Fajne reklamy

Dział poświęcony rynkowi reklamy oraz public relations.
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Fajne reklamy

Post autor: Warblade52 »

Fajnie są te reklamy z Sercem i Rozumem.
Awatar użytkownika
Pablo1989
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 29 lis 2009, 22:39
x 1

Fajne reklamy

Post autor: Pablo1989 »

Racja nawet fajne :D

-Kupił nowy samochód
-szypszy ?
-nie większy
-a co urósł ?

Pamiętam taką reklamę chrupek że dzieciaki miały na głowie rondle :P i znalazły tytułowe chrupki i poczym pada zdanie -Panie kapitanie nie sądzi pan aby je....wszystkie ZJEŚĆ i po czym je zjadają.
Początek (Dziennik Telewizyjny)
Obrazek

Obrazek
Końca (Wiadomośći)
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Fajne reklamy

Post autor: Warblade52 »

Najlepsza jest świąteczna - śpiewają oni piosenkę o pakietach w Telekomunikacji Polskiej o melodii ''Hej Sokoły"
Awatar użytkownika
KubaTV2
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:56

Fajne reklamy

Post autor: KubaTV2 »

Bardzo mi się spodobała reklama Ery , gdzie kolesie mają pisać sprawdzian i nagle jeden mówi: "Oni ściągają!"
Awatar użytkownika
wiza9
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:53
Lokalizacja: Łódź/Poznań

Fajne reklamy

Post autor: wiza9 »

Pablo1989 pisze:Racja nawet fajne :D

-Kupił nowy samochód
-szypszy ?
-nie większy
-a co urósł ?

Pamiętam taką reklamę chrupek że dzieciaki miały na głowie rondle :P i znalazły tytułowe chrupki i poczym pada zdanie -Panie kapitanie nie sądzi pan aby je....wszystkie ZJEŚĆ i po czym je zjadają.
Tak, ta jest zdecydowanie fajna. Na początku nie byłam przekonana do tego serca i rozumu, ale w sumie to je nawet polubiłam :)
Awatar użytkownika
makaroni
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2011, 13:54

Fajne reklamy

Post autor: makaroni »

Ostatnio Allegro postarało się o fajną kampanię i wykorzystali chyba najbardziej znanego polskiego wróżbitę, czyli Macieja, który specjalnie dla nich otworzył "Salon Wróżby Miłosnej". Ciekaw jestem ile filmików w sumie nagrali aby za często wróżby się nie powtarzały.

Rzućcie okiem na: http://walentynki.allegro.pl/
Awatar użytkownika
redi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:36

Fajne reklamy

Post autor: redi »

Mnie podoba się kilka reklam np ostatnio była reklama z Tomaszem Kotem i super muzą. Natomiast ta reklama z jaskiniowcami jest do bani.
darrmtrade
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2011, 23:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fajne reklamy

Post autor: darrmtrade »

Fajną kiedyś widziałem reklame o wypadku samochodowym i zapisanniu pasów. Jakby ktoś wiedział o jaką reklamę mi chodzi, to może dać tutaj na forum linka.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Fajne reklamy

Post autor: michal »

Mnie się bardzo podobają emitowane obecnie reklamy ING z Jacusiem i jego matką. Są one śmieszne i zwracają na siebie uwagę. A ten cytat "Jacuś! Miałeś iść po kredyt. A Jacuś co?" jest świetny. Myślę, że jest to chyba jedna z lepszych reklam ING.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Fajne reklamy

Post autor: Mocny FULL »

Fajnie, że dodali nowe twarze do reklam banku ING, bo sam Kondrat już się stał nudny.

Mnie się aktualnie podoba nowa reklama "Lidla", w której dziewczyna szuka nowych ciuchów na spotkanie z chłopakiem...piękna ona jest :cool:
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
ashley
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2009, 18:56

Fajne reklamy

Post autor: ashley »

Awatar użytkownika
Tomo21
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 16 kwie 2011, 19:06
x 4
x 36

Fajne reklamy

Post autor: Tomo21 »

PC+ Extra+, 10 x CANAL+, HBO, FilmBox, MP, mediaBox+
Historia Telewizji w Polsce
tea
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 23 lis 2009, 13:14

Fajne reklamy

Post autor: tea »

ashley pisze:A ta z babcia tez jest dobra http://www.youtube.com/user/GrupaPZU?feature=mhee
Zakazali ją na youtube:)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Fajne reklamy

Post autor: Direct »

To, co napiszę bardziej pasuje do działu "niefajne reklamy", ale nie chce zakładać nowego wątku dla mojego wpisu. Otóż lata sobie aktualnie po telewizji reklama pewnego internetowego serwisu randkowego, w której pojawia się Marta Leleniewska - znana od 2 lat szerokiej publiczności jako bohaterka serialu Polsatu "Malanowski i Partnerzy". Ciekawostka polega na tym, że w tej reklamie jest ona podpisana jako "Ewa, architekt". Czy twórcy tej reklamy mają widzów za debili?
2009-2021
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

Fajne reklamy

Post autor: sziraczek17 »

Nie mają. Po prostu, jest to jej rola, taka sama jak w serialu "Malanowski..". Może dla widza wydawać się to głupie, ale reklamy to taka sama rola jak w serialu. To, że obecnie Piotr Fronczewski jest znany jako Jacek z Rodziny zastępczej, albo Franek Kimono, to nie oznacza, żeby tak go podpisywać w reklamach banku.
Zablokowany

Wróć do „Reklama/PR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości