Piano Media w Polsce

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Piano Media w Polsce

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

dobreprogramy.pl/Koniec-darmowych-tresc ... 35054.html
dobreprogramy.pl pisze:Serwis Piano Media powiadomił, że 6 polskich wydawców (Agora, Murator, Ringier Axel Springer Polska, Media Regionalne, Polskapresse oraz Edytor) odpowiedzialnych łącznie za 27 gazet i 14 magazynów, oraz Polskie Radio, dołącza do należącego do serwisu systemu płatności. W efekcie za niewysoką opłatą (9,99 zł tygodniowo, 19,99 miesięcznie lub 199 rocznie) w jednym miejscu będzie można uzyskać dostęp do materiałów pochodzących na przykład z Gazety Wyborczej, Forbesa, Poradnika Domowego, Czterech Kątów, Dziennika Bałtyckiego i wielu innych. [...]

W sierpniu na stronach gazet i magazynów pojawi się eksperymentalny pasek logowania, pełny system ma zaś ruszyć we wrześniu. System Piano na razie sprawdził się na Słowacji i w Słowenii, zaś w Polsce po raz pierwszy będzie działał na tak dużą skalę (według Gemiusa ma szanse dotrzeć do prawie 20 milionów Polaków).
Ciekawe, czy to się przyjmie. Wszak większość polskich internautów z przyzwyczajenia unika płatnych treści, szukając ich darmowych odpowiedników. Sam nie jestem odbiorcą żadnego z serwisów, do których "wkroczy" system Piano. Może ktoś z Was jest?
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Piano Media w Polsce

Post autor: zesepo »

My mamy prenumeratę Dziennika Bałtyckiego ;)
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
trotefazy
Użytkownik
Kontakt:

Piano Media w Polsce

Post autor: trotefazy »

zastanawia mnie czy są jakieś statystyki, ile osób z tego korzysta
ja zwyczajnie przestałem zaglądać do serwisów podpiętych pod piano
ODPOWIEDZ