nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 10 paź 2008, 20:50

http://nasza-klasa.pl/profile/15610615/gallery/10
Opłaty za komentarze to by było coś... :D Taka Nasza-Klasa bez $wEeT KoMcIoFF, $wEeT PrOfIlQuF i FoThEcHeQ :P
0 x
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Post autor: Krewetka » 11 paź 2008, 19:50

http://nasza-klasa.pl/profile/15610615/gallery/9
Nasza-Klasa.pl Portal dla ludzi z kasa :lol: :lol:

Do osób z takimi fotkami: Ciekawe co jeszcze wymyślice? Jesli TYLKO przez ta opłate, nasza-klasa wam sie nie podoba, zawsze możecie Se poszukać za innymi społecznościówkami. :D

edit: Zauwazyliscie nowa opcje "Cytuj" w pisaniu PW?

{{{Wypowiedź poprawiona. Proszę używać polskich liter! - Tomek}}}
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 21 paź 2008, 10:02

http://picasaweb.google.com/tomasztopap ... saProtest#
58 (:O) uzbieranych oznak "bóntó"\
0 x
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Post autor: Krewetka » 26 paź 2008, 15:48

N-K zaprzecza samemu sobie.
Jak dodajesz zdjęcia, to pisze żeby nie dodawać zdjęć erotycznych itp. a w reklamach do pokazują wideo pól gołych modelek. :rolleyes:
Zobaczcie sami
0 x
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Post autor: Krewetka » 30 paź 2008, 10:00

Pokemony i DN znależli nową modę. Już oprócz Kont Fikcyjnych, wymyślili co tu zrobić z pinezkami. Oto efekt:
Obrazek
Co o tym sądzicie?
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice » 30 paź 2008, 13:49

Ja tam jestem zdania, że jeżeli komuś nie podoba się ten portal to może po prostu z niego nie korzystać. Ja dzięki niemu odnowiłem stare znajomości (zresztą tak jest do tej pory) i nie tylko, więc według mnie doszukiwanie się takich jakiś bzdur w tym portalu ''na siłę'' to kompletny idiotyzm.
To, że Nasza-klasa będzie komercyjna wiadomo było od dawna - począwszy od intensywnej promocji w telewizji. Przecież to było do przewidzenia i dziwię się, że niektórzy co do tego mieli wątpliwości. Poza tym to biznes i gdybyście Wy tym zarządzali wyglądałoby to pewnie podobnie. Ja mam swoje zasady - nie zapraszam nieznajomych, nie wstawiam bezsensownych zdjęć tylko pokazuje to co jest istotne. A dzieci-neostrady są wszędzie - nawet na tym Forum jak i zresztą na każdym portalu gdzie toczy się dyskusja, więc według mnie nie ma co objeżdżać aż tak n-k.
A tak poza tym cieszę się, że ten serwis utrzymuje - co tu nie mówić - poziom w porównaniu z takimi stronami jak fotka.pl czy grono.net.

I w ogóle po co wstawiacie te fotki? Jeżeli tak nie cierpicie Naszej-Klasy i część z Was nie rozumie zasad jakie panują w internecie to chociaż nie róbcie podobnego bałaganu tutaj na Forum jak i w tym wątku - rozmawiajmy o konkretach tak jak na pierwszych stronach.
0 x
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Post autor: Krewetka » 06 lis 2008, 8:33

Nasza-Klasa przeprowadziła kosmetyczne zmiany na górnym pasku. Według mnie fajnie to wygląda.
I jeszcze coś: N-K przeprowadza akcję "Dojedż bezpiecznie do dorosłości" są tam dwa działy, "Dziecko na drodze" i "Kierowca". Dobrze robią, bo tam jest około 11Mln. osób.
0 x
Kuba 942
Użytkownik

Post autor: Kuba 942 » 06 lis 2008, 18:00

Mi nie podoba się wykorzystywanie przez dzieci neo różnych dodatków na n-k. Tak jak ostatnio modne są pinezki przy zdjęciach tego typu jakie zarzucił Krewetka. Ostatnio nawet ja się na takim znalazłem.
A to, że są jakieś dodatkowe opłaty to ich rozumiem. Ja tą opcję wyłączyłem, po co mi ona? Nie chcę by ktoś widział, że odwiedziłem jego profil
0 x
Mati113
Użytkownik

Post autor: Mati113 » 20 lis 2008, 21:29

stronka sie nie muli tylko trzeba miec kapa dobrego a nie jak sie ma np. sprzed 5-lat wiec sie nie dziw ze ci sie muli bo nawed panit ci sie bedzie mulic
stronka oki Szacunek dla Goscia ktura ja wymyslil
0 x
Czaja
Obserwator

Post autor: Czaja » 20 lis 2008, 21:34

Ty chyba nie wiesz że 5-cioletni komputer może bardzo dobrze działać! Ja do niedawna posiadałem 5-cioletni komputer i chodził szybko, wystarczyło tylko o niego dbać.
0 x
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Post autor: Krewetka » 21 lis 2008, 18:09

Mati113 pisze:stronka sie nie muli tylko trzeba miec kapa dobrego a nie jak sie ma np. sprzed 5-lat wiec sie nie dziw ze ci sie muli bo nawed panit ci sie bedzie mulic
stronka oki Szacunek dla Goscia ktura ja wymyslil
Ja mam MAC OS X z tego roku, na którym dużo rzeczy jest szybkich, jecz nie Nk.pl
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice » 21 lis 2008, 18:16

Jeżeli chodzi o Naszą-klasę i jej ''szybkość'' i ogólne poruszanie się po niej to jest pod tym względem już w miarę dobrze. Nie jest to może wina kompa, bo można mieć nawet 5 letniego z Win XP czy jeszcze starszym. Kiedyś nawet posiadacze szybkich łącz nie mogli na tą stronę wejść, co dopiero posiadacze wolnych - ale wtedy to była wina słabych serwerów, które nie wytrzymywały przeciążeń. Dlatego wraz ze wzrostem popularności właściciele N-K zdecydowali się na pewne kroki, które ustabilizowały działanie tego portalu. Teraz jest już generalnie dobrze, ale jak mówiłem - wszystko dzięki zmianom. :)
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 18 sty 2009, 13:33

Wie ktoś może co się dzieje, że niektórym nk działa bez problemu a mi np nie? W trakcie ładowania strony nie może załadować jej do końca i strona się nie włącza? Dlaczego tak mam? Pozdrawiam
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Miś Uszatek
Użytkownik

Post autor: Miś Uszatek » 18 sty 2009, 14:30

Niech zgadnę? Masz Neostradę :) Ustaw w przeglądarce proxy 217.98.20.195 port 8080 i powinno chodzić lepiej. TP SA coś miesza lub miała awarię. Przedwczoraj, wieczorem nie można się było zalogować do sieci.
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 18 sty 2009, 21:52

Mam neostrade i niestety wpisanie tego nic nie pomogło.
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”