Zakupy przez internet

Co w sieci piszczy.
carmen
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: carmen » 14 mar 2011, 13:43

O, książki przez internet tez często kupuję, ale najczesciej uzywane - wiadomo taniej, potem. kiedy nazbiera mi się sporo przeczytanych egzemplarzy trzeba się ich pozbyć. Oddaję do bilbioteki, albo co lepsze wystawiam do sprzedaży w sieci, teraz własnie po wiosennym przeglądzie biblioteczki domowej próbuję opchnąć co nieco na http://sprzedajemy.pl/.
0 x
LaPatyk
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: LaPatyk » 14 mar 2011, 18:49

Ja ostatnio sporo muszę kupować książek właśnie, z allegro ale księgarnie nie wystawiają nawet komentarzy. Mają w nosie bo sami mają po 16 tys pozytywów.
0 x
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: shipus » 16 mar 2011, 17:40

Patyk jeśli zależy ci na komentarzach to po prostu się upomnij u kontrahenta. Jest chyba takie gotowe powiadomienie. Ja też "wróciłem" do zakupów na allegro.Głównie sprzęt ale i książki, obuwie a przy okazji punktuje mi się payback. Niedługo to i spożywkę będę przez neta zamawiał.
0 x
carmen
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: carmen » 30 mar 2011, 16:38

Ja też spozywkę kupuję przez neta, zwłaszcza kiedy pogoda nie zacheca do wałęsania sie sklepach, albo choróbsko dopadnie :). A wracając do ksiązęk, to kupując używane książki naprawdę nieźle się oszczędza.
0 x
Gromek
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: Gromek » 30 mar 2011, 22:07

Ja żałuję, że w mojej okolicy nie ma sklepów spożywczych oferujących zakupy przez internet. Chociaż już kilka razy zdarzyło mi się kupować w internecie herbaty, kawy, przyprawy. Zazwyczaj kupuję wtedy większe ilości i wychodzi to o wiele taniej. Wybieram albo sklepy internetowe producentów albo Allegro. Ostatnio o wiele częściej właśnie Allegro bo przy okazji zbieram punkty Payback. Korzystaliście już z jakichś sklepów internetowych, które współpracują z Payback? Czy tylko Allegro?
0 x
pansur
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: pansur » 05 kwie 2011, 23:36

ja kupuję i uczestniczę w aukcjach DubLi www.dublinet.pl instrukcję jak kupować znajdziecie na Fan Page http://www.facebook.com/dublipoland
0 x
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: shipus » 08 kwie 2011, 20:32

Gromek - moja pani kupowała w sklepie Tchibo a ja ostatnio złożyłem zamówienie w tym sklepie zoologicznym. Zresztą ten sklep to już wcześniej znałem, zanim znalazł się w paybacku. A czemu pytasz? W ogóle to orientujesz się może po jakim czasie naliczają się punkty z allegro?
0 x
mossa
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: mossa » 18 kwie 2011, 11:09

Teraz sklepów internetowych jest naprawdę sporo, także w sieci można kupić wszystko. Teraz dodatkowo powstaje platforma, dzięki której będzie można kupować całkowicie przez facebooka. Chodzi mi dokładnie o to: http://www.facebook.com/kupujeto można ją zintegrować z allegro, czy sklepem, a dostęp do klientów jest na pewno o wiele szybszy. Od 26 kwietnia już rusza wersja Beta, jestem bardzo ciekawa jak ta platforma będzie się rozwijać.
0 x
Gromek
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: Gromek » 18 kwie 2011, 13:33

shipus punkty z Allegro powinny być dodawane od razu jeśli kupujesz przez "Kup Teraz", chyba że na aukcji jest wystawionych więcej przedmiotów. Wtedy trzeba poczekać aż wszystkie zostaną wykupione lub minie wyznaczony czas trwania aukcji. Niestety punkty po dodaniu są zablokowane na dwa miesiące i nie można z nich skorzystać:(

Pytałem o sklepy internetowe bo robię sporo zakupów w przeróżnych sklepach ale nigdy nie udało mi się nabić punktów. Zawsze szukałem opcji podania numeru karty w czasie dokonywania płatności i w żadnym sklepie tego nie znalazłem. Dopiero jakiś czas temu dowiedziałem się, że trzeba najpierw wejść na stronę Paybacka. No jakoś przeoczyłem wcześniej te informację:P No i teraz zastanawiam się czy ktoś już tak zdobywał punkty i czy to raczej prosta procedura czy trzeba się jednak troszkę namęczyć?
0 x
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: [email protected] » 17 lip 2011, 20:57

Ja tylko i wyłącznie robie zakupy poprzez aukcje czy sklkepy internetowe, poza zywnoscia oczywiscie :) Jest taniej i wygodniej bo siedze sobie na foteliku , robie zakupy i zaraz za nie place na dodatek przyniosa mi je do domu :)
Ale trzeba uwazac nawet na Allegro bo czesto jest drozej niz w sklepach, a ludzie nasluchaja sie ze tam wszystko jest taniej i kupuja...Warto poszukac w innych miejscach zanim dokona sie zakupu.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 113
x 241

Zakupy przez internet

Post autor: Direct » 17 lip 2011, 21:27

Na Allegro to ciekawy jest ten myk z cenami np. telefonów. Jakieś chińskie egzemplarze są po 9,90 zł + przesyłka 99 zł. Oczywiście koszt przesyłki płatny od każdej sztuki :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Zakupy przez internet

Post autor: Mocny FULL » 17 lip 2011, 21:30

Rzadko robię zakupy przez net, kupuję tam tylko to, czego nie dostanę w sklepach.
0 x
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: [email protected] » 17 lip 2011, 21:36

direct39 pisze:Na Allegro to ciekawy jest ten myk z cenami np. telefonów. Jakieś chińskie egzemplarze są po 9,90 zł + przesyłka 99 zł. Oczywiście koszt przesyłki płatny od każdej sztuki :).
Ten myk jak to nazwałes ma na celu obnizenie prowizji Allegro, im mniejsza cena towaru tym mniejsza prowizja :) No i klienci z ciekawosci wejda na aukcje widzac tak niska cene ;) Najgorsze jest to ze niektorzy kupia nie widzac kosztow wysylki...
0 x
Annula90
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: Annula90 » 03 sie 2011, 16:46

Moim zdaniem najlepiej jest się nie ograniczać tylko do jednej czy dwóch stron. Prawda jest taka, że na wielu portalach można znaleźć cos ciekawego, różniącego się od konkurencji. Po pierwsze: allegro.pl - wiadomo, nie trzeba przedstawiać, ceneo/nokaut - porównywarki ofert - głównie produktów, groupon - nie trzeba przedstawiać, fastdeal.pl - udoskonalona wersja groupona - live shopping. Na każdej z tych stron można znaleźć interesujące rozwiązania, oferty, które pozwolą nam znaleźć jakość za niską cenę w sieci.
0 x
wercyngetoryks
Użytkownik

Zakupy przez internet

Post autor: wercyngetoryks » 10 sie 2011, 12:03

też uważam, że nie warto ograniczać się do jednej czy dwóch stron, bo czasem ciekawe ogłoszenia i ciekawe oferty dla klientów są na różnych stronach, jak ktoś szuka, to powinien się uzbroić w cierpliwość i na pewno znajdzie to co go interesuje i jeszcze w interesującej go cenie

najwięcej ludzi korzysta z allegro, ale to kwestia siły serwisu i jego pozycji na rynku, a teraz jak tych innych konkurencyjnych przybywa to pozycja allegro może być zagrożona

do tych serwisów zakupowo-reklamowych, które wymieniłaś, dodałbym internetową panoramę firm, też można zorientować się w ofercie i produktach i przy okazji znaleźć firmę ze swojej okolicy, i wyszukiwanie moim zdaniem prostsze niż w google
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”