Zarabianie na bannerach

Co w sieci piszczy.
robak
Użytkownik

Zarabianie na bannerach

Post autor: robak » 11 paź 2010, 11:08

Jaką ilość wejść na stronę trzeba rejestrować żeby dało się zarobić parę groszy na bannerach? Z którym z liderów na tym rynku najlepiej zawrzeć umowę? Z tego co wiem Adtaily ma dosyć wysoką prowizję więc chyba się nie opłaca. Z góry dzięki za pomoc.
0 x
robak
Użytkownik

Zarabianie na bannerach

Post autor: robak » 01 lis 2010, 12:21

Naprawdę nikt nic nie wie? Minął prawie miesiąc od pierwszego postu.
Chodzi mi o poziom zarobków na stronach takich jak Ad4Mass czy AdTaily.
0 x
Awatar użytkownika
lotuss
Użytkownik
Kontakt:

Zarabianie na bannerach

Post autor: lotuss » 08 lut 2011, 14:52

Za dużo czynników na to wpływa, treść strony liczba unikalnych użytkowników - podane przez Ciebie systemy reklamowe nie generują wysokich dochodów nawet przy kilku tys. użytkowników dziennie, w tej materii jest najlepszy Adsens(zysk za kliknięcia do kilku groszy do np. 1zł, 2 zł za klik w reklamę - zależy jaką masz teść).
0 x
tomeh
Użytkownik
Kontakt:

Zarabianie na bannerach

Post autor: tomeh » 13 lut 2011, 11:13

Nie da się odpowiedzieć, według mnie to marny chleb tak czy inaczej
0 x
Pomocne artykuły infomiasto - na każdy temat.
shark
Użytkownik
Kontakt:

Zarabianie na bannerach

Post autor: shark » 26 lut 2011, 14:22

Z jednej reklamy nie wyżyjesz. Taka forma zarobku ma przyszłość jak Masz kilkadziesiąt stron, dodam że wartościowych. Wtedy generowany zarobek może być już znaczny, lecz nastawienie się tylko na jedną formę reklamy nie ma przyszłości.
0 x
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
mm-80
Użytkownik

Zarabianie na bannerach

Post autor: mm-80 » 03 lip 2011, 14:51

Witam wszystkich
Chcę wam przedstawić dostawcę reklam w 100% wypłacalnego który płaci za każde 1000 wyświetleń reklam na stronie/blogu nie zależnie czy kliknie ktoś w reklamę czy nie. Dostawca to Ymads co prawda zarejestrowany jest w Zimbabwe ale jest wypłacalny i tak za miesiąc kwiecień płaci ostatniego dnia maja i tak przez kolejne miesiące, brak jest minimalnych wypłat a najważniejsze że zalicza każde wejście nie tylko unikalne. Pieniądze przesyła na konto pay pal
Więc jeżeli chcesz zarobić trochę pieniędzy to warto zapisać się do Ymads.
Przykładowo za 1000 wyświetleń reklamy w Polsce płaci 0,50 $ a za 1000 wyświetleń UK 1,29$ stawki czasem sie zmieniają i raczej idą w górę.
Wiec zapraszam do zarejestrowania się z mojego linka
http://ymads.com/index.php?r=6arf7o
ja wtedy dostanę 2,5 $ plus prowizję od ymads lub jeżeli ktoś nie chce abym ja zarobił to proszę oto czysty link http://ymads.com/
Strona jest po angielsku ale jest bardzo prosta.w Razie problemów służę pomocą dla osób chcących zarejestrować się
0 x
Miro19ma
Użytkownik
Kontakt:

Zarabianie na bannerach

Post autor: Miro19ma » 10 lip 2011, 15:56

Witam
jeśli masz strone i na niej reklamy a nie chce w nie nikt klikac to nie zarabiasz tak jest w adsense adkontekst itd, ale nie w cpm profit. Jest firma legalna wypłaca pieniądze co dwa tygodnie na pay pal. Za 1000 wyśietleń dostajesz np 1000punktów jezeli nikt nie kliknie w reklamę ale jeśli ktoskliknie to punktów masz juz około 3000 tyś to jest mniej więcej 30 gr.
Reklamy są nie inwazyjne ciekawe w róznych formatach. Porejestracji wklejasz kod na stronę następnie administracja musi zatwierdzic waszą stronę i gotowe.
minimum do wypłaty jest 30 zł.
oto mój link http://www.cpmprofit.com/?ref=mm80 jezeli nie działa to skopiuj i wklej
najwazniejsze że zaliczają nie tylko unikalne wejscia.
od siebie moge dodac że zaliczają wejscia z surfa różnego rodzaju
0 x
Miro19ma
Użytkownik
Kontakt:

Zarabianie na bannerach

Post autor: Miro19ma » 21 lip 2011, 21:32

witam
widzę że brakuej tutaj chętnych do dyskusji
Chce zaproponowac 5-ciu osobą które zarejestrują się z moje go reflinka http://www.cpmprofit.com/?ref=mm80 w cmp Profit 5zł dla każdego przelewem na paypal oferta jest dla osób które maja strone, blog i chcą sie zapisac do cmp profit. Zpłace 2,5 zł za rejestrację po akceptacji przez cmp profit i drujie 2,5 zł po miesiącu czyli razem 5zł. Jeden warunek osoba która sie zarejestruje musi mnie o tym powiadomic na maila i wpisac na tym forum że sie zarejestrowała aby nastepne osoby wiedziały ile osób się zarejestrowało. podkreslam że oferuję 5 zł dla każdego. Mogę zapłacic tylko 5-ciu osobą. Jeżeli wszysko pójdzie ok to może pózniej zaproponuje nasępnej grupie to samo.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”