Internetowe trolle ;)

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Chciałbym trochę pobudzić dział internetowy, bowiem ważne jest, aby zwrócić uwagę na trolli, których w sieci jest ostatnimi czasy coraz więcej :) Od czasu do czasu zdarza się, że pojawiają się także na tym forum. Dziś ich działalność zaczęła - w mniejszym lub większym stopniu - dotykać także mojej osoby, o czym chciałem wspomnieć poniżej ;)

W ramach Shoutboxa forum Satkuriera, @kacper3100 wkleił link do jednego z filmów naszego dawnego kolegi @Jaccoba utrzymując (jak się później okazało był to żart), że oryginalne nagranie z telewizji TVN, po czym otrzymał moją "emocjonalną" (a jednak nie zawierającą wulgaryzmów) odpowiedź:
shoutbox.png
(screen pochodzi z YouTube, nie bezpośrednio z forum SK)
https://www.youtube.com/watch?v=AdnNT-6yuYI

Klikając w poniższy link, można znaleźć opis filmu, który dotyczy bezpośrednio mojej osoby, a generalnie bierze w obronę usera @kacper3100:
Tak apropo fejku : https://www.youtube.com/watch?v=kRgkm... (kRgkmlAqS8I). To widać wyraźnie, że jest fake, więc w przenośni można uznać to nagranie za prawdziwe. Reszty nie trzeba mówić...
... albo powiem. Myślę, że administracja nie powinna obrażać ludzi. Przecież kacper3100 nie napisał nic złego. Wiadomo, że to takie fake, że nawet noworodek by je rozpoznał (śmiech). Nawet gdyby kacper3100 mówił poważnie, to zobaczcie, jakie on pięknie to napisał, bez żadnego "ojejku to prawdziwe ojejku, jejku, jejku", a administracja śmie z "p*********em"
Ale wy pewnie nie zwróciliście uwagę na ten komentarz administratora albo po prostu was nie obchodził, bo będziecie dalej Pana faworyzować. Moim zdaniem zwracanie się przez administrację do zwykłej osoby to nie jest poprawne zachowanie. Ponieważ pan Karol jest administratorem, kacper3100 odpowiedział "przecież ja żartowałem" z kulturą, ponieważ zwraca się do administratora
Tym bardziej nie przeproszę pana za moje zachowanie, choć według mnie obaj jesteśmy winni - K. C. potwierdza :-)
PS.: Napisałem o panie Karolu Prz****zie grzecznie, kulturalnie i z gracją
Jakie kłamstwa zawierał mój wpis? Sugestia o okuliście, może niezbyt wyszukana, jednak dalej pozostawała sugestią, a nie obrazą (jeśli @kacper3100 poczuł się urażony, to oficjalnie i bez sarkazmu go PRZEPRASZAM :)).Poza tym nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek był administratorem, moderatorem czy też jakąkolwiek osobą "funkcyjną" na forum SK :) Mało tego, użytkownik @Telewizorek (taką nazwę ma profil na YT) dalej kroczy w bagno, nie tylko sugerując moje dane osobowe, ale także pisząc inne bzdury:
Dziwić się, że jest administratorem satkuriera i media2 od kilkunastu lat. Ciekawy jestem, co przez ten czas robił. Widocznie w dawnych czasach ludzie byli normalniejsi niż teraz. Mam taką nauczycielkę w szkole, pytałem się jej od kiedy pracuje w tej szkole. Odpowiada mi, że od 2000 i pytam się, od kiedy młodzież zaczęła hałasować. No to odpowiada mi, że gdzieś od 2010. No to ja się pytam o zachowanie młodzieży w latach 2000-2010. No to odpowiada, że byli wtedy spokojniejsi. Coś w tym jest...
Wracając do tematu pan (bo ma 29 lat) Karol prawdopodobnie zobaczył ten filmik z prezentacją na moim kanale, dlatego mnie tak wyzywa, tylko nie wiem, co ma do K03a (cokolwiek to znaczy) Nickowy, choć też wydaje się podejrzany
Apropo twojego komentarza "karol co prawda nie zrobił nic złego wcześniej ale to już przegięcie". Rozumiem, że chciał zamknąć ten temat, ale kiedy dopisał swą groźbę pod tytułem "a się pożegnamy" (chyba każdy wie, co miał na myśli, nie?) z uśmiechniętym emotkiem, to od razu wyczułem w nim coś nieprzyjemnego. No i miałem rację
Zauważyłem, że wszyscy się do mnie przyczepiają chyba ze względu na mój nick i od razu można stwierdzić, że kanał prowadzony jest przez 8-latka. Kanał Telewizorek na YT powstał na początku 2016 roku, choć myśli o Telewizorku miałem już w 2012 roku - szczegółów zdradzać nie będę, bo to bez sensu. Od 2012 roku Telewizorek jest moim ulubionym słowem, a teraz upopularnił się w internecie dzięki unikatom
W chwili publikacji tego posta, odniosłem się do jego zarzutów w zasadzie tylko w jednym miejscu, pisząc:
Dzieciaczku, odbij już ode mnie :) Nie jestem administratorem forum Satkuriera, więc przestań wszystkich kłamać :) Do tej pory nie spotkałem się z taką ilością żalu i rozpaczy z powodu zamkniętego wątku :lol:

Tak, mam na imię Karol, mam 29 lat :) Jestem żonaty, wkrótce zostanę ojcem. Posiadam samochód wiodącego francuskiego producenta :) Paski z pensji też mam opublikować, czy może robiąc mi na złość, uprzedzisz mnie?

PS. Polecam wizytę u specjalisty. Jakiego rodzaju, to już sam wiesz najlepiej czego Ci potrzeba :)
Generalnie, żeby nie było. Tak nędznym, podrzędnym trollingiem, nawet się nie martwię, bo nie warto. Radzę jednak uważać, bo jak się okazuje, nic w sieci nie ginie - małolaty nagrywają swój ekran, usiłując walczyć o prawo do wolności w sieci, choć sami non stop naginają regulaminy miejsc, w których działają - for dyskusyjnych czy YouTube - a jest tego sporo: łamanie praw autorskich, stalking czy kradzież materiałów innych użytkowników.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie wiem, czemu on nagrywa te wszystkie wpisy na forum (kiedyś nagrał i przesłał moją prywatną wiadomość skierowaną do niego). Ja tam się tym słowem na p nie poczułem urażony i w ogóle wszystko jest w porządku.
Awatar użytkownika
T3l3wizjom4niakPL
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:29
Lokalizacja: Wschód Polski

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: T3l3wizjom4niakPL »

Jest paragraf na nagrywanie bez pozwolenia 2 osoby ¯\_(ツ)_/¯ [z którą prowadziło się prywatną konwersację/prywatność/itp.]
Także Telewizorek ¯\_(ツ)_/¯ Kaput! ¯\_(ツ)_/¯ [zwłaszcza jak nagrywał Telewizorek posty Karola bez wyraźnej zgody i szerzył "mowę nienawiści" obrażając Karola, tak więc powinien on mieć już WARNA, za wytyczne dla społeczności ¯\_(ツ)_/¯]

[PS: Jestem z YouTube]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ze swojej strony mam taką prośbę: pisz normalnie, bez " ¯\_(ツ)_/¯" :)
Awatar użytkownika
T3l3wizjom4niakPL
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:29
Lokalizacja: Wschód Polski

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: T3l3wizjom4niakPL »

Dobra, ale to fajna emotka dla mnie.
[A propo tematu, Telewizorek wydawał się być ogarnięty :) wydawał...]
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Film sprywatyzowany, a zatem chyba ta śmieszna drama zakończona.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Kolejny filmik.

15:51: Film sprywatyzowany. W filmie Telewizorek pokazywał komunikat z napisem "Masz całkowicie zabroniony dostęp do strony". Pisał, że Karol przesadził z karą.


Opis filmu:
Faworyzujcie go dalej, jeśli się go boicie... Ja przyznaję, że go uraziłem, pisząc o nim w nocy 26 grudnia, ale to już przekracza wszelkie granice! Czy on tak każdego blokuje, kto zrobi jedną pomyłkę? Przecież jest takie powiedzenie, że CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Mnie to już męczy. Chyba zacznę dopasowywać nicki z YouTube do loginów na forum i banować, bo już przesadzacie. Nie życzę sobie używania mojego imienia, jeśli nie biorę udziału w dyskusji :-)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie rozumiem, po co oni to wszystko nagrywają?
Main
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2016, 17:49

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Main »

Uwaga, mam dla was taki hit, że pospadacie z krzeseł ;)
Otóż dobrze znany nam Telewizorek wczoraj wrzucił filmik ze swoimi zażaleniami i postulatami, gdzie uznał, że... zablokowanie przez admina dostępu do forum to cyberprzemoc :lol: . Polecam jeszcze poczytać komentarze pod tym filmikiem, np. ktoś mu proponował wejście tutaj przez proxy. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Id0t4z- ... 7285505019[/youtube]
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie wiedziałem, że zgłaszanie filmów za naruszenie praw autorskich jest cyberprzemocą. :lol:
bis_s
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2017, 11:50
x 1

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bis_s »

Jedynie to co mogę zrobić, to pomodlić, żeby demon z niego zszedł i przestał p******ić o ZigZapie oraz o tym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Internetowe trolle ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Rozumiem, że brak dostępu do forum jest dla niektórych końcem świata. Fajnie. To znaczy, że to miejsce odgrywa ważną rolę w sieci :-) Szkoda tylko, że dowiadujemy się o tym w tak smutnym wątku, jak ten mówiący o trollach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości