[TVN] Druga szansa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Druga szansa

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Fakt. 12 odcinek kręcili już chyba w marcu po tym, jak pierwsze epy zanotowały bardzo dobre wyniki i uklepano drugi sezon, bo tak jest... jakby na szybko nowy pomysł zrobiony i zmienione w stosunku do pierwotnego stanu... Związek Marcina i Moniki się jeszcze tak naprawdę dobrze nie zaczął, a już skończył. Lidka zapowiadała się świetnie, a od czasu wybaczenia mężowi zrobiła się postać nudna i tak "na doczepkę". Justyna z młodym po początkowym zaciekawieniu wątek prowadzi obecnie donikąd. Matki ostatnio też nie ma, a zapowiadał się bardzo realistyczny wątek...

Sama Monika jako tako daje radę. Sara też dobrze była poprowadzona i liczę, że jednak dostanie nauczkę.

Są też inne plusy jak pani Jadzia (wspaniała Krysia Tkacz), w końcu nieco inna rola Domagały, niż wiecznego "wiejskiego głupka", ciekawie rysujący się wątek kolegi Marcina z koleżanką Moniki.

Tu sporo jeszcze można ciekawych rzeczy zrobić, choć faktycznie od tak 10 epa lekko się psuje już... Oby 13 ep był bombą :)

Ogólnie wiosna serialowo wypada dość słabo. Niezła Druga Szansa, słabiutkie Powiedz Tak, bardzo zawodzący Bodo... Nudni Strażacy i Przyjaciółki... No OMSNM o dziwo jakoś się trzyma na tym tle.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Druga szansa

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Jordi pisze:Ogólnie wiosna serialowo wypada dość słabo. Niezła Druga Szansa, słabiutkie Powiedz Tak, bardzo zawodzący Bodo... Nudni Strażacy i Przyjaciółki... No OMSNM o dziwo jakoś się trzyma na tym tle.
Strażacy nudni? haha sezon 2 o wiele lepszy od Drugiej szansy nie mogę zdzierżyć kożuchowskiej... Bodo powiedz tak i przyjaciółki to gnioty.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Druga szansa

Bez urazy, ale mógłbyś przestać wszędzie biadolić o Strażakach? To powoli robi się irytujące...
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Druga szansa

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Jordi pisze:Bez urazy, ale mógłbyś przestać wszędzie biadolić o Strażakach? To powoli robi się irytujące...

Przecież nie biadolę meh. Wkurza mnie po prostu ta krytyka... nie słuszna zresztą
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Druga szansa

Ale każdy ma chyba prawo wyrażać własne zdanie, a ty odpisujesz każdemu, kto śmie skrytykować twój ulubiony serial. Mamy wolność słowa stety lub niestety zależy z której strony się patrzy.

Każdy kto zagląda do Strażaków doskonale już zna twój stosunek do tej produkcji :)
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 209
x 93
Kontakt:

[TVN] Druga szansa

Post autor: mateusz_71 »

TVN (dokładniej IPSOS) analizuje reakcję widzów w trakcie oglądania ostatniego odcinka Drugiej szansy.

Obrazek

Wyskoczyło mi to na stronie player.pl
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 287
x 219

[TVN] Druga szansa

Post autor: kamol »

Ostatni odcinek 1. sezonu świetny!
😷😷😷to ważne😷😷😷
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Druga szansa

Dokładnie. Wkurzyli mnie tylko z Arciuch i jej bohaterką...
[ Spoiler ]
- no i nici znów ze związku Marcina i Moniki.

W ogóle piosenka Berus świetna na tym koncercie - mogliby więcej takich dawać, bo szczerze te piosenki Bovski prócz głównej ("Kaktus") są megamęczące i dla "wytrawnych" amatorów muzyki elektroalternatywnej, czy jak ten styl nazwać.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 86
x 106

[TVN] Druga szansa

Post autor: ali_cia »

Rzeczywiście zwieńczenie sezonu dobre, po paru bardzo nieudanych epizodach. Ten serial w miarę upływu czasu zawiódł, po początkowej euforii. Liczę na poprawę w 2 sezonie, chociaż:
Jordi pisze:Wkurzyli mnie tylko z Arciuch i jej bohaterką...
[ Spoiler ]
- no i nici znów ze związku Marcina i Moniki.
brzmi jak 2 sezon Magdy M, niestety...
#PiekłoKobiet
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Druga szansa

Post autor: Tradycja »

A mnie znowu romans Monika + Marcin traci serialem "Tylko milosc" gdzie ta sama para aktorow grala zakochanych,
w " Drugiej Szansie" tez maja pod gorke echh mnie osobiscie sie ich razem zle oglada, i wcale nie przekornie , bardziej kibicuje
Monice + Kubie - jak druga szansa to druga szansa co nie ? ;)
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 24
x 44

[TVN] Druga szansa

Post autor: brk »

Swoją drogą to ciekawa sprawa. W "Tylko miłość" grała zarówno Kożuchowska jak i Świderski, i Kożuchowska miała tam na nazwisko Kryńska, czyli tak jak Świderski w. "Drugiej szansie". Ciekawe czy to świadome nawiązanie?
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

[TVN] Druga szansa

Post autor: wiatriwoda »

Powiem tak po finale -pierwszy i ostatni odcinek najlepsze , ale głównie pierwszy , myślałem , że taki będzie cały i się zawiodłem. Jak na obyczajówkę to serial byłby dobry, ale miał to być serial o świecie showbiznesu-trochę był , ale zdecydowanie za mało. Ten wątek młodych , uzależnień , strasznie męczący i przykrył serial, podobnie szpital , choroba Bronka i ta akcja. Nie wiem jaki będzie kolejny sezon , ale jeśli marzą o trzecim , to musi być dużo lepszy. Oglądalność jest słaba , nie jest to hit TV, w sieci pewnie dużo lepiej, ale TVN oczekiwania miał na pewno większe, ale początek był dobry, to decyzja zapadła .

Także serial jako tako na plus, ale nie porwał , nie zrealizował zapewnień tych o czym to on będzie .Mam nadzieję , że w 2 sezonie skupią się na na telewizji, produkcjach w większym wymiarze.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Druga szansa

Post autor: kamico7 »

Bardzo fajny finał 1 sezonu. Gdyby nie ostatnie sceny to byłby to idealny finałowy odcinek całego serialu. Przez chwilę myślałem że ten serial zakończy się bez większego tupnięcia. Nie wiem co produkcja planuje na 2 sezon ale widać że pierwszy sezon to trochę taka zamknięta historia i tak na prawdę gdyby nie było 2 sezonu to nie zostalibyśmy z historią przerwaną w połowie.
Mnie serial bardzo się podobał. Nie jestem fanem typowych obyczajówek. Wolę tematyczne obyczajówki. Jak np. Prawo Agaty czy Lekarze w pierwszych 2 sezonach.
Jestem ciekaw jak potoczą się losy bohaterów. Liczyłem na zamknięcie wątku Justyny z matką, ale może w drugim sezonie nie będzie on już tak wyraźny jak w pierwszym.
Obstawiam że w drugim sezonie do pierwszoplanowej roli może awansować Prezes bo widać było w jego oczach że będzie próbował zadrzeć z Moniką a podobno jej nie lubi a nagle okazało się że zaproponował jej pracę. Byłoby to ciekawe
k+b
VIP Expert
x 41
x 22

[TVN] Druga szansa

Post autor: k+b »

Ostatni odcinek jest rewelacyjny! Życzę sobie i wszystkim telewidzom, by każdy serial był tak realizowany jak ten - szczgólnie jak ostatnie minuty odcinka zamykającego ten sezon. To, co mnie najbardziej zaskakuje i ciekawi to
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Druga szansa

Post autor: Tradycja »

Ostatniego odcinka jeszcze nie widzialam, ale w przedostatnim zaskoczyl mnie (chyba tylko mnie ) dialog
Kuby z prezesem stacji odnosnie tego romansu i mieszkania wynajetego na miescie, niby takie nic...ale az za bardzo jednoznacznie sie kojarzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”