[TVN] Diagnoza

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Nie, no jeśli aura tajemniczości.pryśnie to będzie przegięcie. Liczę że tego wątku nie skończą w pierwszym sezonie. Wtedy byłoby lepiej
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

Gdzie wcięło czołówkę serialu? ;d dobra leci
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

Post autor: szymek48 »

Mogliby dać Ścibakównej mniejsze rękawiczki :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Diagnoza

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Tak czułem, już po zwiastunie, że Woronowicz będzie czarnym charakterem, ale raczej nie jest mężem głównej bohaterki, to musi być bardziej skomplikowane...
No i jest. Jak patrzę na Woronowicza, to mam ciarki i ta "akcja" z kolczykiem, straszny typ, przekonał mnie, brawo dla aktora :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 51
x 42

[TVN] Diagnoza

Post autor: Giovanni »

Coś czuję że Woronowicz chciał uśmiercić Ostaszewską tym zwlekaniem z operacją.
On wychowuje jej dziecko/dzieci.
A Skarżanka wyleciała z roboty bo pewnie wcześniej znała Annę Nowak (M0 ) :)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Jordi
VIP Expert
x 1931
x 1888

[TVN] Diagnoza

Post autor: Jordi »

3 odcinek scenariuszowo na razie najlepszy moim zdaniem :) Mało operacji, a dużo wątku Anny i od razu jest bardzo ciekawie :)
[ Spoiler ]
W ogóle Woronowicz na razie jest genialny. On np. niby się uśmiecha, a jednocześnie w oczach widać zaskoczenie, złość - casting idealny po prostu. Tak samo zresztą Ostaszewska w tym odcinku króluje wręcz.

Poza tym mamy wątek poboczny na jeden odcinek z Moniką Dryl i Sebastianem Stankiewiczem - całkiem zgrabny. No i Józef Pawłowski i jego lizusostwo mnie rozwaliło :lol:

Także zapowiedź 4 odcinka także niezwykle interesująca. Czyżby
[ Spoiler ]
:o

Żeby kolejne odcinki były takie jak 3, to będziemy mieć ogólnie naprawdę dobry serial.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3150

[TVN] Diagnoza

Post autor: pulkownik »

Nina pisze: No i jest. Jak patrzę na Woronowicza, to mam ciarki i ta "akcja" z kolczykiem, straszny typ, przekonał mnie, brawo dla aktora :)
Pamiętam że podobne odczucia, a później wręcz obrzydzenie, miałem do postaci granej przez Piotra Garlickiego (serialowy Tretter) w drugiej serii serialu "Twarzą w twarz". ;)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

A dużo Wolskiego? w trzecim odcinku? No Woronowicz to na bank czarny charakter. Oby dobrze to poprowadzili. 2 odcinek jak na razie najsłabszy. Jaka oglądalność po 2 odcinku?
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Lukasz_fox
Użytkownik

[TVN] Diagnoza

Post autor: Lukasz_fox »

Ja po drugim odcinki jakoś zniechęciłem się do serial. Wieje nudą, błędy logiczne, siatka spojrzeń przez minutę. Może jeszcze zobaczę 3ci skoro zachwalacie.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

Nie ma to jak skreślać serial po dwóch odcinkach... Moim zdaniem dopiero się rozkręca... no ludzie przed nami jeszcze 11 odcinków. Muszą być po drodze dłużyzny bo inaczej wszystko co najlepsze dadzą nam z początku. Moim zdaniem potencjał serial ma taki że serial będzie miał najlepszy finał sezonu jaki nie miał dotąd żaden z ostatnich seriali TVN-u. A chciałbym :) póki co najlepsze finały sezonu mieli dotąd Kryminalni sezon 4 i sezon 5 :) Diagnozie będzie trudniej zrobić taki poziom ale jak będzie dobry nie będzie zle. Mam tylko nadzieję że jeśli zobaczymy drugą serię to również jakiś wątek Kryminalny dostaniemy :P bo boję się że tylko 1 sezon może być dobry

Przy okazji nie wiem czy ktoś wstawiał ale pełna wersja piosenki z czołówki :) okazuje się że Piosenka jest nawet z tego roku
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 299
x 224

[TVN] Diagnoza

Post autor: kamol »

Dzisiejszy odcinek ciekawy. Ostaszewska do roli pasuje jak najbardziej, włosy to widać element czasu w serialu, a Zakościelny jak zwykle w formie, Smołowik też na swoim miejscu. Oby tak dalej!
🔥️🔥
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Diagnoza

Post autor: Nina »

Lukasz_fox pisze: Wieje nudą, błędy logiczne, siatka spojrzeń przez minutę. Może jeszcze zobaczę 3ci skoro zachwalacie.
Sądzę, że tak samo odebrałeś 3 odcinek :P Tempo jest takie, że faktycznie dla niektórych może "wiać nudą", siatka spojrzeń też była i zapewne będzie w kolejnych odcinkach i błędów logicznych można też się doszukać. Ja oglądam z zainteresowaniem, bo lubię taki rodzaj "nudy", poza tym ciekawa jestem co wyniknie z tej łamigłówki. Uderzyła mnie dziś niby taka błaha rzecz jak wyposażenie szpitala, czy to na prawdę jest państwowy szpital :o Te kosmiczne łóżka (może to lokowanie produktu :P ) ściany, piżamki, wszystko "pod kolor", szok. Akurat ten aspekt w serialu chyba trochę, a nawet mocno, kłóci się z rzeczywistością, ale kiedyś czytałam, że widz lubi jak jest "ładnie", więc to może o to chodzi ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Diagnoza

Post autor: kamico7 »

Jestem po czterech odcinkach i śmiało mogę powiedzieć że TVN ma naprawdę świetny serial. Bez wątpienia dotąd najlepsza produkcja kryminalna ostatnich lat. Na tym etapie pobili Belfera, a jak tylko poziom się utrzyma to będzie naprawdę super.
Historia idzie powoli, ale dobre seriale dramatyczne z tego słynną. Wiadomo że taki sposób prowadzenia historii nie trafi do masowego widza, ale szukający czegoś ambitnego na pewno będą zadowoleni.
Główny wątek jest tak zagmatwany, że dzisiaj trudno przewidzieć jaki będzie finał i naprawdę sam próbowałem coś wymyślić, ale jest trudno, więc jestem ciekaw jak to wymyślili twórcy. Serial powoli, ale umiejętnie odkrywa karty więc tym większe brawa. Tam każdy szczegół ma znaczenie więc tym bardziej widać to dopracowanie. Przed chwilą razem ze znajomymi obejrzeliśmy pod rząd dwa odcinki i chcieliśmy kolejny, ale niestety trzeba poczekać :( Nie umiem się już doczekać kolejnych odcinków.
Serial postawił wysoką poprzeczkę drugiemu sezonowi Belfera
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

[TVN] Diagnoza

Post autor: szymek48 »

Nina pisze:Te kosmiczne łóżka (może to lokowanie produktu :P )
Tak się składa, że Famed Żywiec jest jednym z większych producentów wyposażenia dla szpitali, jeśli nie największym w Polsce. Praktycznie w każdym szpitalu można znaleźć ich sprzęty. Z jakich lat i w jakim stanie to już inna bajka.
milka89
Obserwator
x 22
x 7

[TVN] Diagnoza

Post autor: milka89 »

Tylko, że w Belfrze nie było tak kwadratowych dialogów i dłużyzn (momentami naprawdę zbędnych, wcale nie tworzących aury tajemniczości ale zwyczajnie irytujących) oraz byli dużo lepsi Aktorzy, a tutaj do kilku można mieć zastrzeżenia.
Mnie Diagnoza nie zachwyca, ale oglądam głównie ze względy na sympatię i rolę Koniecznej i dlatego też żeby przekonać się czy faktycznie rozwiązanie całej zagadki Anny, tak promowanej w zapowiedziach będzie faktycznie takim zaskoczeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”