Radio FaMa

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Shadow7
Użytkownik

Radio FaMa

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

Widzę, że nie ma jeszcze wątku o tej stacji, więc zakładam. Radio FaMa nadaje w Kielcach (i okolicach) oraz Tomaszowie Mazowieckim. Stacja nadaje aktualne kawałki, ale też polską muzykę i piosenki, których nie usłyszy się w innych stacjach. Jak dla mnie to całkiem dobre lokalne radio, szkoda tylko że odbiór w Starachowicach jest bardzo słaby.
el-salvador
Użytkownik

Radio FaMa

Post autor: el-salvador »

@Shadow7 - Radio Fama dostało niedawno koncesję na nadawanie programu w Ostrowcu, nie wiem jakiej mocy ma być nadajnik, ale to zdecydowanie bliżej Starachowic niż ten kielecki.
Shadow7
Użytkownik

Radio FaMa

Post autor: Shadow7 »

Wiem już o tym i mam nadzieję, że zaczną niedługo nadawać :) Nadajnik ma mieć podobno moc 0,1 kW więc może dojdzie do mnie sygnał.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Radio FaMa

Post autor: Poland »

Nie wiem jakie FaMa ma aspiracje ale nadają oni nawet... w Słupsku. Chyba muszę do nich napisać by rozpoczęli nadawanie w moich stronach (Limanowej) skoro chcą być wszędzie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”