Zakupy przez internet

Co w sieci piszczy.
trotefazy
Użytkownik
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: trotefazy »

ja korzystam z allegro lub jak coś potrzebuję specjalistycznego i czego nie ma na allegro (a zdarzyło mi się robić takie zakupy) to szukam w Google polskiego sklepu, który to oferuje. najprostsze rozwiązanie. jeśli jakiś sklep pozycjonuje się to w Google łatwo go znaleźć
Zytka34
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: Zytka34 »

Zainteresowanie zakupami w sieci raczej będzie rosło, bo każdy jest zabiegany, dużo wygodniej usiąść przed monitorem i poszukać interesujących nas ofert.
loreta
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: loreta »

Też mi się zdaje, że będzie rosło zainteresowanie takimi zakupami. Podejrzewam też, że intensywnie zaczną się rozwijać zakupy przez smartfony, czy inne przenośne urządzenia. Ostatnio zamawiałam zakupy przez mobilną stronę tesco, jest to jeszcze większe ułatwienie dla zabieganych, bo można zrobić zakupy szybko i będąc właściwie wszędzie. Mi się marzy, żeby sklepy zrobiły aplikację, w której głosowo będzie można nawigować po zakupach. Wtedy nawet nie trzeba byłoby klikać. Z jednej strony bardzo fajne bajery, tylko można zacząć się bać, że jak tak dalej pójdzie, to w ogóle nie będzie się nam chciało wychodzić z domu ;)
jutrzenka
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: jutrzenka »

Nie wyobrażam sobie aby mogło zabraknąć możliwości robienia zakupów przez internet. Przecież na tym biznesie można realnie zaoszczędzić sporo zł.
Zytka34
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: Zytka34 »

Trzeba na to spojrzeć z innej strony. Robiąc zakupy przez internet oszczędzamy czas, który można przeznaczyć na coś innego, np. spacer, kino, kawiarnia, impreza ze znajomymi. Same plusy :-)
dust
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: dust »

zgadzam się z Zytka34, że dzięki zakupom przez internet oszczędzamy czas, a i bardzo często pieniądze i to są dwie rzeczy, które powodują, że większość zakupów (poza żywnością) kupuję w internecie, ostatnio kupiłam biurko i krzesło do biura z tego e-sklepu Tanie Meble Biurowe. Zakupu dokonałam w 10 minut, bez większego problemu, a rzeczy dostarczono mi do domu :D
Awatar użytkownika
emmanuhel
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: emmanuhel »

dust pisze:zgadzam się z Zytka34, że dzięki zakupom przez internet oszczędzamy czas, a i bardzo często pieniądze ...
nie tyle że bardzo często ale zawsze oszczedza sie pieniądze ... :) Jeśli potrzebuje kupić jakiś konkretny przedmiot, zawsze odwiedzam jakąś porównywarkę typu okazje.info , no i dzięki temu na samym produkcie udaje mi sie znaleźć najtańszy sklep internetowy z najfajniejszą ofertą ... A zwykle pomiędzy sklepami są bardzo duże różnice ...
scoota
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: scoota »

Ja już od lat kupuję przez internet. W zasadzie wszystko w sieci można kupić taniej aniżeli w normalnych sklepach, także nie rozumiem dlaczego tego nie robić. A kupuję w zasadzie wszystko, od gadżetów, ubrań, zabawek po meble drewniane i akcesoria ogrodowe. Wystarczy wcześniej zapoznać się ze sklepem czy sprzedającym by uniknąć ewentualnego oszustwa.
pakt
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: pakt »

90% zakupów które dokonuje są właśnie przez Internet. Ale jak ostatnio się przekonałem nie ja jetem w tym mistrzem. Mistrzem jest ten koleżka tinyurl.com/ploty który w tym konkursie Avans-u naklikał w ciągu 2-óch minut sprzętu na 54 tys zł :) Ale z tego co widzę, Samsung organizuje wkrótce podobny konkurs. Już się na niego zapisałem!
apogeum
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: apogeum »

Jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy to polecam zamawiać go z kodami rabatowymi które są dostępne na http://kodyrabatowe.pl/komputronik - zawsze zostanie te 100 czy 200 zł w kieszeni (a czasami nawet więcej jak miało to miejsce np na dzień dziecka) :)
jutrzenka
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: jutrzenka »

Odkryłem jakiś czas temu coś czego szukałam od dłuższego czasu - e-sklep z kursami video. Zależało mi głównie na kursach z grafiki komputerowej i fotografii, bo tym się na co dzień zajmuje. Wrzucam tutaj, bo być może ta info się komuś przyda :)
ashley
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: ashley »

A ja odkryłam wczoraj jadąc metrem e-sklep na Centrum, myślę że to fajna sprawa dla wszystkich nie tylko podróżujących
Awatar użytkownika
damianr900
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: damianr900 »

Ostatnio kupiłem coś takiego jak dobra kawa ziarnista przez net. Powiem wam, że rewelacja, to nie to samo co rozpuszczalny badzie. Tyle że mega drogo, ale raz się żyje :D
nom nom nom
adamos44
Użytkownik
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: adamos44 »

No rzeczywiście drogo, ja przez internet kupuję żeby zaoszczędzić a nie więcej wydać. A jak można coś kupić taniej to czemu nie.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 27

Zakupy przez internet

Post autor: Tradycjonalista »

Kto robi zakupy na Allegro ? Mówię o tym bo jest kolejna próba wyłudzenia pieniędzy.
http://finanse.wp.pl/kat,1033701,title, ... omosc.html
Na razie strona obsługi płatności PayU została zablokowana.
Zablokowany

Wróć do „Internet”