Strona 1 z 3

Najlepsza gazeta według was?

: 14 lip 2009, 22:34
autor: Sigi
Czy jest jakaś gazeta, która kupujecie, albo macie do niej szaczunek.
Ja czasami, gdy idę na zajęcia, albo mam długie okienko to kupuje Piłkę Nożną lub Super Volleyball.
A co do dzieników to raz na rok kupie GW lub Dziennik.
Unikam takich szmatławców jak SE czy Fuckt.

A Wy?

Najlepsza gazeta według was?

: 14 lip 2009, 23:59
autor: Karol
Nie mam w zwyczaju kupowania gazet, bowiem wolę ich wersje internetowe, jednak jeśli miałbym już jakąś wybrać to z pewnością byłaby to "Gazeta Wyborcza". Pewnie wielu osobom mój wybór by się nie spodobał, jednak w naszym kraju panuje coś takiego jak wolność wyboru i wolność słowa. Mimo wszelkich krytyk skierowanych przeciwko "GW" i tak wolę właśnie nią, chociaż nie uznaje wielu jej praktyk i niekończących się artykułów pełnych nienawiści co do niektórych osób.

Majkell kiedyś przytoczył dość ciekawą sprawę jak "GW" traktowała Nicolę Grauso, włoskiego biznesmena, który w Polsce próbował stworzyć sieć telewizyjną i właśnie przez artykuły publikowane przez gazetę Agory, celu nie osiągnął. "Wyborcza" nawet po latach potrafiła go krytykować mimo, że ten już dawno przestał robić interesy w naszym kraju. Zainteresowani pewnie znają sprawę.

Najlepsza gazeta według was?

: 29 lip 2009, 13:35
autor: Canton
Ja w przeciwieństwie do Karola wolę normalne gazety, a nie wersje internetowe. Jeśli chodzi o aktualne dzienniki to czytam regularnie "Przegląd Sportowy". Często także "Rzeczpospolitą". "Piłkę nożną" kupowałem od 2000 do 2007 roku, a od 1997 do 2007 "Bravo Sport". Czytałęm również wiele innych gazet o tematyce sportowej.

Najlepsza gazeta według was?

: 30 lip 2009, 10:55
autor: beata
ja chętnie sięgam po Newsweeka lub Przekrój - idealne do poczytania w pociągu ;)
z ciekawości kupiłam wczoraj Fakt i muszę przyznać, że niektóre artykuły świetnie poprawiają humor, polecam więc tabloidy w celach rozrywkowych. "normalne" dzienniki czytam raczej w wersji online, wyjątkiem jest lokalna Polska, którą czasem kupuję.

a z babskich pism, których pewnie męska część forum nie czytuje, polecam Zwierciadło ;) i to chyba jedyny tytuł, który kupuję regularnie. może dlatego, że nie ma w nim takiej sieczki, jak np. w Cosmo.

Najlepsza gazeta według was?

: 30 lip 2009, 11:21
autor: rosse
szczerze mówiąc, ja idę troszkę na łatwiznę, ponieważ czytam 'metro' które wcześniej dostanę na jakimś przejściu :)
ale tak ogólnie to zdarza mi się kupować GW raz na jakiś czas :)
również korzystam z internetowych wersji gazet...

Do Sigi: popieram Twoja ostatnie zdanie o tych dwóch brukowcach.

Najlepsza gazeta według was?

: 30 lip 2009, 19:05
autor: Poland
Mnie interesują natomiast tygodniki telewizyjne i tu nastąpiła mała zmiana - obecnie najlepszą gazetą jest ze względu na liczbę kanałów i ich rozłożenie Tele Świat (107 stacji) potem jest według mnie To i owo (112 po odliczeniu zagranicznych koło 106) potem długo długo nic aż do Tele Tygodnia który cenie za plotki i Tele Maxa oraz Programu TV - za to że są tanie oraz ciekawe (Program TV ale też Ekran TV zasługują na plus za regiony TVP INFO). Jeżeli chodzi o dodatki tu wygrywała u mnie dawniej Tele Rzeczpospolita lecz przez rezygnacje z ośrodków trochę straciła podobnie niedawno Telemagazyn który razem z Gazetą Telewizyjną uważam za najciekawsze gazety z tego segmentu. Z dzienników najlepszy jest u mnie Dziennik oraz Polska w moim przypadku Gazeta Krakowska oraz... Dziennik Polski. Za nimi jest natomiast Gazeta Wyborcza a ostatni jest Fakt. Tu nie uwzględniam sportowych dzienników choć tu prym według mnie wiedzie Przegląd Sportowy kiedyś raz go kupiłem dla tego że przerobił Tempo (były dziennik sportowy) na gazetę z programem z dużą ilością miejsca jak na sportową gazetę przystało z sportowymi kanałami.

Najlepsza gazeta według was?

: 01 sie 2009, 14:22
autor: michal
Ja również nie mam zwyczaju kupowania gazet ponieważ wole internetowe wydania. Ale najlepszą gazetą według mnie jest Rzeczpospolita. Jest to bardzo dobra gazeta którą bardzo cenie za ciekawe artykuły, merytorykę czy dodatki np. wkładki o Żydach czy Józefie Piłsudzkim. Najbardziej nie lubie brukowców z oczywistych względów. Często sam zadaje sobie pytanie jak ludzie mogą coś takiego kupować i czytać.

Najlepsza gazeta według was?

: 04 sie 2009, 0:28
autor: Kpc21
Wiem, że TeleTydzień ma kilka wydań w zależności od programów lokalnych TVP.

W wydaniu A jest m.in. Kraków i Szczecin, a w wyd. B Łódź i Warszawa. Po 6 albo 7 regionów. Chciałbym się zapytać, czy istnieje jakieś wydanie C na nowe ośrodki regionalne (Kielce, Opole, Olsztyn) - wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo byłyby tam tylko 3 czy 4 regiony, czy jest tam wydawane wyd. A, czy wyd. B.

Najlepsza gazeta według was?

: 04 sie 2009, 13:55
autor: beata
michal pisze:Ja również nie mam zwyczaju kupowania gazet ponieważ wole internetowe wydania. Ale najlepszą gazetą według mnie jest Rzeczpospolita. Jest to bardzo dobra gazeta którą bardzo cenie za ciekawe artykuły, merytorykę czy dodatki np. wkładki o Żydach czy Józefie Piłsudzkim. Najbardziej nie lubie brukowców z oczywistych względów. Często sam zadaje sobie pytanie jak ludzie mogą coś takiego kupować i czytać.
z prostych względów: przeczytanie Rzeczpospolitej wiąże się ze skupieniem i uruchomieniem opcji "myślenie". Fakt i SE można przełknąć bardzo łatwo, równie łatwo zrozumieć i szybko zapomnieć. ot, taki rozluźniacz czasu dla osób, które kupuja gazetę, by zabić nudę. dlatego takie dobre wyniki sprzedaży.

Najlepsza gazeta według was?

: 19 sie 2009, 19:15
autor: Mjetek
Ja najczęściej czytam Gazetę Wyborczą. Wątki polityczne średnio mnie interesują, ale innych informacji jest dość dużo. Do tego dochodzą różne dodatki. No i najważniejsze wyborczą mam za darmo:)

Najlepsza gazeta według was?

: 24 sie 2009, 13:40
autor: wenter13
Sigi pisze:Unikam takich szmatławców jak SE czy Fuckt.
Tak samo. Z gazet najbardziej lubię PC Format i Focus, a z dzienników Express Bydgoski i Gazetę Pomorską.

Najlepsza gazeta według was?

: 25 sie 2009, 9:08
autor: emil1992
Przegląd sportowy

Najlepsza gazeta według was?

: 29 gru 2009, 16:33
autor: marcinek
Bardzo gorąco polecam Przekrój i Politykę to z tygodników. Jeśli chodzi o dzienniki to również czytam on-line. Czasami dla przyjemności kupuje Logo dużo ciekawostek technologicznych gadżetów i tym podobnym.

Najlepsza gazeta według was?

: 31 gru 2009, 22:28
autor: gregor6
Ja czytam PC format i komputer świat a z dzienników Gazetę wyborczą i wersje internetową gazet.I nie lubię żadnych Factówi różnych i tego typu.

Najlepsza gazeta według was?

: 11 sty 2010, 15:18
autor: zamulek
F1 Racing, bardzo dobry miesięcznik dla fanów F1