nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

Co w sieci piszczy.
shark
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: shark » 26 lut 2011, 14:20

Niestety jest coraz gorzej, już od dobrych kilku miesięcy nie zaglądam tam, wszystko jest takie monotonne bez polotu, strona przeładowana, skrzynka odbiorcza także ;) (sporo spamu), teraz króluje FB i zapewne to on wygra bitwę o użytkowników.
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
decy
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: decy » 04 mar 2011, 22:51

Ja również zaprzestałem zaglądać na ten niegdyś popularny serwis.
TommyLee
Użytkownik

Post autor: TommyLee » 21 mar 2011, 14:48

Miałem NK i stwierdzam, że o tyle o ile na początku portal był bardzo fajny o tyle później zrobił się pełen niepotrzebnych spraw. FB wojnę w zasadzie już wygrał.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 21 mar 2011, 15:58

Ja na "nk" tylko wchodzę zagrać w Happy Harvest i się wylogowuję, nic ciekawego oprócz H.H. tam nie widzę.
A FB to całkiem już zbiedzony.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
carmen
Użytkownik

Post autor: carmen » 30 mar 2011, 16:50

NK to juz przezytek, nawet nie jest barny pod uwagę jako kanał dystrybucji w social shopping, teraz króluje FB
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 07 kwie 2011, 19:38

Facebook też się kiedyś znudzi. Ogólnie jako serwis jest na pewno lepszy niż nk.pl ale to prawie to samo, więc nic nadzwyczajnego tam nie widzę.
Te wszystkie portale społecznościowe to po prostu nuda. Mają tylko się przydać raz na jakiś czas - w momencie odszukania kogoś (ewentualnej korespondencji) i do... oglądania foci, które wrzucają znajomi. :) Można się czasem pośmiać. I na tym ich rola się kończy.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Post autor: TiM » 23 lip 2011, 1:42

Może i dla ciebie nuda, ale liczba użytkowników takich stron mówi sama za siebie ;) Taki NK czy FB to dobry sposób na grupowy kontakt pomiędzy znajomymi (mini-fora), tworzenie ''wydarzeń'' i zbieranie osób na spotkania, czy kontakt mediów z widzami (wiele stacji posiada swoje profile). Podoba mi się takie coś, żałuje tylko, że NK tak opustoszał na rzecz Facebooka.

To nie jest moda, to nowy sposób komunikacji internetowej. Może przechodzić swoje kryzysy, ale mimo wszystko na takie portale zawsze będzie popyt. To trochę tak jakby sposób kontaktowania się przez telefon miałby się obecnie znudzić.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 23 lip 2011, 14:21

TiM pisze:Może i dla ciebie nuda, ale liczba użytkowników takich stron mówi sama za siebie ;).
Doskonale o tym wiem, raczej wyraziłem swoje odczucia co do tego typu portali. Chociaż sam z nich korzystam, ale wtedy kiedy muszę, czyli w sumie nie więcej niż 2 razy w tygodniu. (:
To prawda z nowym sposobem kontaktowania się, nie będę zaprzeczał, bo jednak to fakt. Osobiście znam osoby, które jednak najpopularniejszą platformę komunikacji w internecie - GG - mają głęboko gdzieś i korzystają z Facebooka, również dzięki dużej mobilności tego portalu. Natomiast z przykładem telefonów to trochę mnie rozbroiłeś - telefon masz zawsze przy sobie, w każdym momencie jesteś w zasięgu kontaktu (tak, wiem telefon można wyłączyć, żeby nie było :P). Natomiast z netem i Fejsem jeszcze nie jest tak jak z telefonami i nie ma co przesadzać w tym temacie. Przecież nie każdy przesiaduje na nim cały dzień...
Dlaczego twierdzę, że Facebook się znudzi?
Być może, ze swoim stwierdzeniem trochę się rozpędziłem. Fakt faktem - Facebook zaoferował sporo rozwiązań, zdecydowanie ciekawszych i wprowadzonych w lepszym stylu niż nk.pl (który próbuje naśladować FB, no, ale jak zwykle nic z tego nie wychodzi). Internet zmienia się, zmieniają się opinie użytkowników, zmieniają się trendy, wprowadzane są nowości. Było bum na Fotkę, Grono, NK - teraz jest Facebook. A co będzie później tego tak naprawdę nie wie nikt. :)
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 23 lip 2011, 17:15

Istnieje też wersja Beta nk.pl

INNA
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Kontakt:

Post autor: waldus_5 » 23 lip 2011, 17:28

Facebook się znudzi, bo jego potęgą jest świeżość, jak już wszyscy co chcą tam będą i zaczną się kisić w swoim sosie, zaczną odpadać, tak jak na nk.pl, to tylko kwestia czasu.
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 24 lip 2011, 20:52

nk.pl notuje duży spadek, szczegóły

Mi się ten portal znudził w 2009.

INNA
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Post autor: piciu » 24 lip 2011, 22:07

Nie ma się czemu dziwić. Kiedyś to był dobry program, dla poszukujących znajomych ze szkoły, a teraz chcą konkurować z facebook'iem - a walka ta jest z góry przegrana.
Obrazek
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Kontakt:

Post autor: odrodzony » 26 lip 2011, 11:41

nk.pl już mi się znudziło.Nudno tam jest i tyle.Jak zakładałem konto ten portal był fajny.Teraz jest nudny tworzą tam gry jest tam już nawet Dark orbit.Kiedyś grałem w Miejskie gangi.Teraz już tam nawet nie wchodzę.Oni myślą że konkurują z Facbookem.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 26 lip 2011, 15:04

odrodzony pisze:Oni myślą że konkurujom z Facbookem.
A ja myślę, że z nikim nie "konkurujom"
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 26 lip 2011, 16:21

Wszystko papugują po face...ale słabo im to wychodzi.
Ja tylko tam wchodzę, żeby zagrać w jedną z gier.

INNA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”