Do użytkowników internetu mobilnego PLAY

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
speed21
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: speed21 » 10 sty 2011, 11:18

Mam pytanie do użytkowników internetu mobilnego PLAY, jak to jest z tym zasięgiem po za miastami do 20 km. do miasta gdzie jest mobilny PLAY, łapie tam jeszcze jakiś sygnał - bo na mapie zasięgu PLAY w zarysie zasięgu są tylko miasta a co po za nimi. A może polecacie jakiś inny internet który ma zasięg po za miastem. Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
simon.b
Użytkownik

Post autor: simon.b » 10 sty 2011, 22:46

Awatar użytkownika
lotuss
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: lotuss » 22 lut 2011, 14:48

Z tym PLAY to jest tak jak jest to jest jak nie ma to nawet antena nie pomoże, także można kupić i potestować to nie są duże pieniądze.
A co do Polsatu to interesowałem się tą opcją tylko jest trochę drożej ale jak masz Polsat Cyfrowy to najniższy pakiet za free.
shark
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: shark » 26 lut 2011, 14:14

Mam PLAY i niestety z tym jest różnie. Nie kieruj się mapą zasięgu, one są zawodne.
Sprawdź na stronie UKE lub btsearch w którym dokładnie miejscu znajdują się nadajniki i w jakiej odległości są od Ciebie.
Jeśli łapie ci zasięg na dworze i Masz do dyspozycji laptop, użyj jakiegoś programu np. TopNetInfo i odczytaj CID i LAC. W ten sposób dowiesz się skąd łapiesz sygnał i czy nie ma przeskoków. Pisząc przeskok mam na myśli zmiany nadajnika, jeżeli w okolicy jest kilka nadajników i moc sygnału każdego z nich jest na podobnym poziomie może być problem z odbiorem. Są i na to sposoby ale to już inna bajka.
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”