Strona 1 z 1

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 14 mar 2013, 13:37
autor: adamos141
Witajcie,

Czy do promocji swojej firmy, produktów lub usług używaliście kiedy kolwiek outdoorowych billboardów reklamowych? Jeśli nie, to dlaczego?

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 15 lip 2013, 14:19
autor: aurella
Zapewne ktoś używał, ale większość działań przenosi się dziś do internetu i wykorzystuje takie metody jak pomysły społeczne. Jest to swego rodzaju współpraca między firmą a użytkownikami, coś w rodzaju crowdsourcingu.

Usunąłem link, ponieważ kierował on na stronę oferującą usługi, co jest traktowane jako treść reklamowa. Przypominam, że jest dział "Ogłoszenia", gdzie takie linki można umieszczać. [Trzeciak]

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 01 paź 2014, 15:42
autor: michalek84
Jedyne co ma teraz sens to reklama 3d, poczytaj i druku soczewkowym, niżej masz przykład. Reklamy statyczne nie wzbudzają już zainteresowania. Żeby teraz zainteresować klienta, należy zaproponować na prawdę coś ciekawego. Nudne formy reklamy już nie wzbudzają zainteresowania.

Obrazek

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 06 paź 2014, 15:55
autor: michalek84
Również przekaz, kolorystyka, teksty, zdjęcia - wszystko musi być dopracowane i zachęcające. Jeśli tego dopracowania zabraknie to nawet nie macie co oczekiwać efektów. Po prostu efektów nie będzie. A generalnie wszystkie przykłady takich kampanii jakie są mi znane, okazały się jak najbardziej skuteczne.

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 16 sie 2015, 12:40
autor: Tradycjonalista
Koniec wielkich spotów reklamowych na budynkach. Zaczyna obowiązywać ustawa krajobrazowa, która ma pomóc samorządom w uporządkowaniu m.in. obecności reklam w przestrzeni publicznej oraz pozwolić zadbać o ład przestrzenny i ochronę krajobrazu. Tylko czy rzeczywiście zaczyna obowiązywać? Jakoś tego u mnie w dzielnicy nie widać. Może dlatego że dzisiaj niedziela?
http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title, ... rc01=6a4c8

Aktualizacja: Ustawa krajobrazowa wchodzi w życie dopiero we wrześniu, czyli trzy miesiące po opublikowaniu w dzienniku ustaw.
Źródło: Radio Zet News na Twitterze, Daniel Wrzos na Twitterze

Billboardy reklamowe - reklama zewnętrzna

: 24 sty 2016, 12:47
autor: Ama18
Ustawa krajobrazowa weszła w życie... i tyle. Samorządy muszą opracować prawo pozwalające stosować jej zapisy na swoim terenie. Niestety to trochę potrwa - na przykład w Poznaniu inwentaryzacja nośników reklamowych zajmie do kilkunastu miesięcy!

Część miast poradziło sobie z problemem billboardów czy reklam wielkoformatowych przy pomocy parków kulturowych (np. Wrocław), oczywiście z różną skutecznością.

Pytanie: na ile skutecznie ustawa będzie wdrażana w miastach? Przypomnę, że od paru lat reklama wielkoformatowa jest dozwolona tylko na budynkach, które przechodzą remont. Te zapisy udało się ominąć prowadząc "remonty" i fikcyjne dzienniki robót byle żeby się zgadzało w papierach. Duża część prywatnych nośników reklamowych w miastach ponadto jest nielegalna i można je usunąć - tylko zanim Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego to nakaże, to czas sobie płynie, a właściciel zarabia...