[TVN] Aż po sufit!

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nowy serial TVN, który pojawi się w jesiennej ramówce stacji. W rolach głównych - Edyta Olszówka, Dorota Segda, Cezary Pazura, Mariusz Bonaszewski i Małgorzata Foremniak.

Więcej: http://tvnfakty.pl/az_po_sufit_jesienia_w_tvn
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Ciekawe, jak wyjdzie.
Dosyć znana obsada i zachęcający opis - tajemnice, walki osobowości.

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem ,ciężko wróżyć , po tylu wpadkach obsada to nie wszystko,zobaczymy.
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Realizacja w Warszawie i Gdańsku - podobnie jak w PA ;)

Ciekawe co z tego wyjdzie, zapowiada się nieźle, poza Foremniak całkiem dobrzy aktorzy ;)

Tytuł nie powala, jak zobaczyłem ten temat myślałem, że chodzi o jakiś program w stylu PPD czy jakiś inny o urządzaniu czy remontach
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No niezła obsada, ale niestety znowu obyczajówka. Ale kto wie, może tym razem się uda? :P Mimo wszystko, naprawdę żenujący tytuł...

Ręce mi opadły. Znowu adaptacja, tym razem australijskiego formatu. :rolleyes:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Co do obsady - jest przyzwoita - np. Pazura, ale nie Foremniak (na minus, jurorowanie w "MT!" i rola tutaj), dla mnie także tytuł jest beznadziejny.. Na pewno będą dobre plenery ;)
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

No właśnie, skąd wzięli ten tytuł, i co niby ma oznaczać względem treści fabuły tego serialu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Za serial odpowiada Dorota Chamczyk, która była producentem "Magda M", "Teraz albo Nigdy", "Prosto w serce", "Usta Usta", "Klub Szalonych Dziewic", "Lekarze" - widzę tu jeden słaby, 2 przeciętne, 1 przyzwoity i 2 dobre seriale. Lepsze portfolio niż Gąsiorowski zwłaszcza pod względem klap :P Poza tym zdjęcia powinny być bardzo dobre. Robi je facet z "Prawa Agaty", Jeremi Prokopowicz. Reżyseria też brawo dla TVN. Młodzi i bardzo zdolni ludzie pokierują pracą na planie. Angaż Bartka Konopki to dla mnie miłe zaskoczenie.

Serial jest remake australijskiego megahitu "Packed to the Rafters", który doczekał się 6 sezonów (122 odcinki). Co ważne wiemy też, że będzie to serial godzinny, bo taki był oryginał, to chyba nie wpadną na durny pomysł z 20-minutowymi odcinkami :P
Przeczytałem opis oryginału i jeśli to dobrze się przeniesie na polski grunt, to może być naprawdę dobry serial obyczajowy jakiego przynajmniej ja oczekuję po TVN (OMSNM jest mocno komediowe, a moje zdanie na temat Psiapsiół chyba każdy zna :P ).

Co do obsady Foremniak w końcu może zajmie się tym, czym niby jest, a nie tylko jurorowanie, chociaż też za nią nie przepadam. Wielki plus za Olszówkę i Segdę, a także Bonaszewskiego. Pazura jak nie będzie robić z siebie idioty to też będzie plus XD Jest też kilka nieznanych mi nazwisk co też uważam za dobry objaw.

No to czekamy, a i został drugi serial do ujawnienia. Pierwszy na razie mimo wszystko odczucia mam pozytywne po tym niusie.

PS. No i patrzę na OST oryginału - same gwiazdy rynku australijskiego... Jeśli Metz będzie odpowiadać za dobór piosenek (jak to w ostatnich latach jest w zwyczaju TVN), to nie mamy się czego martwić :D
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Słyszałem, że Packed to the Rafters było całkiem dobre, ale co z tego TVN zostawi? Raczej mało. Po polskiej wersji spodziewam się raczej takiej wygładzonej obyczajówki.

To było do przewidzenia, że TVN nie zrobi serialu w innym stylu niż obyczajowy, żadne mroczne dramaty czy kryminały to nie ich target.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

W serialu miała zagrać też Ewa Kasprzyk, jednak odmówiła - przyczyną prawdopodobnie udział Cezarego Pazury.

http://afterparty.pl/newsy_artykul,24316.html
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W niedzielnym "Dzień Dobry Wakacje" było łączenie z Agnieszką Jastrzębską, która była na planie. Pazura powiedział, że każdy odcinek będzie opowiadany z perspektywy innego bohatera - pierwszy to opowieść okiem bohaterki Olszówki (która wygląda 10 lat starzej na planie...).
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Że zdjęć wygląda na coś w stylu opery mydlanej.

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

pulkownik pisze:W niedzielnym "Dzień Dobry Wakacje" było łączenie z Agnieszką Jastrzębską, która była na planie. Pazura powiedział, że każdy odcinek będzie opowiadany z perspektywy innego bohatera - pierwszy to opowieść okiem bohaterki Olszówki (która wygląda 10 lat starzej na planie...).
Pomysł inny i dość ciekawy co na plus.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tutaj wspomniane nagranie - http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 73210.html Muszę przyznać, że zapowiada się całkiem nieźle, oby tylko pora serialu była odpowiednia, ale myślę, że z tym raczej nie będzie chyba problemu i serial zostanie umieszczony we wtorki o 21:30, zakładając oczywiście, że produkcja będzie 45 minutowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości