Radio Nowy Świat

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pewno stream wideo niektórych audycji, czyli pomysł skopiowany z 357. Czego nie robi spadek wpłat... ;)

Właśnie co się dzieje z Mann'em? Poważne problemy zdrowotne? :(


Widac, że bez Wojtka powoli, ale spadają wpłaty.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jethon zapowiedziała, że od 4 października nowa ramówka i nowe głosy. Na razie wśród nowości „Radiolokacja” w soboty o 14:00, „Soulówka” o 19:00 oraz „Zbiory prywatne” w niedziele od 10:00, czyli w paśmie W. Manna.
Od poniedziałku do piątku o 8:30 będą serwisy sportowe.
Kamilo pisze: 23 sie 2021, 16:37 Red. Porycki wspominał na antenie coś o urlopie? Od początku prowadzi program 5 razy w tygodniu, jeszcze nigdy nie było zastępstwa w Popołudniówce.
Od wczoraj Popołudniówkę prowadzi Ksenia Maćczak.

Studio RNŚ rzeczywiście doposażone zostało w sprzęt wideo - jutro transmisja Koncertu Życzeń dla Patronów.
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Kolejne szczegóły dot. ramówki i nowych głosów radia już 1 października podczas kolejnej wizyty Jethon w Radiu o poranku.

Po tym jak Redaktor Magda podpowiedziała, że do radia dołączy muzyk, który na koncertach używa "sformułowania kończącego wypowiedź", słuchacze podejrzewają, że chodzi o
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kamilo pisze: 17 wrz 2021, 9:42
Od wczoraj Popołudniówkę prowadzi Ksenia Maćczak.

Studio RNŚ rzeczywiście doposażone zostało w sprzęt wideo - jutro transmisja Koncertu Życzeń dla Patronów.
Super. Ksenię cenię sobie bardzo (i znam osobiście ;) ). Porycki czasami już nie wiedział co mówić. Choć go lubię, to dobrze, że będą dwie osoby :)
Lexie_NY
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:11
x 645
x 11

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lexie_NY »

Nie wiadomo, czy zostaną we dwójkę bo póki co Ksenia po prostu zastępuje Michała.

A co do nowości, to jeszcze pon - czwartek na pewno koło 8:30 a w piątek zwłaszcza kiedy red. Mann wróci to jakoś inaczej może będzie wyczekiwany kącik sportowy. Tylko nie zapamiętałam nazwy. Przygotowany przez Klaudię Kowalczyk, Kubę Jędrasa i Mikołaja Tyczyńskiego.
Kacper.m
Poster
Posty: 1685
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 541
x 230

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

W tym momencie na Patronite 607.000, czyli lecimy dalej.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A ludzie proszą o koncert życzeń żeby wrócił cyklicznie to NIE... Tak właśnie słuchają słuchaczy i patronów... Lepiej wciskač kolejne bzdury Słomian, albo na poranki dawać słabiutkiego syna Mann'a.


Widać brak Mann'a coraz bardziej odczuwalny. Pisałem, że to największa wartość RNŚ i chyba się nie myliłem. Myślę, że tygodnie nas dzielą od spadku poniżej 600.000, o którym Jethon mówiła, że jest "granicą bezpieczeństwa".
Lexie_NY
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:11
x 645
x 11

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lexie_NY »

Mnie jeśli chodzi o pana Wojciecha, to martwią nowe pozycje w miejscu Małej Kawy i Manniaka Po Omacku. Nie wiem czy to to, ale w trakcie zjazdu patronów na urodziny radia w Przypkach pojawił się równiesz starszy pan Mann i było mówione, że mamy nie przesadzać ze zdjęciami i za bardzo nie łapać kontaktu fizycznego, bo pani Ewa jest dopiero co po przeszczepie płuc. Martwię się, że coś się stało i są jakieś komplikacje jeśli chodzi o panią Ewę i dlatego właśnie nadredaktor jest już ponad miesiąc nieobecny.

A jeśli chodzi o znikających ludzi, to też zobaczcie że Karol Berger praktycznie zniknął z ramówki. I jest nieobecny od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Berger specjalnie dojeżdżał z Śląska na dwa dni do Wawy. Widocznie liczył na większy angaż niż dwie audycje, jedna godzinna zapchajdziura i jedna wieczorna. Może nie spinało się finansowo i czasowo dojeżdżanie...

No wielka szkoda, że Wojtka nie ma. Bez niego to typowe radio jak dla mnie...
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

@Jordi O ile dobrze wiem, Berger przyjeżdzał do Warszawy z.. Krakowa.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

To może w trakcie coś się zmieniło, bo pamiętam jak radio ruszało i sam wspomniał, że z Katowic pociągiem jeździ ;)
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Dzisiaj po dwóch miesiącach nieobecności do RNŚ wrócił... Ojciec Mariana - niejaki znany Wojciech Mann. Jest teraz gościem właśnie u syna Mariana w Personal Bigos.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Dalej spada, na liczniku Patronite obecnie nieco ponad 605 tys. zł. Debiutantów niepotrzebnie wprowadzono wszystkich na raz, wielu nazwisk wciąż nie kojarzę, ale wspominany wyżej Berger był jednym z najgorzej ocenianych w sm.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No ja od początku mówiłem, że jakim prawem Berger jest uznawany za debiutanta, jak ma za sobą blisko dekadę współpracy z Polskim Radiem? No i usypiający był bardzo...


Co do ramówki to tych debiutantów nie ostało się wiele, ale Jethon źle wybrała po prostu. Pompuje strasznie tą żadną Słomian (dała jej pasmo po Mannie w niedzielę... SERIO? :o ), do tego syn Wojtka, który no nie odziedziczył zbytnio talentu po ojcu...

W ogóle ta ramówka po zniknięciu Manna wygląda jak bałagan i brak pomysłu... 357 ma już pasma, do których słuchacze są przyzwyczajeni i zmiany są raczej rzadkie (chociaż ramówka nie jest idealna moim zdaniem. No w piątki powinna być normalna popołudniówka, a nie męczący swoim gadaniem Strzyczkowski)...

Z debiutantów w RNŚ dla mnie broni się Jankowski, oczywiście Andruszkiewicz, którego jest za mało dla mnie (to on powinien dostać pasmo po Mannie i piątkowe poranki), niezły jest jeszcze Jasieński, chociaż tu trzeba nad nim nieco popracować. Reszta miałka, a Słomian z młodym Mannem są do kosza dla mnie od samego początku...
Lexie_NY
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:11
x 645
x 11

Radio Nowy Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lexie_NY »

A widzisz. Co słuchacz, to opinia. Dla mnie z debiutów broni się Jankowski, młody Mann, Orlikowski, Tyczyński, Stasiak, Grzenkiewicz i Kuśmierek a reszty nazwisk nawet wszystkich nie pamiętam. Andruszkiewicz ma głos jak trzeba, ale dla mnie na poranek to fatalny wybór bo głos i sposób prowadzenia jest nijaki, a momentami wręcz usypiający.

Nie wiem, czy Marysia Zamachowska liczy się jako debiutanka ale dla mnie sprawdza się bardzo dobrze, bo zawsze jeśli dostaje coś do prowadzenia to jest świetnie przygotowana i znakomicie wypada na zastępstwach za pana Zbyszka. Marcelina też dla mnie jest absolutnie nijaka. A ramówka po tym, jak pan Wojciech zniknął zrobiła się bardzo chaotyczna. Mam wrażenie, że tam albo chodzi o to, że pasma po Mannie są w fazie testów, albo dostaje je kto akurat może poprowadzić, bo w niedzielę na przykład Jankowskiemu też zdarzyło się bywać. Ponoć od początku października mają być w ramówce kolejne zmiany. A z Bergerem to w ogóle lekko żenująca sytuacja jest, bo po prostu z czasem wycofali go zupełnie z ramówki. Patroni dopytujący się na grupie zamkniętej otrzymują odpowiedź, że to problemy zdrowotne. Ale może faktycznie się coś dzieje, bo w Przypkach przechodząc usłyszałam jak red. Jethon tłumaczyła patronkom, że redaktor Berger też miał wystąpić na koncercie "Szansa dla Szympansa" ale w ostatniej chwili się wycofał, bo coś się stało i jest w szpitalu, ale pani Magda w to nie wierzy...Nie wiem co z tym dalej, bo tylko na taki urywek trafiłam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości