Szalone prezenty z sieci - czy to fajne?

Co w sieci piszczy.
mydelko
Użytkownik

Post autor: mydelko »

Ja uwielbiam robić zakupy w internecie. Lubie szperać po internecie i wyszukiwać oryginalne prezenty dla znajomy:) jeżeli nie ma okazji sama sobie czasem coś kupię z mojego ulubionego sklepu Biżuteria sklep internetowy. A czasami jak chce się dostać coś potrzebnego to trzeba podpowiadać naszym facetom - to może zapamiętają i zrobią nam niespodziankę:) ja uwielbiam takie niespodzianki, a wy? heh. macie jeszcze jakieś ulubione prezenty które lubicie dostawać?:)
nikon
Użytkownik

Post autor: nikon »

Chyba nie znam osoby, która nie lubi prezentów. Dla mnie najlepsze są te z gatunku nowych technologii klinikadzwieku.pl
kacperkoc
Użytkownik

Post autor: kacperkoc »

Teraz w internecie można znaleźć tyle pomysłów na prezent, że głowa mała. Ja też ostatnio poszukiwałem prezentu dla bratanka i padło na rolki z tej listy: http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystk ... opca.bhtml. W sumie uważam, ze to dobrze, że można znaleźć takie listy z pomysłami na prezenty. Nie trzeba samemu główkować:)
Zablokowany

Wróć do „Internet”