Ferguson T650i - opinie o produkcie

Aktualna sytuacja na rynku DVB-T w Polsce, plany rozwoju, odbiór kanałów telewizyjnych, pytania techniczne...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ferguson T650i - opinie o produkcie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mam pewne pytanie a mianowicie co możecie powiedzieć o zawartym w nazwie ninieszego tematu tunerze do DVB-T? Ja od tego mam tygodnia mam go w domu i szczerze mówiąc bardzo mi się podoba mimo że jest niedorobiony pod kątem aplikacji internetowych. Ostatnio do aplikacji przeznaczonej do odbioru internetowych stacji radiowych dodano kilka stacji radiowych ale jest ich co kot napłakał. Zresztą zamiast wykazu w którym są same stacje zagraniczne powinny być te polskie wymienione w spisie sporządzonym przez kolegę Majkella.
Obecnie w wspomnianym Fergusonie T650i leżą wszystkie aplikacje telewizji internetowej (tuner niestety nieobsługuje streamingu telewizyjnego) typu Ipla. Dodatkowo leżą takie aplikacje multimedialne jak Youtube czy Vimeo. Wspomniany Ferguson T650i jest zatem dobrym tunerem - niestety tylko aplikacje internetowe są w nim niedorobione.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ferguson T650i - opinie o produkcie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ostatnio wyszła nowa wersja oprogramowania do tego tunera która to przynosi... rozwalenie wskażnika sygnału. Teraz mogę mieć 10% jakości a mimo tego odbierać stacje. Rzecz jasna wymieniłem oprogramowanie na starsze póki serwer HTTP w tunerze jeszcze działa.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „DVB-T w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości