[TV Puls] Lekarze na start

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 486
x 1218

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Wczoraj zdziwiło mnie, że mimo zmiany godziny nadawania od poniedziałku w trakcie odcinka nie pojawiła się żadna informacja o tym, promocja leży po całości...
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 283

Post autor: Direct »

A przecież kiedyś paski z informacją o zmianach w ramówce były w TV Puls normą. Używano ich bardzo często. Na początku br. informowali w ten sposób widzów o tym, że "zły CP" zmienił stacji miejsce na swojej liście, a czegoś tak oczywistego, jak zmiana godziny emisji serialu nie potrafią na taki pasek wrzucić.
Pozdrawiam, Direct
Lex

Post autor: Lex »

Jeśli już w taki sposób lekceważą widzów i nie informują na bieżąco o zmianach, to wątpię czy serial wytrwa do końca września.
mati90
Obserwator
x 17

Post autor: mati90 »

Dopiero tydzień minął niech dadzą temu serialowi szansę. Policjanci na TV4 też widownia stopniowo do góry leciała.
Lex

My szansę możemy dać. Recenzje na forum są w większości pozytywne, ale czy TV Puls da i zacznie działać? Johny Begood na chwilę obecną zamilkł.
dawe-19
Użytkownik

Post autor: dawe-19 »

To teraz ja zabiorę głos... do pracowników Tv Puls oraz do wszystkich użytkowników forum:
Serial bardzo dobry. Fajnie zrealizowany. Fajna dynamiczna akcja. Bardzo przyjemnie się go ogląda.
Godzina emisji: wcześniej 19.10 a teraz 19.25. Powiem Wam szczerze - fatalna. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka - ani nie obejrzy Faktów ani Wiadomości. Godzina 19.25 chyba jeszcze gorsza niż ta poprzednia. Dlaczego? Wiadomości nadal mają wysoką oglądalność i dużo widzów po prostu nie wyobraża sobie dnia bez Wiadomości (tak tak wiem polityka itd grono zbuntowanych antyPiS itd) ale prawda jest taka, że Wiadomości nadal są chętnie oglądane i tak będzie (a przez niektórych znienawidzone). Wg mnie najlepsza godzina emisji to 18.30 (w sam raz na serial) - niektórzy zdążą na Fakty inni na Wiadomości.
Promocja:
Co zrobił Puls z promocją? Moi znajomi (ludzie młodzi) nie mieli pojęcia o tym serialu. Gdy im pokazałem i zobaczyli kawałek - oglądają codziennie. Tak zapewne byłoby w tysiącach przypadków... ludzie nie wiedzą o tym! Nie każdy czyta wirutalnemedia czy śledzi profil Pulsu na Fb. A gdzie szeroka promocja? Bilboardy, cityboardy? Artykułu sponsorowane? Posty sugerowane? Nie wiem, może były ale widocznie nie trafiły one do szerokiego grona. Trzeba zrobić wszystko, aby potencjalni widzowie dowiedzieli się o serialu. Wtedy pewnie będzie już z górki. Może jakaś strona serialu na Facebooku? Może czat z aktorami? Może płatne ogłoszenie w prasie? Nie wiem, ale coś poszło nie tak.
Lex

To nie czasy "Zbuntowanego anioła", że telenowela podbierała widzów "Faktom i "Wiadomościom". W tym przypadku serial powinien konkurować ze Siódemką i Czwórką, a jak na razie może nawet przegrywać z "Modą na sukces" w Nowa TV.
dawe-19
Użytkownik

Post autor: dawe-19 »

Mylisz się... ludzie oglądają programy informacyjne. Godzina emisji praktycznie odbierała taką możliwość... nowa godzina może i stwarza okazję do oglądnięcia Wydarzeń czy Faktów ale odbiera możliwość Wiadomości. Niezbyt mądre posunięcie Pulsu. Z całym szacunkiem i sympatią do Pulsu ale ja będę oglądał codzienne Wiadomości a serial może w playpuls. W dalszym ciągu pytam, dlaczego nie np. 18:15? Wtedy bezpośrednia konkurencja byłaby z Polsatem i TVNem ale o TVNowskim Szpitalu to szkoda nawet pisać (dramat) zaś jedynie z Pierwszą Miłością byłaby konfrontacja.
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

Post autor: Jordi »

Szpital potrafi wygrywać z PM... choć zgadzam się, że zamiana z cienkim Lombardem byłaby chyba lepsza od 19:25.

Mimo wszystko 19:25 to lepsza pora od pierwotnej. Wiadomości w większości ogląda target, który na Puls nie zagląda, lub zagląda rzadko. Ja np. od półtora roku nie widziałem ani jednego wydania, nawet 10-minutowego w ciągu dnia. I znam multum osób takich jak ja.

Wracając do meritum, to zobaczymy, czy to pomoże - chociaż TVN ma sport, pogodę i popularną Uwagę, Polsat powtórki Kiepskich, które potrafią mieć lepszą widownię od premierowych odcinków.
Lex

dawe-19 pisze:Mylisz się... ludzie oglądają programy informacyjne. Godzina emisji praktycznie odbierała taką możliwość... nowa godzina może i stwarza okazję do oglądnięcia Wydarzeń czy Faktów ale odbiera możliwość Wiadomości. Niezbyt mądre posunięcie Pulsu. Z całym szacunkiem i sympatią do Pulsu ale ja będę oglądał codzienne Wiadomości a serial może w playpuls. W dalszym ciągu pytam, dlaczego nie np. 18:15? Wtedy bezpośrednia konkurencja byłaby z Polsatem i TVNem ale o TVNowskim Szpitalu to szkoda nawet pisać (dramat) zaś jedynie z Pierwszą Miłością byłaby konfrontacja.
Nadal z tobą się nie zgadzam. Jeśli ktoś w TV Puls myślał by podebrać widzów Faktów lub Wiadomości - to przepraszam - ale jest w tym momencie w tej stacji głupcem. Te 2 serwisy informacyjne mają sztywno swoich widzów i są trudno do ruszenia. Może po przesunięciu uda się przejąć troche widzów, którzy nie mają dostępu do TVN24 lub po prostu nie oglądają "Faktów po Faktach". Zobaczymy...
TV Puls niezależnie jaką drogą by posiadała produkcję nadal nie ma szans na rywalizowanie z Wielką Czwórką (owszem zdarzają się pojedyncze przypadki, ale to wciąż rzadkość). Celem tej stacji na pewno było wygranie w tym pasmie z TV4 i TVN7... przynajmniej w grupie komercyjnej. Tak się jednak nie stało. Szkoda, bo serial zrobił na obecną chwilę na mnie pozytywne wrażenie.
Hasło 83
Użytkownik

Post autor: Hasło 83 »

dawe-19 pisze:To teraz ja zabiorę głos... do pracowników Tv Puls oraz do wszystkich użytkowników forum:
Serial bardzo dobry. Fajnie zrealizowany. Fajna dynamiczna akcja. Bardzo przyjemnie się go ogląda.
Godzina emisji: wcześniej 19.10 a teraz 19.25. Powiem Wam szczerze - fatalna. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka - ani nie obejrzy Faktów ani Wiadomości. Godzina 19.25 chyba jeszcze gorsza niż ta poprzednia. Dlaczego? Wiadomości nadal mają wysoką oglądalność i dużo widzów po prostu nie wyobraża sobie dnia bez Wiadomości (tak tak wiem polityka itd grono zbuntowanych antyPiS itd) ale prawda jest taka, że Wiadomości nadal są chętnie oglądane i tak będzie (a przez niektórych znienawidzone). Wg mnie najlepsza godzina emisji to 18.30 (w sam raz na serial) - niektórzy zdążą na Fakty inni na Wiadomości.
Promocja:
Co zrobił Puls z promocją? Moi znajomi (ludzie młodzi) nie mieli pojęcia o tym serialu. Gdy im pokazałem i zobaczyli kawałek - oglądają codziennie. Tak zapewne byłoby w tysiącach przypadków... ludzie nie wiedzą o tym! Nie każdy czyta wirutalnemedia czy śledzi profil Pulsu na Fb. A gdzie szeroka promocja? Bilboardy, cityboardy? Artykułu sponsorowane? Posty sugerowane? Nie wiem, może były ale widocznie nie trafiły one do szerokiego grona. Trzeba zrobić wszystko, aby potencjalni widzowie dowiedzieli się o serialu. Wtedy pewnie będzie już z górki. Może jakaś strona serialu na Facebooku? Może czat z aktorami? Może płatne ogłoszenie w prasie? Nie wiem, ale coś poszło nie tak.
Profil na fb posiadaja i mają ponad 700 osób
Johny Begood
Poster

Post autor: Johny Begood »

Lex pisze:Johny Begood ratujcie ten serial!
Spokojnie. :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Hasło 83
Użytkownik

Post autor: Hasło 83 »

Naprawdę super serial i szkoda by co bylo
leszczak
Użytkownik
x 2
x 27

Post autor: leszczak »

Witam. Z nudów, po pracy w piątek po południu włączyłem telewizję Puls i leciał tam właśnie odcinek Lekarze na start. Serial mnie wciągnął. Dobra realizacja, przyjemne i schludne wnętrza bez dziwactw (nie łudźmy się - w polskim szpitalu nie ma luksusów) Młodzi aktorzy nadają świeżość. Gra aktorska stoi na dobrym poziomie. Ogólnie dobrze się to ogląda. Czasami miałem wrażenie, że jest to serial odkupiony od jakiejś stacji typu AXN :) Pierwsza od lat produkcja, która jest naprawdę dobra i warta, byście o nią powalczyli. Nie sknoćcie tego, bo jeżeli coś tak dobrego nie przejdzie to znowu na kilka lat będą same filmy i zagraniczne seriale :(
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

Post autor: PPM »

Jak wiadomo w serialu pojawiają się gościnnie znane twarze. Jeżeli kogoś bardziej to interesuje to przedstawiam harmonogram:

11 września: Joanna Jarmołowicz
12 września: Tomasz Sobczak
13 września: Grzegorz Wons, Przemysław Cyprjański
15 września: Ewa Gorzelak
18 września: Paulina Gałązka
19 września: Olga Bończyk, Marcin Przybylski
29 września: Marek Siudym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”