YouTube / Youtube Premium

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Przecież masz wymienionych reklamodawców na początku każdego programu.

Zwykle jest to głównie jakaś firma bukmacherska, a one nie mogą reklamować się w TV, radiu i kinach w godzinach 6:00-22:00. Poza tym współpracują z publiczną i na przykład Stan Futbolu jest równocześnie emitowany w TVP Sport (bez oczywiście tych reklam bukmacherskich).

Co do studia to przecież w większości jest wirtualne. Poza portalem mają jeszcze te swoje radio internetowych (gdzie kibice dzwonią i wylewają swoje trwogi po europejskich pucharach :lol:) i klub piłkarski (który dzielnie walczy o triumf w Klasie A po tym, jak rok temu wygrali B).

Na jednym z ostatnich meczów był Boniek :rolleyes:.
http://weszlo.com/2019/09/05/kts-pnie-s ... enia-mecz/
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

bustram pisze: 07 wrz 2019, 19:16 Coraz częściej po meczach widzę transmisje na żywo na YouTube - np. studio pomeczowe Weszło.com, które wygląda nad wyraz profesjonalnie. Oglądalność sięga nieraz powyżej 10 tys. widzów - całością zarządza niejaki Krzysztof Stanowski, dla którego bazą jest właśnie portal Weszło. Czym te konsorcjum medialne (chyba tak można nazwać) się zajmuje i na czym zarabia, że go stać na takie studio, transmisje i gości ?
Stanowski zarabia właśnie na Weszło. Jako całości. Bo Weszło to m.in. portal, do tego tematyczne portale siostrzane np. KierunekTokio, Radio Weszło FM, część programów, które są w radio jest właśnie realizowana też w tym wirtualnym studio i emitowana na YT, do tego Stan Futbolu też z tego studia leci w TVP Sport. No i na dokładke ma jeszcze klub piłkarski KTS Weszło, w zeszłym sezonie wystartowali od B klasy na Mazowszu, teraz grają w A klasie.
Co do radia to warto dodać że startowało ono w podobnym czasie co te radio ZapinamyPasy, gdzie miał trafić Twarowski, a zanim mógł to zrobić to radio już się zdążyło zamknąć.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

W sumie to wielu "ekspertów" piłkarskich opuściło TV, przeniosło się na youtube i jest sponsorowane przez bukmacherkę. Tutaj macię patostreamera z Saskiej Kempy, który jest spierany przez te same zakłady, co weszło. Ostatnio opuścił Przegląd Sportowy i pewnie dlatego nadaje z nowego studia ;) Co ten internet robi z ludźmi :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Czy widzieliście jak ktoś je te rogaliki ? :)
Przechwytywanie.JPG
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Śp. Paweł Zarzeczny gdy żył a Stan Futbolu był wtedy chyba w Eleven to wpierdzielał je praktycznie co odcinek :).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Dobre pytanie. Ja rozważałem, czy to nie jakaś ozdoba z porcelany :D

Ogólnie weszło wspominam najbardziej z okresu ostatnich mistrzostw świata jak zbiorowe odreagowanie ówczesnych porażek. Miałem wtedy wrażenie, jakby było mniej... "profesjonalnie". Zwłaszcza klasykiem w pamięci internetu zapisał się jeden ze Stanów Mundialu po meczu Chorwacji. Tutaj najbardziej legendarny fragmencik z tego live'a :D
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomek pisze: 09 wrz 2019, 23:03 Dobre pytanie. Ja rozważałem, czy to nie jakaś ozdoba z porcelany :D
Jak pisałem wcześniej śp. Paweł Zarzeczny się nimi zajadał, a z tego co pamiętam już w TVP Sport też jakiś gość je kosztował (ale nie pamiętam kto, nie oglądam wszystkich odcinków).
Ogólnie weszło wspominam najbardziej z okresu ostatnich mistrzostw świata jak zbiorowe odreagowanie ówczesnych porażek. Miałem wtedy wrażenie, jakby było mniej... "profesjonalnie". Zwłaszcza klasykiem w pamięci internetu zapisał się jeden ze Stanów Mundialu po meczu Chorwacji. Tutaj najbardziej legendarny fragmencik z tego live'a :D
No bo trzeba też odróżnić przykładowo Stan Futbolu, który leci też w TVP Sport, od np. Ligi Minus czy tych innych programów np. po meczach reprezentacji, które lecą tylko na kanale YT Weszło. Tam wtedy często jest różna szydera, która w tv by nie przeszła. I wtedy też te programy są mniej profesjonalne np. naśmiewają się z ręcznie rysowanych herbów klubów przez studenta-stażystę itp.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

A to przepraszam - przeczytałem "gdyby", zamiast "gdy". Ogólnie weszło oglądam sporadycznie, głównie jak jest ten Stan Futbolu na TVP Sport. Liga Minus mnie nie interesuje, bo wiadomo - "Ekstraklasa", a skróty/streaming meczów KTS-u to taki koncert sucharów na siłę, że szkoda gadać (dla poziomu sportowego raczej tego nie ogląda się :D).

W sumie to praktycznie nawet nie zaglądałem na ten ich portal przed mundialem poza jakimiś artykułami znalezionymi przez przypadek w sieci, więc nawet nie wiedziałem, że był tam kiedyś Zarzeczny, stąd pewnie moja, głupia pomyłka.

Ze "wczesnego" weszło pamiętam głównie tą akcję z trollowaniem Smudy anno domini 2012.
No i jak robili komentarz live do jednego spotkania naszej kadry - w okresie, gdy była ta słynna afera z pomysłem emisji meczów reprezentacji w VOD-zie, co potem skończyło się interwencją polityków. :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja pamiętam jeszcze początki weszło z 2008 roku i jechanie po ówczesnej reprezentacji, która dała popis na Euro w Austrii i Szwajcarii. Z tym że wtedy była to jeszcze tylko taka skromna stronka i wszyscy się zastanawiali kto jest jej założycielem, bo nie od razu Stanowski się z tym ujawnił. Niektórzy myśleli że to Zarzeczny, bo szydera podobna jaką pokazywał Zarzeczny jeszcze choćby z czasów Canal+ czy Przeglądu Sportowego :).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Po włączeniu YouTube Music pojawił mi się komunikat, że do swojej subskrypcji mogę podpiąć jeszcze pięciu "członków rodziny". Czyli można ją spokojnie dzielić. Spotify to ma? 🙂 Pytam, bo nie wiem.
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: 19 wrz 2019, 13:42 Spotify to ma? 🙂 Pytam, bo nie wiem.
Się to nazywa Premium dla rodziny czy jakoś tak :D.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Czy ktoś mógłby mi to w jakikolwiek logiczny sposób wyjaśnić ? Rozumiem, że jest popyt i jest podaż, ale kurczę są jakieś granice chyba ? Czy nie ma ?
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Przecież o to właśnie chodzi w tym Fame MMA.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wiem, że o to chodzi, ale ta konferencja "zamknij w końcu ten ryj !" to występ kabaretowy czy oni tak na poważnie ?
Pawel

YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Co konferencje są tam takie akcje. A czy oni tak na poważnie? Cóż, za $$$, chyba wszystko jasne ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości