Clickbaity w internecie

Co w sieci piszczy.
bustram
Activist
x 83
x 1523

Clickbaity w internecie

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Ogorek
To nie clickbait. Wręcz przeciwnie, bo Martyniuk trafił do więzienia a z tytułu to nie wynika. Mnie rozśmieszyło zdanie "jak do tego doszło ? wiemy !", które jest parafrazą piosenki Zenka ;)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 820
x 251

Clickbaity w internecie

Post autor: Lupus28 »

Jednak trochę clickbait, bo pierwszą osobą, która przychodzi na myśl, jest Zenek, a nie jego syn.
5+3=8
bustram
Activist
x 83
x 1523

Clickbaity w internecie

@Lupus28
Zależy dla kogo, bo od pewnego czasu jego syn nie ustępuje mu w popularności :)
Awatar użytkownika
Mateusz97
Użytkownik
x 1
x 1

Clickbaity w internecie

Post autor: Mateusz97 »

Direct pisze: 25 wrz 2019, 18:57 Chyba wczoraj na stronach SE był tytuł "Zmiany w Familiadzie. Co ze Strasburgerem?". Nawet nie wszedłem.
Dziś na stronach se.pl był clickbait pod tytułem "nowe zasady w Familiadzie. Czegoś takiego jeszcze nie było"
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 792
x 123

Clickbaity w internecie

Post autor: Ogorek »

Klasyczny przykład clickbaitu i fake newsa zarazem.

Nagłówek sugeruje, że Ida Nowakowska straciła pracę za wpadkę z depresją w PnŚ, tymczasem po wejściu w artykuł okazuje się, że chodzi o to, że zdjęli program "Ameryka da się lubić" z powodu zamieszek w USA, a wpadka z depresją w PnŚ nie ma tu nic do rzeczy :angry:
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2823

Clickbaity w internecie

Post autor: Karol »

https://turysci.pl/polsat-140920-hm-drugi-lockdown

Polsat przekazał informacje o drugim lockdownie. Premier potwierdził niepokojące wiadomości. Nikt się nie spodziewał, że nadejdzie to aż tak szybko. Kraj zostanie znów zamknięty. Wszystko zacznie się w już w piątek 18 września. Warto się przygotować.
Dwa kilometry dalej:
Drugi lockdown zacznie się w piątek

Z informacji, jakie przekazał Polsat, wiemy, że drugi lockdown będzie obowiązywał od piątku tj. 18 września 2020 roku. Wprowadzanie obostrzeń potwierdził również izraelski premier. Niestety w Izraelu diametralnie przybyło nowych zakażeń. Rośnie również liczba zgonów. Lockdown dla izraelskiego rządu jest jedynym rozwiązaniem, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa w kraju. Nowe zasady życia Izraelczyków będą trwały przez minimum 3 tygodnie. Od piątku zostaną zamknięte sklepy, szkoły, restauracje itd. Ograniczenia dotyczą również przemieszczania się, które będzie zaostrzone. Nie będzie można oddalać się od domu na odległość większą niż 500 m. W innym przypadku na mieszkańców czekają wysokie kary. Jeśli chodzi o zgromadzenia, to zaostrzono limity do 10 osób w jednym pomieszczeniu i 20 osób na zewnątrz.
:lol:
bustram
Activist
x 83
x 1523

Clickbaity w internecie

Mnie rozwalają serwisy pokroju pikio.pl - jeden z artykułów był napisany w taki sposób, że pod koniec zacząłem się śmiać. Tam każde zdanie, każdy akapit przekazywał tą samą treść na co najmniej 4-5 sposobów :) Martwi mnie jednak to, że tego typu ściek znajduje swojego odbiorcę a grupa pikio rośnie w siłę.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

Clickbaity w internecie

Post autor: Direct »

https://natemat.pl/320215,woz-strazacki ... ila-prawde

Przeczytajcie sobie to. Dostali w końcu ten wóz czy nie? Bo z treści trudno cokolwiek wywnioskować :lol:.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”