Strona 1 z 1

Popularne aplikacje na smartfona

: 25 lis 2013, 20:30
autor: pakt
Co obecnie warto zainstalować na smartfona? Mam tutaj na myśli programy i gry? Dużo podróżuję komunikacją miejską po Wawie i szkoda tracić czas na bezproduktywne słuchanie muzyki :D

Popularne aplikacje na smartfona

: 26 lis 2013, 15:09
autor: wercyngetoryks
To zależy jakie masz zainteresowania itd. Jak nie chcesz spędzać czasu bezproduktywnie to polecam czytnik e-booków ;) A tak z ogólnych, jak dużo podróżujesz po mieście, polecam jakdojadę.pl i pf.pl :)

Popularne aplikacje na smartfona

: 27 lis 2013, 19:42
autor: Stewart
Ja często korzystam z urządzeń mobilnych - posiadam zarówno tablet jak i smartfon i nie wyobrażam sobie już praktycznie życia bez niektórych aplikacji ;) Myślę , że aplikacje nadają sens tego typu urządzeniom.
Z czego najczęściej korzystam, hmm ...
Są to:
1. Wykop - http://yourapps.info/reviews/wykop-recenzja praktycznie każdy zna ten serwis - ja pewnego czasu po prostu się od niego uzależniłem, teraz trochę przystopowałem ale i tak codziennie przeglądam na fonie co ciekawego się pojawiło ;)
2. Twoja pogoda: http://yourapps.info/reviews/twoja-pogoda-recenzja Mała ale mega wygodna aplikacja - pokazuje nam jakiej pogody powinniśmy się spodziewać w najbliższych dniach (ma oczywiście parę drobnych wad ale osobiście nie za bardzo mi przeszkadzają ...). Polecam zainstalować na smartphonie, moim zdaniem wersję na tablety powinni dopracować.
3. http://yourapps.info/reviews/vivino-win ... r-recenzja - jeśli lubisz dobre alkohole koniecznie musisz sobie to zainstalować - przewodnik po najlepszych trunkach tak więc w sklepie nie trzeba już się zastanawiać co wybrać ;P
Mam nadzieję, że trochę pomogłem.

Popularne aplikacje na smartfona

: 30 lis 2013, 2:20
autor: lkl
Moja must-have lista (kolejność losowa):
1. Viber - dzwonienie i smsowanie po wi-fi
2. Yanosik - antyradar dla aut
3. Runtastic - asystem treningu biegania, odczyty są z GPS-u i dodawane do listy odbytych treningów
4. Apka Twittera :D
5. Open.FM - radio internetowe ze świetną konwersją przesyłanych danych (mało transferu zjada)
6. Opera Mini - nawet na zasięgu Edge wczytają ci się strony

Popularne aplikacje na smartfona

: 21 sty 2014, 8:34
autor: jutrzenka
A ja na co dzień wykorzystuje kilka aplikacji które ułatwiają mi życie. Pierwszą z nich jest standardowa androidowa nawigacja. Fakt, potrzebny jest do niej pakiet danych (ale obecnie do większości aplikacji jest to niezbędne). Przydatna jest również apka jakdojade - wpisujesz przystanek w którym się znajdujesz, przystanek do którego chcesz dojechać a po chwili otrzymujesz informacje jakim autobusem, o której godzinie, gdzie się przesiąść i ile potrwa podróż. Aplikacja którą sobie bardzo cenię to ta stworzona przez firmy.net dostępna pod tym adresem http://www.firmy.net/aplikacja.html
Sprawdza się w codziennym funkcjonowaniu: wpisujesz punkt ksero Poznań lub kantor Poznań (są to przykładowe frazy) a po chwili wyświetla Ci się lista firm na mapach Google. Oznaczone są markerami z danymi kontaktowymi. Krótko mówiąc przy pomocy tej apki uzyskujemy dostęp do ponad 1,2mln firm działających w naszym kraju, z różnych branż (więcej niż w Google :P)