Internet Explorer

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Internet Explorer

Post autor: Karol » 28 sty 2009, 13:33

Nigdy nie przepadałem za przeglądarką Internet Explorer, jednak dzisiaj poświęciłem się i ściągnąłem wersję 8.0.6001.18372. Jestem zdumiony. Nie dość, że przeglądarka włącza się dużo szybciej niż Firefox (ten u mnie czasem ładował się ok. 1-2 min., a IE parę sekund) to w dodatku w ekspresowym tempie wczytywane są strony www. Myślę, że nowy IE po prostu więcej wyciąga z mojego łącza, niż Firefox, który trzeba było ręcznie konfigurować, żeby szybciej wczytywać witryny www oraz żeby sam pobierał mniej RAMu niż nakazała mu Mozilla - dla porównania IE pochłania mniej więcej tyle samo pamięci RAM, jednak zdaje mi się, że komputer i tak chodzi dużo stabilniej przy większej ilości otwartych stron www, niż w przypadku Firefoxa. Zresztą, sami oceńcie.

Apropos takich serwisów jak YouTube. Mam wrażenie, że filmy ładują się nieznacznie szybciej niż do tej pory, ale to kwestia oceny każdego z was.

Link do ściągnięcia: http://www.microsoft.com/windows/intern ... sites.aspx
gosc
VIP Expert

Internet Explorer

Post autor: gosc » 31 mar 2009, 19:43

A ja jestem zszokowany. Po instalacji IE8 zniknęła mi z menu start ikonka Firefoxa a pojawiła się Firefox Tryb awaryjny. Zniknęły też wszystkie ustawienia i zakładki z firefoxa, które dziwnym trafem latwo było zaimportować do IE.
Sk....syny.
Ja sobie poradziłem, ale wiadomo że to nie przypadek.
brokk
Użytkownik

Internet Explorer

Post autor: brokk » 01 kwie 2009, 20:59

a miało być tyle zachwytu...istnieje taka opinia któej zwolennicy twierdzą że ie ma wiele dziur i nie ważne czy to nowiutka wersja czy jakas starsza, po prostu zdarzają się takie właśnie cuda jak kolega wyżej napisał.kto zdolniejszy i bardziej zaprawionyw boju, ten da radę :)
Awatar użytkownika
otrik
Użytkownik

Internet Explorer

Post autor: otrik » 02 kwie 2009, 10:39

ja tez sobie to sciagnalem, i musze powiedziec ze sie zdziwilem, pozytywnie oczywiscie, jest duzo szybszy od ff, poki co nie zawiesi mi sie ani razu. Wspolpraca z Onetem i Allegro tez wyszla tej przegladarce na dobre.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Internet Explorer

Post autor: kacper3100 » 30 sty 2019, 9:55

Dobra wiadomość dla fanów kultowej przeglądarki od Microsoftu. We wiosennej ramówce pojawi się jedenasty sezon Internet Explorera. Dziesiąta wersja przeglądarki od stycznia 2020 nie będzie już wspierana, więc trzeba będzie się przenieść na nowszą lub zainstalować Microsoft Edge.
https://www.instalki.pl/aktualnosci/sof ... nsion.html
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki
W RYTMIE TVN-U
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”