ubezpieczenie przez internet

Co w sieci piszczy.
Adammm
Użytkownik

Post autor: Adammm » 26 paź 2010, 10:41

Czy kupujecie ubezpieczenia przez internet, czy to jest bezpieczne, jakie niesie ze sobą zagrożenia? Sam korzystam z porównywarek np http://ubezpieczenie.pl aby wybrać najlepszą ofertę, porównać produkty firm ubezpieczeniowych, teraz zastanawiam się czy nie zamawiać też w ten sposób ubezpieczenia OC i AC
automobilka
Użytkownik

Post autor: automobilka » 19 lis 2010, 11:26

to, czy jest to bezpieczne trzeba sprawdzić. Zawsze mogą znaleźc się jakyś oszuści...ale jak to sprawdzić? przede wszystkim należy sprawdzić, czy firma, do której nalezy porównywarka posiada podpisane umowy agencyjne oraz pełnomocnictwa(z tego, co znalazłam na ubezpieczenie.pl http://ubezpieczenie.pl/Informacje/O-nas/Pelnomocnictwa - mają oni podpisane takie umowy). Oznacza to, że obowiązują ich takie same warunki, jak agentów "stacjonarnych" - obowiązki, których muszą dopilnowac oraz wyliczenie składki zgodnie z przyjętymi taryfami.
Wynika z tego, że nie ma sie czego obawiać! jeżeli tylko oferta Ci odpowiada, możesz na takiej porównywarce śmiało kupic ubezpieczenie!
Awatar użytkownika
eva.biedrona87
Użytkownik

Post autor: eva.biedrona87 » 19 lis 2010, 16:35

ja sie ubezpieczałam przez telefon! ;) i jak na razie wszystko jest ok... :)
eniek
Użytkownik

Post autor: eniek » 02 sty 2011, 21:46

Oczywiście ze jest bezpiecznie tylko trzeba zwracać uwagę na to czy firma zarejestrowana jest w KRS . Jeśli sa jakieś podejrzane namiary to lepiej sobie podarować korzystanie z tej strony .Sam zakupilem ubezpieczenie ze stronki tanie ubezpieczenia ,najbardziej dopasowala mi oferta ptu ale nie wiem jak innym wszystko zależy jakie wozidelko posiadamy
Szukam taniego oc
LaPatyk
Użytkownik

Post autor: LaPatyk » 03 sty 2011, 0:51

Ubezpieczam tylko OC w link4. Akurat tutaj nie moja sprawa jak firma podchodzi do wypłacania potem z OC, ważne że tanio.
eniek
Użytkownik

Post autor: eniek » 16 sty 2011, 18:39

Za 10 dni kończy mi się oc i muszę sobie coś znaleźć , na pewno będę szukał po jakimś kalkulatorze i wysoce prawdopodobne jest ze zakupie przez internet oc .co do link 4 to jak mi wyliczyli oc za omege mv6 94 r to wyszła cena szok o ile pamiętam około 1800 zl ,a w mtu ubezpieczyłem za około 1200 zl .Z doświadczenia jednak wiem ze porostu trzeba trochę poszukać żeby zaoszczędzić .
Szukam taniego oc
Sirene
Użytkownik

Post autor: Sirene » 13 lut 2011, 22:54

Widzę, że jest tu spory wybór ubezpieczeń. Też się muszę za czymś rozejrzeć...
loveras
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: loveras » 30 paź 2013, 9:57

Ja kupiłam ubezpieczenie przez telefon polisę dostałam na maila porównali mi ubezpieczenie chyba w 20 różnych towarzystwach tu macie link do strony http://www.etapia.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”