mi się, że najpierw ta "choroba" dopadła firmę ATM Grupa (zaczęła działać jak fabryka) a potem zaraziła nią sam Polsat, który od paru lat funkcjonuje w podobny sposób.
k+b
VIP Expert
x 41
x 22

Post autor: k+b »

Z tego powodu szanuję decyzję ekipy Prawa Agaty, która wolała zakończyć serial w sławie i chwale, a nie ciągnąć w nieskończoność tylko dlatego, że oglądalność była dobra. Tak też powinno być z ŚwK, z Przyjaciółkami, z Ranczem.
milka89
Obserwator
x 22
x 7

Post autor: milka89 »

Ranczo się już kończy, zatem też odejdą "w sławie i chwale" ;)
A Świat wg Kiepskich moim zdaniem zakończy się wtedy kiedy Grabowski powie dość, bo skoro spadający z sezonu na sezon poziom nic im nie mówi, że warto zakończyć to nie wiem jakie inne wydarzenie mogłoby twórców do tego skłonić.
k+b
VIP Expert
x 41
x 22

Post autor: k+b »

Owszem, Ranczo niby się kończy teraz, ale ATM nie wyklucza kontynuacji.
milka89
Obserwator
x 22
x 7

Post autor: milka89 »

Wg Żaka Ranczo to już przeszłość, o czym poinformował w ostatnim wywiadzie w tym tygodniu. ATM chyba bardziej PR-owo takiej informacji udzieliło, zastrzegając, że ewentualny powrót to sprawa skomplikowana(cokolwiek to oznacza), tak więc myślę, że mimo wszystko na 10 serii wszystko się pozamyka. Poza tym sami Twórcy z szacunku do własnej pracy powinni do tego projektu nie wracać. Właśnie dlatego, żeby nie zapędzić i nie zatracić się tak jak np. serial w którego temacie o tym wszystkim piszemy.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 344
Kontakt:

Post autor: AtoMan »

To nic że nie da się tego oglądać
Większość jest innego zdania. Aktualne odcinki są zdecydowanie ciekawsze niż pierwsze.
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”