WirtualneMedia.pl

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 220
x 245
Kontakt:

WirtualneMedia.pl

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ja się zniechęciłem do wchodzenia na Media2.pl. Gdy wchodzę do jakiegoś artykułu, to jestem przekierowywany do strony logowania. I zalogować się można tylko kontem facebookowym, a nie kontem założonym normalnie na tym portalu. Nie wiem, czy tylko ja tak mam.

A WM to jest jedyny portal medialny, jaki czytam codziennie. Jednak mogliby dodać do niego system kont, bo nie chcę, by ktokolwiek podszywał się pode mnie i wychwalał Polsat (widziałem jeden taki przypadek).
Nie oglądam kłamliwej, ohydnej i obrzydliwej propagandy TVP.

WYPAD 2020

RADIO NETKA Nowe radio na Discordzie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 546
x 2623

WirtualneMedia.pl

Post autor: Karol »

Dlatego w żaden sposób nie szereguję "fajności" czy szybkości informacji w żadnym z portali i wiem jaka jest pozycja rynkowa obu. Napisałem też, że tego żałuję - widocznie nie da się osiągnąć celu grając fair play. Ot taki internetowy "Wilk z Wall Street".

Chodzi zupełnie o coś innego. Ujmę to tak: gdyby ktoś wykorzystał kiedykolwiek WASZĄ PRACĘ, bez powołania się na WASZ WKŁAD, skopiował ją SŁOWO W SŁOWO czy SCREEN W SCREEN, inaczej byście pisali. Ja znam to z autopsji - prowadziłem dwa portale o tematyce telewizyjnej, pisałem a trzech kolejnych. Ale rozumiem też punkt widzenia czytelnika, sam codziennie czytam WM, tylko spodziewałem się jakiegoś postępu w zakresie etyki ich redakcji. Okazuje się, że niektórych cech ot tak wymazać z charakteru się nie da, tym bardziej, że mowa o nowych przypadkach przywłaszczania sobie cudzych treści.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 72
x 117
Kontakt:

WirtualneMedia.pl

Post autor: Ama18 »

Czyli nadal biorą newsy z forum i biorą cudze teksty bez oznaczania źródła? :D Ach, lata się zmieniają a na WM stale tak samo. Szkoda, bo to tak duży portal, że mógłby dawać więcej od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”