Radiospacja

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 44
x 172

Radiospacja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Nowy projekt internetowy Pawła Sito. Zaangażowane całkiem zacne grono, m.in. Marzena Chełminiak, Hubert Augustyniak, Novika, Mirosław Oczkoś i Mateusz Hładki https://radiospacja.pl/
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 44
x 172

Radiospacja

Artur Orzech wybrał Radiospację, nie Nowy Świat
https://www.press.pl/tresc/61311,artur- ... adiospacji
bustram
Activist
x 83
x 1517

Radiospacja

Post autor: bustram »

Dziwny twór. Strona wygląda na opuszczoną i zrobioną jeszcze w poprzedniej dekadzie... Brak ramówki, brak jakichkolwiek informacji. Ale z tego co czytałem słuchalność jest i w dodatku można usłyszeć tam znane nazwiska. Nie wiem jak to działa, ale Sito zawsze był specjalistą od dziwactw, więc przypatruję się z uwagą. A zainteresowałem się tym radiem, bo audycję ma tam jeden z moich niegdyś ulubionych prezenterów - Andrzej Szajewski.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 44
x 172

Radiospacja

bustram pisze:
10 lip 2020, 17:32
Brak ramówki, brak jakichkolwiek informacji.
Wszystko jest na Facebooku. Pamiętajmy, że to inicjatywa, która na Patronite ma miesięcznie 770 zł, a nie jak Nowy Świat prawie 700 000 zł.
bustram
Activist
x 83
x 1517

Radiospacja

No tak, wszystko na Facebooku. Do szału mnie nieraz doprowadza kiedy szukam menu np. jakiegoś lokalu a oni oczywiście strony nie mają tylko profil na facebooku, gdzie jest wszystko (zdjęcia wczorajszej zupy, opinie klientów, informacja o tym którą nogą wstała pani właściciel) ale nie ma... menu :) Nie rozumiem tego trendu, przecież piękna witryna internetowa nadaje biznesowi charakter - mam nadzieję, że kiedyś moda na własne strony internetowe wróci.

Czytałem wywiad z Sito, który mówił, że kontrahenci są zainteresowani współpracą reklamową z radiem, więc raczej z Patronite nie będzie finansował tego przedsięwzięcia :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

Radiospacja

Post autor: Karol »

Bo Facebook jest gwarantem ciągłej interakcji marki z konsumentem. Na stronę www zajrzysz raz i to wszystko 🙂
bustram
Activist
x 83
x 1517

Radiospacja

@Karol
Do Facebooka już wiele podejść robiłem i robię nadal, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego portalu. Niby jest interakcja, ale wszystko tam jest takie... sztuczne. Nie wiem jak to określić... Wiem, że były znacznie lepsze witryny: grono.net, nk.pl ale niestety jak zwykle podążyliśmy za wielkimi światowymi korporacjami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”