[TVN] Druga szansa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Druga szansa

Post autor: pulkownik » 02 paź 2015, 16:07

Jak informuje "Party", TVN szykuje nowy serial obyczajowy. Obsada ogromnie zaskakuje - Małgorzata Kożuchowska (główna rola), Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski i Bartek Świderski zagrają główne role. Produkcja ma opowiadać o perypetiach gwiazdy filmowej i jej menedżera.
piotrekzgr
Junior

[TVN] Druga szansa (tytuł roboczy)

Post autor: piotrekzgr » 02 paź 2015, 16:14

Może być ciekawie - rewelacyjni aktorzy, zwłaszcza Gosia i Artur :D Oby nie było to na poziomie APS! ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 02 paź 2015, 16:15

Zapowiada się dość ciekawie, ale ile razy już tak było, pomysł na pewno na plus.
tvferdex97
Junior

Post autor: tvferdex97 » 02 paź 2015, 16:31

Czemu znowu obyczajówka, myślałem że tym razem skupią się na gatunku kryminalnym, którego TVN już od 4 lat nie rusza.
Lex

Post autor: Lex » 02 paź 2015, 16:33

Seriale w ostatnim czasie przechodzą kryzys, szczególnie w telewizjach prywatnych. Może powodem jest Internet, gdzie możemy je oglądać kiedy chcemy i bez reklam.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 02 paź 2015, 16:41

Czyżby zatem dni APS zostały już policzone.

Podchodzę do tego newsa o nowym serialu TVN z ogromnym dystansem mając na uwadze ostatnie serialowe porażki. Temat serialu może i ciekawy jednak co pokazują ostatnio wyniki oglądalności przeciętny widz raczej zaczyna stronić od programów/seriali o wielkomiejskim, życiu w przepychu i woli właśnie "spokojniejsze" produkcje z bohaterami z którymi najbardziej potrafi się utożsamić - stąd sukces odniosło "Ranczo" czy "Dziewczyny ze Lwowa".
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 02 paź 2015, 17:02

Wiadomo już więcej.

Jest to całkowicie polski pomysł serialu , a nie format. Roboczy tytuł -''Druga szansa''.

Małgorzata Kożuchowska zagra agentkę gwiazd, która znajduje się w trudnym, decydującym momencie swojej kariery.

Producentką serialu jest Dorota Kośmicka, która odpowiada za sukces takich seriali jak: Rodzinka.pl, Niania, Kasia i Tomek czy Londyńczycy.

Premiera Drugiej szansy z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej j na wiosnę 2016 roku i ma być to główna pozycja tego sezonu.

http://jastrzabpost.pl/exclusive/malgor ... 79523.html
tvferdex97
Junior

Post autor: tvferdex97 » 02 paź 2015, 18:22

Obawiam się sukcesu, ze względu na bardzo znaną osobę w roli głównej.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert

Post autor: Dijon » 02 paź 2015, 18:28

Na pewno to w 100% polski pomysł? Zaleciało mi to trochę brytyjską produkcją pt. "Doll & Em" ;)

Nie łudźmy się - TVN nie jest już teraz zainteresowany inną tematyką, niż obyczajówki. Jak produkcja kryminalna pasowałaby do charakteru obecnych pozycji ramówkowych tej stacji?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 02 paź 2015, 18:43

Podnieciłem się... autorski pomysł. :D Sprawdziłem " Doll & Em ", i rzeczywiście coś tym zalatuje - są pewne podobieństwa. Perypetie mogą być ciekawe, może będzie bardziej nietypowo, kto wie. APS chyba wyleci z ramówki, a to może wejdzie w slot wtorek 21:30. Ciekawe czy oglądalnością dopisze, to kolejna obyczajówka z drugiej strony.
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Post autor: Jacko09 » 02 paź 2015, 19:02

Może w końcu jakiś serial wypalii :)
Pozdrawiam Jacko09
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 02 paź 2015, 20:08

No - podwinęli "tuzy" TVP do nowego serialu. Czyżby plotki o tym, że nowy sezon Mateusza jest ostatnim dla Żmijewskiego okazały się prawdą? Kożuchowska znowu staje przed szansą. Fajnie, że będzie do tego Ostaszewska i bardzo utalentowany, ale traktowany po macoszemu najczęściej Świderski...

No i producentka dawno w TVN nie widziana. Chamczyk chyba też musi się martwić o swoje miejsce w TVN po klapie APS.

Najważniejszy scenariusz będzie, co ostatnio TVN nie wychodzi za bardzo...
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

Post autor: Kryterium0 » 02 paź 2015, 20:13

wiatriwoda pisze:Producentką serialu jest Dorota Kośmicka, [...]
Osoba Kośmickiej-Gacke wskazuje na wiekopomne wydarzenie w historii polskiego rynku telewizyjnego..
Pierwsza w dziejach produkcja ATM Grupy dla TVN.

"TVN przedstawia
serial zrealizowany przez ATM Grupę..." - aż dziwnie będzie się to oglądać ;)
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Post autor: kamico7 » 02 paź 2015, 22:05

No jestem mile zaskoczony! Na pewno już plus na stracie za własny scenariusz i polski pomysł a do tego dość ciekawy.
Temat fajny ale też produkcja postawia sobie dość wysoką poprzeczkę bo mimo że to będzie obyczajówka to jednak wyspecjalizowana.Tłem tego serialu będzie świat filmu i pewnie seriali więc mam nadzieje że będzie to widoczne. Mimo że przy produkcjach TVN zwykle o realizację się nie obawiam to w tym przypadku pewien ich nie jestem bo świat filmu jednak kojarzy mi się z wielkim rozmachem.
Wyspecjalizowane obyczajówki jakie ostatnio miał TVN czyli Lekarze i Prawo Agaty udały im się oraz Przepis do Życia do tego można zaliczyć. Największy rozmach było widać przy Lekarzach bo tam było gdzie się popisać a w tym przypadku znowu będzie taka możliwość.
Jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie i bardzo kibicuje tej produkcji :)
Johnny
Obserwator

Post autor: Johnny » 24 paź 2015, 15:35

Dzisiaj w TOK FM rozmowa o szczegółach serialu w audycji ''PROGRAM TELEWIZYJNY''

Odcinki tej audycji dostępne są tutaj
http://audycje.tokfm.pl/audycja/Program-Telewizyjny/27
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”