[TV Puls] Lekarze na start

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 187

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Porażka po całości. Nauczka dla Pulsu żeby szukać pozycji dla swojej ligii, takich jak 'Lombard'. Bo Puls to wciąż druga liga i prędko się to nie zmieni.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

Post autor: Nina »

dawe-19 pisze: Co zrobił Puls z promocją? Moi znajomi (ludzie młodzi) nie mieli pojęcia o tym serialu. Gdy im pokazałem i zobaczyli kawałek - oglądają codziennie. Tak zapewne byłoby w tysiącach przypadków... ludzie nie wiedzą o tym!
No właśnie. Ja dopiero niedawno odkryłam ten serial i to tylko dlatego, że znajomy, który jest jego fanem powiedział mi o tym, nie wiem dlaczego jakoś nie zwróciłam uwagi na nowy tytuł na forum. Bardzo dobrze się ogląda, mało znani aktorzy są tylko zaletą i przeczytałam, że mają być 52 odcinki co tylko mnie cieszy :)
Dejmian pisze: Podejrzewam, że nawet nagranych odcinków do końca nie wyemitują.
Wypluj te słowa :P Tak mi się spodobał ten serial, że nawet przeczytałam całą dyskusję tu na forum, przykre, że te statystyki źle wróżą, ale może jednak coś "kliknie".
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

Post autor: PPM »

@Nina, premierowo pokazali wszystkie odcinki. Jeśli teraz oglądasz serial w Pulsie to oglądasz już powtórki.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Post autor: Dijon »

Przedłużenie tego Lombardu, a nie Lekarzy to jakieś kompletne nieporozumienie... Wiadomo, że to nadawca prywatny i kasa musi się zgadzać, ale come on, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Lukasz_fox
Użytkownik

Post autor: Lukasz_fox »

Czyli na pewno już Lekarze pogrzebani ?
Ostatnio zmieniony 30 lis 2017, 23:22 przez Dijon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy ostatniego posta.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

Koniec serialu już pewny, ale uzasadnienie:
„Lekarze na start”, w który zainwestowaliśmy bardzo dużo czasu i pieniędzy i z którym wiązaliśmy bardzo wysokie nadzieje, niestety nie został równie entuzjastycznie przyjęty przez naszych widzów. Po kilku próbach zmiany pasm, wdrożenia dodatkowej promocji, doszliśmy do smutnego wniosku, że nie możemy kontynuować serialu w jego dotychczasowej formule - mówi nam Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... -w-tv-puls
Patryk M

Post autor: Patryk M »

Panie Dąbski, nie tyle serial nie został entuzjastycznie przyjęty przez widzów, o ile zawiodła jego promocja i umieszczenie w złym paśmie. :P

Ja się w ogóle nie łudziłem, że powstanie druga seria "LNS", więc zawód mniejszy. Mimo wszystko tym serialem Puls mocno zapunktował. Oby to nie był koniec takich pozytywnych zaskoczeń w kwestii nowości tej stacji. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

Taki jakiś straszny żal, jakby miał się rozpłakać, bo ktoś mu coś wmusił, tak to trochę wygląda :lol:
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior
x 86
x 19

Post autor: atomówka96 »

Bardziej ludzie woleli ten lombardowy paradokument niż ambitny serial z młodymi aktorami na czele, a szkoda. Rzeczywiście, ciągłe zmiany w emisji były prawdziwą przyczyną anulacji serialu, ten sam problem miał też serial z Cezarym Pazurą. Szkoda "Lekarzy na start" jest ogromna, straszne jest to, że zostawili widzów z cliffhangerem.
Jordi
VIP Expert
x 1891
x 1860

Post autor: Jordi »

Prawda jest taka, że popełniono kilka byków.

1. Emisja w czasie Faktów i 1z10 i Wydarzeń - wiadomo było, że będzie porażka na pełnej linii. Od początku serial powinien być o 16:15-30 gdzieś.
2. Bardzo słaba promocja - momentami wręcz żadna prócz własnej autopromocji na antenach Puls i Puls2. Jak się robi najdroższą produkcję w historii stacji, to promocja powinna być olbrzymia po prostu.
3. Od początku stawianie bardziej na Lombard, co widać po wywiadach, jak i późniejszych ruchach ramówkowych...

Żale Dąbskiego są trochę parodią, bo to jego błędy i jego wina, że serial sukcesu nie odniósł...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 510
x 1266

Post autor: Medyk24 »

Dla mnie była to najlepsza serialowa nowość spośród wszystkich seriali stacji ogólnodostępnych, pobili nawet "Diagnozę", która momentami nużyła, o NDINZ już nie wspominając, a tutaj praktycznie każdy odcinek prezentował całkiem dobry, równy poziom. Mam nadzieję, że młodych aktorów jeszcze nie raz ujrzymy w innych produkcjach, bo mimo iż twarze nieopatrzone stworzyli bardzo zgrany zespół. :)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Jordi pisze:Prawda jest taka, że popełniono kilka byków.

1. Emisja w czasie Faktów i 1z10 i Wydarzeń - wiadomo było, że będzie porażka na pełnej linii. Od początku serial powinien być o 16:15-30 gdzieś.
2. Bardzo słaba promocja - momentami wręcz żadna prócz własnej autopromocji na antenach Puls i Puls2. Jak się robi najdroższą produkcję w historii stacji, to promocja powinna być olbrzymia po prostu.
Niestety nie da się robić promocji z pompą, jeśli na dwa tygodnie przed startem serialu stacja jeszcze "bada przepływy widowni" i nie ma wyznaczonej pory emisji. To był największy błąd, jaki popełniono. Puls powinien tłuc przez co najmniej cały sierpień dokładne reklamy serialu, a ruszyć z emisją przed startem premier w innych stacjach, w ostatnim tygodniu wakacji.
Pozdrawiam, Direct
Jordi
VIP Expert
x 1891
x 1860

Post autor: Jordi »

Medyk24 pisze: Mam nadzieję, że młodych aktorów jeszcze nie raz ujrzymy w innych produkcjach, bo mimo iż twarze nieopatrzone stworzyli bardzo zgrany zespół. :)
Mnie szkoda Szeptyckiego najbardziej. Drugi raz zagrał w serialu "klapie", który był dobrze oceniany przez widzów, ale miał słabą oglądalność.

Najpierw Aż po sufit, a teraz Lekarze...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

Post autor: Nina »

Patryk M pisze:Panie Dąbski, nie tyle serial nie został entuzjastycznie przyjęty przez widzów, o ile zawiodła jego promocja i umieszczenie w złym paśmie. :P
Dokładnie tak. Nie znam się na tym kompletnie, ale może by tak inna stacja "wzięła" ten serial, no bo na prawdę żal :(
Jordi pisze: Mnie szkoda Szeptyckiego najbardziej. Drugi raz zagrał w serialu "klapie", który był dobrze oceniany przez widzów, ale miał słabą oglądalność.
Najpierw Aż po sufit, a teraz Lekarze...
Fajny aktor, zauważalny więc chyba "nie zginie" :), ale do swojej roli w "Lekarzach..." pasował idealnie no i oczywiście dobrze zagrał, nie to co "pan doktor" Kacper Kaleta w "Diagnozie" :angry: , powinni wygasić ten wątek, a wziąć się za Szeptyckiego :D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 51

Post autor: Reality »

Z reguły nie oglądam seriali, bo nie mam na to czasu. Ale faktycznie LnS to był jedyny, w dodatku polski, serial na przełomie ostatnich lat który śledziłem na bieżąco... Bardzo zła decyzja, serial miał duże szanse na rozwój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”