YouTube / Youtube Premium

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

N-O-R-O-N pisze: 14 lis 2021, 11:27 Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie na telefonie dalej można zobaczyć liczbę łapek w dół xD Za to jak się wejdzie na YT na laptopie, to już faktycznie nic nie widać. To najgłupsza rzecz jaką wprowadzono na YT, bo jak ktoś wypuści coś słabego i żałosnego (np. zwiastun nowego filmu), to lepiej zobaczyć cały obraz reakcji ludzi na to. Zawsze autorzy mieli zresztą możliwość wyłączenia liczby łapek w dół i w górę sami od siebie, jak się nie podobała reakcja na jakiś filmik :P
Sprawdzam sobie tymczasem na telefonie i u mnie właśnie zniknęła liczba łapek w dół, a jeszcze wczoraj była. Zgadzam się z tym, że to idiotyczny pomysł :P
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Onmp314
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 gru 2021, 17:33
x 7

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onmp314 »

Ostatnio na YouTube filmy związane z grą Minecraft zdobyły łącznie ponad 1 bilion wyświetleń.
Artykuł o tym: https://www.telepolis.pl/rozrywka/wydar ... ilion-razy
Awatar użytkownika
Onmp314
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 gru 2021, 17:33
x 7

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onmp314 »

Na YT doszły nowe funkcje. W desktopowej wersji można już oglądać podgląd filmu bez dźwięku na stronie głównej po najechaniu kursorem. Niedawno zmienili też sposób liczenia wieku filmu. Mianowicie zamiast tydzień temu, pojawia się np. 10 dni temu. Tygodnie liczą się dopiero po 14 dniach od przesłania filmu na YT.
Witam, tu Onmp314 ;)
Jakub2005t
Obserwator
Posty: 469
Rejestracja: 07 kwie 2020, 8:24
x 14
x 80

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jakub2005t »

Widzieliście co się na tym YT dzieje? Zamiast subskrybentów ma teraz być napisane subskrybenta, zamiast filmów teraz jest napisane "filmu", a zamiast 8 lat temu - 8 roku temu. xDDDD Boże...
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

U mnie jest wszystko ok, z wyjątkiem "subskrybenta". :)
Awatar użytkownika
Onmp314
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 gru 2021, 17:33
x 7

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onmp314 »

Ja mam tylko "subskrybenta", tak samo jak kacper3100. Pewnie to jakiś bug na YouTube.
Witam, tu Onmp314 ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

YouTube poinformował, że blokuje na świecie kanały powiązane z państwowo-putinowskimi mediami z Rosji, w związku z umniejszaniem lub zaprzeczaniem aktom przemocy w Ukrainie ;)
https://[link zakazany]/m/artykul/y ... na-ukraina
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Jakub2005t
Obserwator
Posty: 469
Rejestracja: 07 kwie 2020, 8:24
x 14
x 80

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jakub2005t »

Onmp314 pisze: 12 mar 2022, 9:08 Ja mam tylko "subskrybenta", tak samo jak kacper3100. Pewnie to jakiś bug na YouTube.
Teraz znów na YT jest "subskrybentów" :)
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

YouTube Premium

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Obrazek
Obrazek


YouTube i YouTube Music bez reklam, offline i w tle.
Korzystam od kilku lat. Polecam subskrypcje. Zwłaszacza rodziną. :D

https://www.youtube.com/premium

Zapraszam do duskusji.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

YouTube Premium

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

YouTube bez reklam można mieć dzięki adblockerom, pobierać filmy można za pośrednictwem różnych stron do tego przeznaczonych, a w tle odtwarzać można dzięki specjalnym aplikacjom. I to wszystko za darmo. :)
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

YouTube Premium

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Tak, można. Tyle, że na Tizenie już to nie przejdzie. Ja nie narzekam na Premium. Zona, córka się przywyczaiły, na oglądanie swoich kanałów na smartfonach bez reklam. Do tego można słuchać muzyki w samochodzie. Zapisywać ofline filmy, muzykę. Co kto lubi ;)
[ Spoiler ]
vlv
Junior
Posty: 843
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

YouTube Premium

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Można kupić w Argentynie lub Turcji za niecałe 5 zł miesięcznie. Korzystam od wielu miesięcy.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

KręciołaTV na swoim kanale wspomina wszystkie edycję Woodstock/Pol'and'Rock. Co tydzień leci dokumentalny film z danej edycji jak się rozkładali ze scenami, publiczność jak przyjeżdżała i odjeżdżała.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Ogorek pisze: 22 wrz 2020, 22:18 YouTube ma żądać pokazania dowodu osobistego przed wyświetleniem filmu dla dorosłych:
https://[link zakazany]/artykul/y ... dzicielska

Jak dla mnie przesada.
Po prawie dwóch latach od tej zmiany wg mnie jest to największe zło jakie weszło na YT, przede wszystkim z tego powodu ze od tego czasu ograniczenia są nakładane totalnie od czapy nawet na filmy, które ich nigdy nie miały i nie mają nawet jakichkolwiek znamion, które usprawiedliwiałoby nakładanie takich obostrzeń (np. filmy o hokeju). Zniknięcie ilości łapek w dół to też bzdura skoro autor filmu i tak je widzi. Jak już chcieli je zlikwidować to te w górę tez powinni usunąć aby nie było żadnych łapek. Absurd goni absurd.

Co do to telefonów to YTVanced i nie ma co nawet sobie gitary zawracać oryginalną apką.
Awatar użytkownika
Onmp314
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 gru 2021, 17:33
x 7

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onmp314 »

Pamiętam, jak YT nakładał ograniczenia wiekowe na filmy związane z oprogramowaniem Kodi. Żadna z tych filmów nie zawierała treści dla dorosłych, ale YT po jakimś czasie zdjął te oznaczenia. Nawet kiedyś stworzyłem film nt. Kodi i też dostał ograniczenie wiekowe (później rzecz jasna zdjęte). :-\
Witam, tu Onmp314 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości