Wirtualne kantory - czy warto?

Co w sieci piszczy.
polepiona92
Użytkownik

Postautor: polepiona92 » 29 wrz 2013, 22:53

Niedługo szykuje mi się kilka wyjazdów za granicę, jednak w moim mieście ceny w kantorach są dość wysokie i stąd zaczęłam zastanawiać się nad skorzystaniem z usług e-kantorów (znalazłam ciekawe zestawienie na stronie strefawalut.pl). Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z kantorów on-line? Macie jakieś doświadczenie, odradzacie, poleciacie? Czekam na Wasze opinie ;) Głównie chodzi mi o te dotyczące bezpieczeństwa transakcji i ich szybkości.
jaroslawderega
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: jaroslawderega » 24 paź 2013, 11:36

Jeśli by nie było warto to pewnie nie powstałoby ich z 40 w ostatnim czasie :-)
I teraz najlepsze: czytam ostatnio ogromne zakusy Ministerstwa Finansów żeby wprowadzić regulacje do tego rynku - i łapię się za głowę! Czy słychać by ludzie masowo byli przez te kantory oszukiwani? Nie! Czy ten gigantyczny rynek rozwijałby się w kilkusetprocentowym tempie przez ostatnie lata gdyby nasze urzędniczyny się do niego zabrały od samego początku.
Ostatnio tyle się mówiło o deregulacji - ja się pytam gdzie teraz jest GoWin żeby stać na straży tych bezsensownych zmian?
Zbychu51
Thinker

Postautor: Zbychu51 » 24 paź 2013, 11:57

Już czas najwyższy na kantory on-line. A co do Jarosława Gowina, nawet on ma świadomość jaka jest wysokość deficytu budżetowego.
anatoldimarow
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: anatoldimarow » 24 paź 2013, 12:54

Większość pieniędzy w budżecie pochodzi z podatków pośrednich - VAT, akcyza, cła.
Jeśli się rozkręci gospodarkę to wtedy pieniędzy w budżecie będzie więcej.
Jeśli przeprowadzi się deregulację to powstanie więcej firm i większa będzie szansa, że odniosą sukces na rynkach globalnych.
Jeśli ich wcześniej nie zabije Urząd Skarbowy jakąś kontrolą albo interpretacją skarbową (przykład salonu samochodowego, który wywiesił transparent "dziękujemy ci zasrana polsko") :-/

Wróć do „Internet”