Strona 1 z 37

Reklamy telewizyjne

: 11 gru 2009, 21:28
autor: magoosia
Czy zna ktoś może jakieś śmieszne reklamy związane aktualnym teraz tematem jakim jest Ofe? Czekam na propozycje ja na razie mam jedną :)
http://www.youtube.com/watch?v=_rbXfR7spGo

Reklamy telewizyjne

: 17 gru 2009, 7:13
autor: zuber147
Nie zna

Reklamy telewizyjne

: 14 lip 2010, 16:01
autor: jan65
Najśmieszniejsze reklamy robi sprite - reszta to słabizna, ostania jest niezła z grą w karty - rozbierana

Reklamy telewizyjne

: 14 lip 2010, 19:41
autor: Kpc21
Heyah ostatnio robi świetne. Z tym psem i kotem.

Reklamy telewizyjne

: 15 lip 2010, 18:13
autor: shipus
Z psem, kotem i myszą to ma Tesco. ;) A sru - zapada w pamięć, to prawda.

Reklamy telewizyjne

: 15 lip 2010, 23:58
autor: michal
Kpc21 pisze:Heyah ostatnio robi świetne. Z tym psem i kotem.
Mnie te reklamy nie przypadły do gustu. Według mnie są nieciekawe i prymitywne.

Mnie z kolei bardzo podobają się najnowsze reklamy ING. Użyto w nich wymyślonych przez ich autorów prostych, lecz przyjemnych i zrobionych z polotem bajek z udziałem zwierząt, z których płynie jeden i ten sam morał. "To mamy za darmo, co zrobimy sami." Po prostu rewelacja! Uważam również, że są to chyba jedne z najlepszych reklam, jakie dotychczas miało ING.
Natomiast kompletnym niewypałem okazały się moim zdaniem najnowsze reklamy "36 i 6" z udziałem "Sióstr bez endu", które na okrągło powtarzają "bez endu". Naprawde te reklamy nie są ani dobre, ani ciekawe. Nie wiem jak wy, ale ja oglądając po raz pierwszy jedną z tych reklam myślałem, że to nowa reklama PZU.

Reklamy telewizyjne

: 29 sty 2011, 11:21
autor: strzelba666
Mi ostatnio przypadły do gustu reklamy Simplusa z darmowymi plusikowymi. Dla Polaka :)

Reklamy telewizyjne

: 01 lut 2011, 0:49
autor: LaPatyk
plusikowe to jedyne co pamiętam, reklamy biedronki są jeszcze ciekawe, reszta to bagno :(

Reklamy telewizyjne

: 11 lip 2011, 20:15
autor: Dijon
Ostatnio w telewizji możemy zobaczyć reklamę Skody i jej partnerstwa Tour de France

link do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=92MqNxZBpeg

Świetna realizacja, szybkie ujęcia, fenomenalna i dynamiczna muzyka! Cudo!

Reklamy telewizyjne

: 21 lut 2012, 15:25
autor: Dominik
Na całkiem mądry wpadł Tymbark, który swoją nową kampanią nawiązuje do spotu społecznego o jedzeniu pięciu posiłków. Ostatnio na Dwójce leciał ten spot: http://www.youtube.com/watch?v=kGslHdaW06M a zaraz po nim jingiel reklamy i ten spot http://www.youtube.com/watch?v=_BvZGsL2 ... re=related :) Jak widać kolorystyką tego kwadracika ze zmieniającymi się cyframi nawiązują do kółka ze spotu społecznego.
Trzeba przyznać, że jest to dobry pomysł, nie zdziwiłbym się, jakby niedługo tą kampanię społeczną odbiorcy kojarzyli właśnie z Tymbarkiem ;)

Reklamy telewizyjne

: 24 lut 2012, 10:07
autor: spark
LaPatyk pisze:plusikowe to jedyne co pamiętam, reklamy biedronki są jeszcze ciekawe, reszta to bagno :(
Ale tylko stare reklamy Biedronki, z których dowcip aż tryskał! Bo te nowe... totalnie nic specjalnego :( Wręcz irytująca jest ta fruwająca Biedronka i ci wszyscy zachwalający ją klienci.

Reklamy telewizyjne

: 26 lut 2012, 11:53
autor: Dominik
Powiedzcie mi, ile razy widzieliście spoty o naziemnej TV z Babcią Lodzią"? Bo ja widziałem taki spot może kilkakrotnie w regionalnych stacjach TVP, ale na dużych antenach praktycznie wcale. Najwyraźniej więksi nadawany emitują go albo wcześnie rano, albo późno wieczorem, bo ciężko na niego trafić, w przeciwieństwie do tych krótkich spotów, np. parodii telenoweli, które widzi się co chwilę.
Ja rozumiem, że stacjom szkoda tracić 3 minuty żeby pokazywać te spoty, ale na dobrą sprawę, to te spoty dopiero mogą powiedzieć niezaznajomionym z tematem ludziom, co to jest DVB-T.

Reklamy telewizyjne

: 26 lut 2012, 12:13
autor: Direct
Trafiłem na te spoty z Babcią Lodzią już ze dwa razy, ale tak jak piszesz, tylko na antenach regionalnych oddziałów TVP.

Moim zdaniem ten długi spot powinien być emitowany o obojętnie jakiej porze, ale mógłby być wyszczególniony w programie TV. Spot ma formę mini-programu, więc nie widzę przeszkód, aby wstawić go do ramówki jako kolejną pozycję programową. To by ułatwiło sprawę z dotarciem do odbiorców.

Reklamy telewizyjne

: 26 lut 2012, 12:20
autor: matik
Dominik pisze:Powiedzcie mi, ile razy widzieliście spoty o naziemnej TV z Babcią Lodzią"?
Ja tylko raz widziałem to na TVN - 7 lutego we wtorek ok. 20:40.

Reklamy telewizyjne

: 26 lut 2012, 17:38
autor: sziraczek17
Ja widziałem raz po "Klanie" jeden odcinek, i drugi innym czasem przed "Klanem". Sama reklama bardzo dobra. Nie wiem po co tak często dają "parodię telenoweli". Nie dość, że głupie, to w dodatku wiele osób nie będzie wiedziało o co chodzi, bo 90% reklamy to durna informacja, a jakieś 5 sekund informacja o DVB-T.
Spoty z Babcią Lodzią powinny być właściwie codziennie przed Wiadomościami, kiedy najwięcej starszych osób zasiada przed telewizorami. Zamiast durnych parodii zrobiłbym lepiej reklamówkę, w której wypowiadałby się ktoś z KRRiTV, gdzie w poważny sposób informowałby o zmianie nadawania. Dla przykładu kierowana dla emerytów reklama "Moi Bliscy" robi reklamy poważne, w których prosto wypowiadają się ludzie na temat polisy. Podobnie powinno być z DVB-T. W końcu najgorzej mogą na tym wyjść niedoinformowani ludzie starsi.