Polsat Games

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 09 paź 2018, 20:26

Tak, wygląda na to, że będą minimum 4 tytuły (z czego 3 znamy), rozłożone taktycznie tak, że powtórki zajmą pół łikendu.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 11 paź 2018, 14:44

(tu wstaw czołówkę Studia YaYo)

Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Michaal
Obserwator

Polsat Games

Postautor: Michaal » 11 paź 2018, 14:49

Lektor niezwykle "zachęca" do oglądania...

Niestety, wyszło jak zwykle - po polsatowskiemu.
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: kacper3100 » 11 paź 2018, 15:01

To wiadome, że autopromocja w Polsacie od lat leży i kwiczy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat Games

Postautor: Karol » 11 paź 2018, 15:09

Wydaje mi się, że problem tkwi w lektorze, a nie autopromocji. Montaż swoją drogą.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: Tomek » 11 paź 2018, 15:18

Lektor rzeczywiście średnio dopasowy. Podobny dyskonfort czułem podczas próby oglądania Sousei no Aquarion od Anime Gate, gdzie osoba czytająca też miała zbyt poważny ton głosu do wypowiadanych scen. Lepiej do takich anime chyba pasuje Knapik ;).

Niemniej będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa + napisy do wyboru, więc who care... :P

Zauważyłem, że ciągle pojawiają się tylko sceny z pierwszego sezonu w materiałach Polsat Games. Czyżby narazie było tylko 12 odcinków...
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 11 paź 2018, 15:28

Na szczęście odzew na FB jest sporo większy niż przy Dupoklasie i głosy niezadowolenia wygrywają miażdżącą przewagą. Dziwię się też Gudowskiemu, że na to poszedł, skoro wielokrotnie powtarzał, że nie cierpi czytać chińskich bajek i w ogóle ma PTSD po Anime Gate :P

Czekamy na zwiastun DBS i zniesienie informacyjnego embarga :P
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: Tomek » 11 paź 2018, 15:51

Ja tam przejrzałem pakiety na Ipli i mam nadzieję, że kanał nie trafi jedynie do "TV" (60 złotych), bo będę musiał mocno przemyśleć inwestycje ;). Polsat Games stoi trochę na rozdrożu między Sportem, a Filmami i Serialami, więc kto tam wie czy nie wybiorą najgorszej opcji i umieszczą go tylko w ogólnym ;). Oby też nie zapomnieli o możliwości zmiany fonii i wstawianiu napisów.

No i VOD też jest obowiązkiem, bo niekażdy ma czas na oglądanie nocą. Niby ma być, ale nie wiadomo, czy dotyczy to tylko esportu czy też chińskich bajek.

AtoMan pisze:Dziwię się też Gudowskiemu, że na to poszedł, skoro wielokrotnie powtarzał, że nie cierpi czytać chińskich bajek i w ogóle ma PTSD po Anime Gate :P
"Money, money, money... always sunny" ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 11 paź 2018, 16:01

Spodziewam sie, ze tak jak to robil AXN Spin, bedziemy dostawac wrzucane na ok. tygodnia czasu odcinki anime na iplę, ale czy będą wrzucać po dwie wersje... śmiem wątpić, ale to się okaże. Ipla chyba nie pozwala na zmiany ścieżek, poza tym to pierwszy kanał Polsatu oferujący oryginalną fonię :P
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 11 paź 2018, 19:38

No i jest:

Niedługo studio powinno się pochwalić :P
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: Tomek » 11 paź 2018, 19:48

No właśnie tego obawiam się. Z chęcią obejrzałbym całe My Hero Academia przed zapowiadanym, pewnie przyszłorocznym, czwartym sezonem (przynajmniej te ciekawsze odcinki), a w przypadku takiej krótkowzroczności Polsatu mój seans musiałbym oprzeć na wypożyczalni torrentowej lub zmianie regionalnej na Crunchyrollu ;). Nie mam zamiaru czekać aż słoneczko zlituje się i zaświeci mi linearnym nocnym maratonem.

Aczkolwiek jest malutka nadzieja:
- na Ipli jest trochę zlicencjonowanych na tą platformę seriali, które są tam na stałe
- MAH jest nieskończone, więc wypadałoby chyba trzymać odcinki na wypadek kupienia kolejnych sezonów
- AXN Spin to jednak niepolsatowska telewizja, po prostu mieli taką licencją i taką dali Polsatowi - wcześniej w podobny sposób chyba udostępniali odcinki u siebie na stronie
- PG będzie to emitować późnym wieczorem, więc chyba powinni liczyć się z faktem ograniczonej widowni

Ciekawe, czy pozostawią pierwotne imię u najbardziej lubianej przez fanów postaci ;)
Minoru Mineta.png
Zawsze mnie to fascynowało: celowe zamierzenie autora czy po prostu tak dziwnie i humorystycznie złożyło się dla zachodnich fanów :rolleyes:.

Co do trailera Dragon Ball Super - brzmi to jak jakaś parodia i już wolę słuchać tego lektora z MAH, gdzie słyszę przynajmniej fonię oryginalną w tle :P Bez porównania do charakterystycznych i charyzmatycznych głosów z japońskiej... i francuskiej wersji. Na pierwszy rzut ucha nawet amerykański dubbing chyba tak nie ssie. Ale to nie moje zmartwienie - ja będę oglądać z oryginalną fonią i napisami (jeśli Ipla pozwoli). Wy dalej sobie wmawiajcie, że jest to dobre aktorstwo :P
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 11 paź 2018, 19:49

Powiem tak - ten zwiastun jest bardzo kiepsko zmontowany :P

Aha - MHA ma lecieć o 16:30, zaraz po DBS.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: Tomek » 12 paź 2018, 11:30

Do sieci trafiła ramówka Polsat Games:
https://programtv.onet.pl/program-tv/po ... 3&strona=1

No i mamy pozostałe anime:
- One Piece (najpopularniejsza franczyza shonen w Japonii, seria animowana emitowana od 1999 roku)
- Bleach (od 169 odcinka; chyba jakiś gratis, no chyba ktoś trzyma licencję na wcześniejsze epizody)
- Monster Hunters Stories (na podstawie gry - nie znam)

Dwa pierwsze tytuły są wydawane w Polsce pod postacią mangi przez J. P. Fantastica.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Polsat Games

Postautor: AtoMan » 12 paź 2018, 11:57

A to nie jest tak, że Bleach po prostu od tego odcinka jest produkowany w 16:9 HD? :P

Oslo: https://www.facebook.com/studiopdk/posts/2175663622508334?__tn__=-R

Trochę dziwny pomysł, wrzucać część na noc, część na dzień, jeszcze żeby te tytuły były różne tematycznie, ale OP przecież jest chyba mniej kontrowersyjne niż DB? :P
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Polsat Games

Postautor: Tomek » 12 paź 2018, 12:46

Może oglądalność po 16 jest większa niż po 23 ;).

Także - Dragon Ball Super jest grzeczniejszy na tle wcześniejszych serii DB. One Piece za to ma pierwszoplanowego bohatera z papierosem w gębie, którego przy amerykańskiej emisji od 4kids zamieniono na lizak ;). Trochę to niepasujące dla dzieci i chyba podlega jakimś regulacjom.

Troszeczkę mnie smuci, że zrobił się z tego Weekly Shonen Jump TV czy Fight Club. Liczyłem mimo wszystko na większą rozpiętość gatunkową - jakiś wyjątek potwierdzający regułę, ale to wina kupowania od dwóch firm, które produkują takie serie. Mimo wszystko nie chce być teraz ch**** wobec stacji, która na start daje 6. serii nigdy nieemitowanych w Polsce, a część z nich lubię :D

Przeszkadzają im SD odcinki Bleacha, a będą emitować jeszcze starsze z początków One Piece :lol:.
HENSHIN!

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”