YouTube

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Adam d
Poster
x 569
x 258
Kontakt:

YouTube

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam d »

Oczywiście, trzeba pamiętać że YT to wielgachny serwis, i tego typu zmiany są falami wprowadzane (na kontach prywatnym i tym, w którym wrzucam nagrania dla forum, dalej jest w chwili pisania licznik). Co nie zmienia faktu, że kasowanie licznika łapek w dół to debilizm, jakby chcieli zakryć jakiś niechlubny rekord, którego do dziś się wstydzą (patrz: YouTube Rewind 2018, na szczęście zrezygnowano już z tych przerysowanych filmów) i to nie pierwszy "krok w tył" w wykonaniu serwisu.

W międzyczasie, internauci nie biorą jeńców i tak o to pojawiła się wtyczka do przeglądarek Chrome/Chromium i Firefox, która "przywraca" licznik disslajków. Choć, do 13.12 zostanie wyłączone API dla licznika łapek w dół, to wtedy program po tej dacie będzie wczytywać licznik na podstawie wyborów osób, które mają już zainstalowany dodatek w przeglądarce.
https://www.tabletowo.pl/youtube-jak-pr ... pki-w-dol/
https://www.returnyoutubedislike.com/
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze, wszystko jest w porządku, jest git. Pozdrawiam całą TVP, Polskie Radio i Radę Mediów Narodowych, dobrych chłopów i niech się to trzyma, wysokie pikule lecą 💩
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 3747
x 442

YouTube

Post autor: Ogorek »

Też mnie irytuje to zakrywanie łapek w dół i uważam to za głupi pomysł, podobnie jak to, że czasami na stronie głównej jak się próbuje zobaczyć miniaturkę filmu, to ona się powiększa i zajmuje spory kawał ekranu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 1287
x 1458

YouTube

Post autor: N-O-R-O-N »

N-O-R-O-N pisze: 14 lis 2021, 11:27 Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie na telefonie dalej można zobaczyć liczbę łapek w dół xD Za to jak się wejdzie na YT na laptopie, to już faktycznie nic nie widać. To najgłupsza rzecz jaką wprowadzono na YT, bo jak ktoś wypuści coś słabego i żałosnego (np. zwiastun nowego filmu), to lepiej zobaczyć cały obraz reakcji ludzi na to. Zawsze autorzy mieli zresztą możliwość wyłączenia liczby łapek w dół i w górę sami od siebie, jak się nie podobała reakcja na jakiś filmik :P
Sprawdzam sobie tymczasem na telefonie i u mnie właśnie zniknęła liczba łapek w dół, a jeszcze wczoraj była. Zgadzam się z tym, że to idiotyczny pomysł :P
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”