Pomysły na TV Guidy

Dyskusje na temat rynku prasowego.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 13145
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Kontakt:

Pomysły na TV Guidy

Post autor: Poland » 02 sie 2011, 18:15

Postanowiłem aby dział "Prasa telewizyjna...teraz" skupił się na obecnych informacjach ze świata pism telewizyjnych natomiast tutaj można (i to kieruje głównie do kolegi Warblade52) dzielić się swoimi propozycjami na pisma telewizyjne (także te nowe) i listingi do nich tak więc dla porządku przypominam swój pomysł na przebudowe rynku tych pism:
Bauer :
Nazwa gazety - Segment - Rodzaj - Cena - Opis
Tele Mini - Mini - Tygodnik - 0,80 zł - Najmniejszy bo liczący 38 stron przewodnik telewizyjny a w nim oprócz programu telewizyjnego 32 stacji nowinki z życia gwiazd i oraz nowinki telewizyjne. Poza tym publikuje dużą ilość krzyżówek i horoskop. W gazecie również można znaleźć dział kulinarny i wywiad z gwiazdą. Grafika własna.

Super TV - Mini - Tygodnik - 0,90 zł - Oprócz najnowszych informacji ze świata show biznesu, pismo zawiera wywiady z gwiazdami rozrywki, seriali i filmu a także steszczenia odcinków seriali na nadchodzący tydzień. Obszerna kolumna poświęcona filmom kinowym i dvd prezentuje najciekawsze propozycje nadchodzącego tygodnia. Część poradnikowa pisma to tematyka poświęcona zarówno zdrowiu, urodzie, kulinariom, jak i prowadzeniu domu czy sytuacjom z codziennego życia. Super TV zawiera przejrzysty i wygodny program telewizyjny aż 37 stacji.A to wszystko na 54 stronach. Grafika na bazie niemieckiego Super TV,obecna albo nowa własna - w zależności od potrzeb.

Tele Max - Mini - Tygodnik - 0,95 zł - Tygodnik prezentuje nowinki ze świata gwiazd i telewizji, kulisy powstawania, opisy nowych wątków oraz streszczenia najbliższych odcinków ulubionych seriali oraz wywiady z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami. Dużo uwagi poświęca programom poradnikowym, podróżniczym, dokumentalnym i sportowym. W każdym numerze znaleźć można również przepisy kulinarne a także nowinki na temat zdrowia i urody oraz porady psychologa dotyczące wychowania dzieci. Telemax zawiera przejrzysty program telewizyjny aż 39 stacji. To wszystko można znależć na 56 stronach. Grafika własna - zmiany w zależności.

TV plus - Mini - Tygodnik - 0,99 zł - Tygodnik prezentuje bogaty układ 40 stacji telewizyjnych na siedem dni tygodnia a także informacje o najciekawszych propozycjach z kilku kategorii takich jak Film,Sport,Rozrywka,Dla Dzieci,Dokument/Podróże,Seriale.
Posiada też działy poświęcone tym kategoriom a także nowinki z życia gwiazd,krzyżówki i nowości multimedialne oraz reportaże. Posiada 70 stron a kosztuje tylko prawie złotówkę. Grafika na bazie niemieckiego TV Klar.

Tele Extra - Zwykły - Tygodnik - 1,10 zł - Oprócz programu 47 stacji (z szczególnym podkreśleniem filmów i rozrywki) jest to mieszanka różnych tematów a zatem i również doskonałe środowisko reklamowe. Poza częścią telewizyjną w gazecie znaleźć można przeczytać co radzą do obejrzenia eksperci z dziedziny mediów i ocena z ich punktu widzenia tego co się w telewizji dzieje. Dzieki reporterom można również przeczytać raporty z różnych stron świata a także dowiedzieć się różnych informacji na temat zdrowia,fitness i welliness ,podróży,oraz poznać sposoby zwiększenie dobrobytu i jakości życia dzięki radom ekspertów. To wszystko na 76 stronach. Grafika na bazie niemieckiego tv Hören und Sehen lub własna.

Imperium TV - Zwykły - Tygodnik - 1.30 zł - W każdym numerze znaleźć można najnowsze plotki o gwiazdach show-biznesu bogato ilustrowane zdjęciami oraz konsultowane przez specjalistów rubryki zdrowotne, darmowe porady prawne oraz znakomite, sprawdzone przepisy kulinarne. Elementem wyróżniającym pismo spośród tygodników telewizyjnych jest prezentowanie aktualnych tematów społecznych - "Gorący temat" to jedna z najchętniej czytanych rubryk. Nowością w gazecie są artykuły na tematy mody oraz budżetu domowego oraz porad partnerskich a także historie z życia wziętę. Pismo pełni funkcję informacyjną, relaksacyjną i poradnikową. Imperium TV zawiera przejrzysty i wygodny program telewizyjny aż 60 stacji telewizyjnych ale też wszystkich stacji regionalnych TVP Info oraz program radiowy. A to wszystko na 100 stronach ! Pismo jest nakierowane na lokalność stąd w nimi pełny program kilku prywatnych lokalnych stacji telewizyjnych. Grafika na bazie niemieckiego Auf einen Blick lub własna.

Cafe TV - Premium - Tygodnik - 1,50zł - Pismo liczące 126 stron łączące w sobie cechy pisma telewizyjnego z programem 70 stacji telewizyjnych w tym 10 regionalnych TVP i wszystkimi kanałami przeznaczonymi dla pań z pismem kobiecym. W gazecie oprócz programu można znależć Niezwykłe i pełne emocji historie zwykłych ludzi, artykuły poświęcone ważnym problemom społecznym, i pomoc w rozwiązywaniu ich poprzez interwencje Redakcji; obszerny dział korespondencji z czytelnikami. Ponadto szeroki dział porad medycznych i urodowych, krzyżówki i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, dział kulinarny - prezentujący także przepisy Czytelniczek. Grafiika na bazie niemieckiego Fernseh Woche lub własna.

Tele Tydzień - Premium - Tygodnik - 1,60 zł - Jeden z kilku tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce.
Teletydzień to najbardziej poczytne pismo w Polsce. Rekordowe na polskim rynku wydawniczym 20,0% czytelnictwo oznacza, że każde wydanie dociera do około 5,8 miliona osób!
Oferuje wyjątkowo przejrzysty i czytelny tygodniowy program telewizyjny 82 stacji. Łączy w sobie elementy pisma filmowo-telewizyjnego, rodzinnego i rozrywkowo - poradniczego. Atrakcją są liczne wywiady z gwiazdami kina i telewizji. A to wszystko na 102 stronach. Grafika własna ale zmieniona z obecną.

To & Owo TV - Premium - Tygodnik - 1,70 zł - Jeden z trzech tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce.
Wyjątkowo obszerny przewodnik po 136 programach telewizyjnych naziemnych, satelitarnych i kablowych. Chętnie kupowany przez właścicieli indywidualnych zestawów TV-Sat, abonentów telewizji cyfrowych i sieci kablowych. Oprócz programów telewizyjnych, tygodnik zawiera rubryki poświęcone gwiazdom filmowym, muzyce, serialom, hitom kinowym i telewizyjnym, podróżom, poradom TV-Sat oraz nowościom video i dvd. Posiada 130 stron. Grafika własna.

TV.TOP - Premium - Miesięcznik - 1,80 zł - miesięczny program telewizyjny jest skierowany przede wszystkim do aktywnych i otwartych czytelników od 20 do 40 lat, którzy preferują szybki przegląd programu telewizyjnego, ale kładą nacisk na jakość i dodatkowo rozrywkę. Na 132 stronach można znależć m.in kompleksowy i zwięzły program telewizyjny 45 stacji na cały miesiąc ale także informacje o gwiazdach i trendach w telewizji oraz informacje o ciekawych programach w ciągu miesiąca i raporty ze świata telewizji. Gazeta jest robiona w małym poręcznym formacie. Grafika na bazie niemieckiego TV. TOP.

TV Kurier - Premium - Miesięcznik - 1,90 zł - Posiada 150 stron w tym większość bo 112 jest przeznaczone na program gdyż jest miesięcznikiem. Prezentuje program 46 stacji na 4 tygodnie w których listingi są jasne i optyczne oraz czytelne dla czytelnika. Pismo jest kierowane dla tych którzy chcą mieć przez długi czas informacje o stacjach TV.
W drugiej części gazety można znaleźć najświeższe informacje ze świata show biznesu oraz kulisy seriali i programów rozrywkowych. Ogromnym zainteresowaniem czytelników cieszy się rubryka "Czy pamiętasz" przypominająca ulubione gwiazdy sprzed lat. Tematyka podróżnicza łączy w sobie turystykę i porady kulinarne, prezentujące charakterystyczne dania opisywanych regionów. Rubryka poradnicza przedstawia ciekawostki zdrowotne i urodowe. Grafika na bazie niemieckiego TV Pur.

TV14 - Premium - Dwutygodnik - 2,00 zł - W każdym wydaniu: program na dwa tygodnie (publikujemy listing 54 stacji telewizyjnych), portret gwiazdy i obszerna część poświęcona osobowościom ze świata telewizji i kina, przewodnik po najlepszych filmach i serialach, dokument i sport, najciekawsze programy dla całej rodziny: rozrywka i programy dla dzieci.
Bogata część magazynowa zawiera liczne rubryki tematyczne związane z rodzinnym charakterem tytułu (porady z zakresu zdrowia i urody, kuchnia, podróże, krzyżówki). Grafika własna lub na bazie niemieckiego TV14.

Tele Świat - Premium - Dwutygodnik - 2,30 zł - Jeden z dwu tygodników z grupy Premium TV Wydawnictwa Bauer, magazynów telewizyjnych w eleganckiej, twardej okładce. Wyróżnia się nowoczesną szatą graficzną i tematyką rubryk koncentrującą się wokół wydarzeń telewizyjnych, filmowych, także wielkich produkcji filmowych.
Atutem pisma jest wyjątkowo przejrzysty, czytelnie podany program 107 stacji telewizyjnych, w tym również kanałów tematycznych i niszowych. Teleświat adresowany do wymagających telewidzów, którzy oglądają telewizję wybiórczo a szybko i sprawnie chcą znaleźć swój ulubiony program i film wart obejrzenia. Wyróżnia się opisami ponad 20 opisów filmów na każdy dzień tygodnia i zwięzłymi streszczeniami seriali, również zachodniej produkcji.
Zamieszcza informacje o programach przyrodniczych, muzycznych, popularno-naukowych i sportowych oraz barwne recenzje filmów z aktualnego repertuaru kin, ciekawostki ze świata filmowego, krzyżówki i sudoku. Gazeta jest jedną z największych ponieważ posiada aż 198 strony a w święta ma ich aż 224. Grafika własna (obecna) lub na bazie niemieckiego TV World

TV Movie - Premium - 2,50 zł (3,99 zł z filmem) - liczący 200 stron dwutygodnik telewizyjny mający program 70 stacji telewizyjnych - mieszczący program i omówienia na 1 dzień na 10 stronach i posiadający Prime - Timer czyli pogrupowanie godzinne głóqnych stacji telewizyjnych. Poza tym w gazecie to co w TV-Guide'u być powinno czyli plotki i informacje z życia gwiazd i wywiady z nimi i informacje z różnych dziedzin audycji telewizyjnych w tym 250 opisów filmów telewizyjnych i opisów wydarzeń sportowym wraz z planerem piłkarskim i kalendarzykiem kibica. Zawiera również informacje na temat filmów kinowych i DVD ,internetu czy mediów a także rozbudowany dział elektroniki konsumenckiej,multimediów,łączności ruchomej i DVD. Zawiera również krzyżówki i horoskop i dużo innych atrakcji. Grafika na bazie niemieckiego TV Movie

TV Movie Digital - Premium - Dwutygodnik 3,00 zł. Największa bo liczący 274 strony dwutygodnik z programem telewizyjnym. Zawiera progam telewizyjny 71 stacji telewizyjnych pogrupowanych w systemie "TwinView" który oddziela i oznacza kanały cyfrowe od podstawowych kanałów na polskim rynku. W gazecie tej odnaleźć można programy własne wszystkich platform telewizyjnych które są specjalnie oznaczone i pogrupowane. Dodatkowo zawiera informacje na temat filmu i sportu (na uwagę tu zasługuje 14 dniowy planer dla wielbicieli piłki nożnej) ale też i seriali i rozrywki i programów dla dzieci i dokumentów. na najbliższe dwa tygodnie. Dodatkowo przed każdym dniem umieszczane są propozycje filmowe oceniane znaczkiem gazety - gwiazdką a także propozycje dla dzieci,Seriale,Rozrywki,Dokumentu i Podróży i Sportu. A poza tym w gazecie nowinki filmowe z zakresu filmów kinowych i na DVD/Video,informacje z życia gwiazd,wywiady z gwiazdami,nowinki multimedialne,kącik techniczny i sprzętowy. Grafika na bazie niemieckiego TV Movie Digital
Tu mogli by wydawać jeszcze 20 stronicową gazetę z programem stacji naziemnych i stacji FTA wraz z omówieniami a gazeta nazywała by się "Tania TV"
Na forum Satkuriera padł również inny pomysł a mianowicie :
Ja mam pomysł na Tele PLUS, który będzie charakteryzował się dwoma wersjami: papierową dla tradycjonalistów i elektroniczną dla tych, którzy chcą profesjonalny program redagowany przez profesjonalny zespół redakcyjny. Cena będzie się kształtować 3.20 zł dla wersji papierowej i 2.50 zł dla wersji elektronicznej.


Roczny dostęp wersji elektronicznej będzie dostępna dla wybranych modeli kart telewizyjnych (DVB - T i DVB - S/S2) za darmo.
Rabty w Prenumeracie obu wersji będą takie same, czyli 3% dla kwartalnej 10% dla półrocznej i 15% dla rocznej.


Będzie miała wszystkie dostępne stacje w ofercie platform satelitarnych i telewizji kablowej i 196 stron, a stacje będą posegregowane tematycznie.
PS. Program elektroniczny będzie dostępny tylko za pomocą dedykowanego programu TELE PROGRAM.
Press Media
Program TV - Tygodnik - 1,50/1.60 zł - Według mnie to powinna być 92 stronicowa gazeta (lub mająca tyle samo stron co wspomniana Tele Gwiazda lub nawet trochę więcej) . Gazeta powinna informować o tym co mówi jej tytuł czyli Programie TV (58 stacji) oraz informacje o filmach i serialach oraz dokumentach ,programach dla dzieci i rozrywce (z dołączonymi do tego planerami gdzie każdy widz zaznaczał by sobie propozycje które obejrzy) ale także mieć w sobie też to
miała Tele Gwiazda czyli zbiór informacji z innych gazet oraz to co dotychczas było w Programie TV (m.in kącik muzyczny)
wszystko byłoby w całkiem nowej grafice a stacje dodatkowo w nowym lepszym listingu.

Ekran TV - Tygodnik - 1 zł - To mogłaby odpowiedź na to co mogłyby mieć gazety Bauera. W gazecie mógłby być program 42 lub 43 stacji okraszonych zapowiedziami filmów w rubryce "Polecamy" a także dwoma mini-planerami z sportu i rozrywki. Dodatkowo w gazecie mogły by być to co jest obecnie czyli Kalendarzyk Kibica,recenzje seriale,porady zdrowotne ,urodowe i tym podobne oraz oczywiście krzyżówki i plotki o gwiazdach. Proponowane przeze mnie zmiany dotyczyły by tutaj tylko zmiany grafiki gazety,liczby stron (do 60 lub 64) oraz listingu programów.

Tele 14 - Dwutygodnik - 2 zł - Tutaj zostawił bym ilość stacji lub wzmocnił ją do 60. W treści zawierała by tzw. plannery by widz mógł sobie zaznaczyć co będzie oglądał a także dużą ilość artykułów i plotek jak teraz.A to wszystko w zmienionej grafice i listingach oraz ilości stron powiększonej do 104 stron
Tele Programy
Tele Programy - Tygodnik - 0,80/0,90 gr. - Według mnie ta gazeta powinna co najwyżej w sferze treści być kopią wersji dodatkowej czyli Tele Programów. Dodatkowo powinna rozszerzyć kolportaż tak aby była dostępna nawet w małych miejscowościach by w ten sposób zrobić problem gazetom Bauera oraz Ekranowi TV. Jako ilość stacji dla tej gazety proponuje liczbę 35 z szczególnym uwzględnieniem tych głównych. Liczba stron powinna według mnie stanowić liczbę od 32 do 48 stron.
Amer.com
TV Okey - Tygodnik - 2 zł (bez płyty),4/4,50 zł (z płytą) - jeśli chodzi o zmiany dla tej gazety to proponował bym wzrost liczby stron od 100 do 112 oraz liczby stacji od 100 do 105. Przy jednoczesnym małym liftingu pisma od strony grafiki oraz listingów stacji - reszta zawartości byłaby bez zmian.
Taki większy rynek zmusiłby obecne gazety do większego wysiłku a jednocześnie wybór byłby dla czytelnika bardziej atrakcyjniejszy jeżeli by wydawcy poszerzali swoje portfolio o nowe czasopisma tak jak to Bauer zrobił w przypadku TV14 lub je ulepszali.Pójdźmy śladem Niemiec który nie boi się wprowadzać nowości w tym segmencie a na rynku tam występuje masa tygodników telewizyjnych - owszem tam nie ma ich dużo ale u nas jest inna sytuacja i stacji przybywa więc to powinien być bodziec dla Bauera i innych wydawców tych gazet dla rozwoju tego typu pism. Ceny gazet dla pań i o gwiazdach już spadły to czemu nie segment temu bliski czyli ten dzięki któremu dowiadujemy się co jest w telewizji gdy internet i EPG nawala a stacja nie ma teletekstu ? Jak tam jest dużo za nie dużo to tu powinno być tak samo według mnie.
Do tego mogła by dojść reaktyowana Antena i wtedy na rynku byłoby ciekawie.
Dodatkowo na Facebooku Tele Tygodnia (w dziale "Dyskusje") układałem jeszcze układy stacji do poszczególnych tv guidów Bauera a wygląda to następująco:
Cz. 1 Tele Tydzień
Str. 1 - bez zmian
Str. 2 - w miejscu TVN7 pojawia się TV Puls a zaraz pod nim w drugim rzędzie jak i TVN i TV4 są kolejno : TVN7 (pod TVN) , TV6 (pod TV4) i Puls 2 (pod TV Puls (druga stacja Pulsu ruszy we wrześniu))
Str. 3 - rząd 1 : TVP Info,TV Polonia,Tele 5,Polsat 2,Ale Kino,AXN
rząd 2 : stacje regionalne poszerzone do trzeciego listingu (w tym przypadku do Tele5) a potem TVR,TVS,CSB TV
Str. 4 - rząd 1: bez zmian (tak jak jest teraz)
rząd 2: TCM (dzielony rząd z 13TH Universal),Comedy Central Family (dzielony rząd z Comedy Central)
rząd 3: Polsat Film,Zone Europa,HBO 2,Nfilm 2,FOX,Fox Life
Str. 5 : rząd 1: bez zmian z tym że za TLC jest Zone Reality a za N sport jest Orange Sport Info zaś w jego miejscu jest zwykły Orange Sport)
Str. 6 : rząd 1: tak jak teraz z tym że za TVS jest TLC
rząd 2: tak jak jest teraz z tym że za Mini Mini jest Nickeleodion
rząd 3: Mini Mini,Boomerang,Polsat News,BBC Entertaiment,BBC Lifestyle,Kuchnia TV,BBC Lifestyle
rząd 4: Nsport,BBC Ceebies,TV Biznes,Eska TV,Zone Romantica,MTV
rząd 5: TVN CNBC (pod TVN Biznes), Polo TV (pod Eska TV),Viva Polska (pod Zone Romantica),4fun TV (pod MTV PL)
Da nam to około 100 stacji w Tele Tygodniu

Część 2: Tele Świat
Str. 1: Przewodnik filmowy
Str. 2: rząd 1 : bez zmian
rząd 2: TV Puls.TVN 7,TV4,TV6
Str. 3: rząd 1: TV Polonia,Polsat 2,Tele 5,TVS,CSB TV,TVR
rząd 2: TVP HD,TVP Seriale,TVP Kultura,Kino Polska,Comedy Central,Comedy Central Family
rząd 3: AXN Crime,AXN Sc fi,Polsat Film,Ale Kino,TCM,Movies 24
Str. 4: rząd 1: BBC Entertaiment (z nim rubrykę może dzielic Polonia 1),Fox,Nfilm,Cinemax,Canal+,HBO
rząd 2: Zone Romantica,Fox Life,Nfilm 2,Cinemax 2,Canal+Film,HBO 2
rząd 3: Zone Europa,Filmbox,Filmbox Extra,Filmbox HD,Universal Channel,HBO Comedy
Str. 5: rząd 1: Disney Channel,Cartoon Network,Nickeleodion,TVP Info,TVN24,TVN Style
rząd 2: Disney Junior,Boomerang,Nick Jr,Superstacja,Club TV,Kuchnia TV
rząd 3: Disney XD,BBC Ceebies,Polsat Jim Jam,Polsat News,BBC Lifestyle,TLC
Str. 6: rząd 1: TVN Turbo,Polsat Sport,Eurosport,Orange Sport,Extreme Sports Channel,Eska TV
rząd 2: Polsat Play,Polsat Sport Extra,Eurosport 2,Orange Sport Info,MTV Polska,Viva Polska
rząd 3: Nport,Polsat Futbol,Canal+ Sport,Polsat Sport News (kanał ruszy we wrześniu),Polo TV,Rebel TV
Str. 7 (dodatkowa strona) - rząd 1: Discovery Channel,Discovery HD,Planete,National Geographic,Info Katowice/Białystok (dzieli listing z Info Kraków/Bydgoszcz),Info Szczecin/Lublin (dzieli listing z Info Warszawa/Olsztyn)
rząd 2: Discovery Science,Discovery Historia,TVP Historia,National Geographic Wild,Info Poznań/Gdańsk,Info Wrocław/Łódź
rząd 3: Discovery World,Animal Planet,Viasat History,Domo,Info Rzeszów/Gorzów,Info Kielce/Opole
Str. 8: rząd 1: WTK Poznań,PR 1,PR 2,PR 3,PR 4,RMF FM
rząd 2: Toya, Radio Plus,Radio Eska,TOK FM,Radio Zet,RMF Maxxx
rząd 3: TV Biznes,TVN CNBC,Radio Eska Rock,Radio Złote Przeboje,Radio Wawa,RMF Classic

Część 3: To i owo TV:
Str. 1. TVP1,TVP2,Polsat,TVN,TVP Info - 5 stacji
Str. 2: rząd 1: TV Puls,TV4,TVN7,TV6,Tele 5 - 5 stacji
rząd 2: TVS (pod TV Puls - po powstaniu jest tutaj ATM Rozrywka),CSB TV (pod TV4),TVR (pod TVN7),TVP Seriale (pod TV6),Polonia 1(pod Tele 5 - po powstaniu ATM Rozrywka) - 5 stacji
Str. 3 (rzędy jak obecnie na str.8 układu) : rząd 1: TVP Polonia,TVS (gdy powstanie ATM Rozrywka - wcześniej to miejsce zajmuje TVP Kultura ),BBC HD,TVP HD,Polsat 2,Viacom Blink,Universal - 6 stacji
rząd 2: Fox (pod TVS),Fox Life (pod BBC HD),Comedy Central (pod TVP HD),Comedy Central Family (pod Religia TV),Zone Europa (pod Viacom Blink),Wojna i Pokój (pod Universal) - 6 stacji
rząd 3: 13th Street,Filmbox,Filmbox Extra,Filmbox Family,TCM,Polsat Film - 6 stacji
Str.4 (rzędy jak obecnie na str.3 układu): rząd 1: Ale Kino,Kino Polska,HBO,HBO2,Canal+,nFilm - 6 stacji
rząd 3: Cinemax,Cinemax2,Filmbox HD,HBO Comedy,Canal + Film,nfilm2 HD - 6 stacji
Str. 5 (rzędy jak obecnie na str.8 układu) : rząd 1: BBC Entertaiment,Movies24,TV1000,AXN,AXN Crime,AXN Sci-fi - 6 stacji
rząd 2: Sci-fi Channel,MGM HD,E!,BBC Lifestyle,Polsat Cafe,TVN Style - 6 stacji
rząd 3: Zone Romantica,Club TV,TLC,Kuchnia TV,Domo,Edusat - 6 stacji
Str. 6: (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1:Polsat Play,TVN Turbo,Canal+ Sport,Eurosport,Eurosport 2,nSport - 6 stacji
rząd 2: Sportklub,Canal+ Sport 2,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,TVP Sport,Orange Sport - 6 stacji
rząd 3: Sportklub+,Orange Sport Info,Polsat Sport News,Polsat Sport HD,Polsat Futbol,ESPN Classic - 6 stacji
Str.7 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: Extreme Sports Channel.Disney Channel,Disney XD,Cartoon Network,Nickeleodion,Zig Zap - 6 stacji
rząd 2: Boomerang,Mini Mini,Polsat Jim Jam,BBC Ceebies,Nick Junior,Disney Junior - 6 stacji
rząd 3: TVN24,Polsat News,Superstacja,UTV (gdy powstanie - wcześniej jest tutaj Biełsat TV),TVN CNBC,TV Biznes,CNN,BBC World - 6 stacji
Str. 8 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: National Geographic,Nat Geo Wild,Planete,Animal Planet,Discovery Channel,Discovery World - 6 stacji
rząd 2: BBC Knowledge,Discovery Science,Viasat Nature,Viasat Explorer, Viasat History,TVP Historia - 6 stacji
rząd 3: History,Discovery HD Showcase,Zone Reality,Discovery ID,Crime & Investigation Network,Travel - 6 stacji
Str. 9 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: Viva Polska,4fun TV,Eska TV,Rebel TV,Czwórka na Wizji,Polo TV - 6 stacji
rząd 2:TV Disco (przed powstaniem jest tu zagraniczny kanał muzyczny - VH1 European),iTV,MTV Polska,MTVN HD,Religia TV,TVP Kultura (po powstaniu ATM Rozrywka wcześniej tu jest stacja zagraniczna) - 6 stacji
rząd 3: WTK Poznań,Toya,Biełsat TV (jest tutaj po powstaniu UTV - wcześniej miejsce Biełsatu TV tutaj zajmuje kanał zagraniczny),ARD,ZDF,RTL- 6 stacji
Str. 10(rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: RTL2,PRO7,SAT1,CT1,CT2,Nova - 6 stacji
rząd 2: Prima,STV1,STV2,Markiza - resztę i rząd 3 zajmują kanały z zagranicznych DVB-T - po 6 stacji

W sumie aż 135 stacji
Część 4: Imperium TV
Str 1. Przewodnik filmowy
Str. 2: rząd 1 bez zmian
rząd 2: TV Puls.TV4,TV6,TVN Siedem
Str. 3 : rząd 1: TV Polonia,Polsat 2,Tele 5,TVS,CSB TV,TVP Kultura
rząd 2: Comedy Central,13th Street,Ale Kino,Polsat Film,TCM,Zone Europa
rząd 3: FOX,Fox Life,Filmbox,Nfilm HD,Nfilm 2 HD,Movies 24
Str. 4: bez zmian rząd 1 bez zmian tyle że za TVS jest TVP Seriale
rząd 2: Canal+ Film,HBO 2,Kino Polska,Kuchnia TV,BBC Lifestyle,TVP Info
rząd 3: tu bez zmian tyle że za Kuchnię TV i BBC Lifestyle jest TVN Turbo i Polsat Play
Str. 5: rząd 1: TVR (dzieli rubryke z Superstacją która jest pod nim),Disney Channel,Cartoon Network,Discovery Channel,National Geographic,Planete
rząd 2: TVN CNBC,Disney XD,Boomerang,Discovery Science,National Geograpic Wild,Animal Planet
rząd 3: TV Biznes,Boomerang,BBC Ceebies,Discivwery World,TLC,Travel Channel
Str. 6: rząd 1: Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Eurosport,Eurosport 2,TVP Sport,Canal + Sport
rząd 2: Viva Polska,MTV Polska,Eska TV,4Fun tv,Polo TV,iTV
rząd 3: Regiony TVP Info (6 stacji wg. wydań A-C) w wydaniu C za wolne 2 stacje są TVP HD,TVP Seriale ale dopiero po programach regionów

Część 5: TV4

Str. 1 rząd 1: bez zmian
rząd 2: TVP Polonia,TVS,CSB TV,TVR,TVP Kultura
Str. 2 rząd 1: TV4,TV6,TVN7,TV Puls,Tele 5
rząd 2: TVN CNBC,Superstacja,TVP Info,TVN24,Polsat News
Str. 3 rząd 1: Canal+,HBO,HBO2,Cinemax,AXN,Comedy Central
rząd 2: Canal+ Film,HBO Comedy,Cinemax 2,AXN Crime,AXN Sci Fi,Comedy Central Family
rząd 3: Kino Polska,Polsat Film, Ale Kino,Zone Europa,Nfilm,Nfilm 2
Str 4: rząd 1: bez zmian
rząd 2: Eurosport,TVP Sport,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Eurosport 2,Canal+ Sport
rząd 3: Polsat Sport News,Orange Sport Info,TVN Turbo,Polsat Play,Polsat Sport HD
Str. 5 - dodatkowa: Mini Mini,Zig Zap,Disney Channel,Disney XD,Cartooon Network,Nick
rząd 2: Viva Polska,4Fun TV,Eska TV,Rebel TV,Polo TV,MTV Polska
rząd 3: Polsat Cafe,TVN Style,Club TV,BBC Lifestyle,TLC,Kuchnia TV
Str 6. - dodatkowa: rząd 1: Polsat 2,TVP HD,TVP Seriale,PR1,PR2,PR3
rząd 2: PR4,RMF FM,Radio Zet,TOK FM,Radio Plus
rząd 3: Regiony TVP Info ( w wersji C dwa wolne miejsca mają Toya i WTK Poznań)

Część 6: Super TV
Str. 1 rząd 1: Przewodnik filmowy oraz bez zmian
rząd 2: Przewodnik Filmowy oraz CSB TV,TVR,TVS,Polsat 2
Str. 2 rząd 1: TV Polonia,TVN7,TV4,TV6,TV Puls,Tele 5
rząd 2: Toya,WTK Poznań,TVP Kultura,Nfilm,Nfilm 2,13TH Street,
rząd 3: TCM,Ale Kino,Polsat Film.Zone Europa,Universal,Kino Polska
Str. 3: rząd 1: Canal+,HBO,HBO 2,Discovery Channel,National Geographic Channel,TVN Style,TVP Info
rząd 2: Canal+ Film,HBO Comedy,Discovery Science,Planete,Polsat Cafe,TVN24
rząd 3: TVN Turbo,Polsat Play,Discovery World,Animal Planet,TLC Polsat News (może ona dzielić listing z Superstacją)
Str. 4 (z powiększonym listingiem stacji) : rząd 1: Disney Channel.TVP Seriale,TVP HD,Polsat Sport,TVP Sport,Canal+ Sport
rząd 2: Disney XD,Viva Polska,Eska TV,Polsat Sport Extra,Eurosport,Nsport
rząd 3: Cartoon Network,4fun TV,MTV Polska,Polsat Futbol,Eurosport 2,Orange Sport

Część 7: Tele Max
str. 1 rząd 1: Przewodnik filmowy oraz TVP1 i TVP2
rząd 2: Polsat 2,TVS,CSB TV
str 2. rząd 1: Polsat,TVN,TVN7,TV4,TV6,TV Puls
rząd 2: Tele 5,TVP Kultura,Disney Channel.Disney XD,Cartoon Network,Nickeleodion
Str 3. rząd 1:TVP Polonia,13TH Street,HBO,Canal+.Ale Kino,Zone Europa
rząd 2: TVP Info (pod Ale Kino),TVN24 (pod Zone Europa)
rząd 3: HBO2,Canal+ Film,AXN,Fox Life,Polsat Cafe,TVN Style
Str 4: rząd 1: Animal Planet,Discovery,Eurosport
rząd 2: Planete,National Geographic,Polsat Sport
rząd 3: Canal + Sport,TVP Sport,TVR

Część 8: Kurier TV

Str. 1 rząd 1: Przewodnik filmowy oraz bez zmian
rząd 2: Przewodnik Filmowy oraz CSB TV,TVR,TVS,TVP Polonia
Str. 2 rząd 1: TV Puls,TV4,TV6,TVN7,Tele 5,TV Puls
rząd 2: TVP Kultura,Universal,FOX,FOX Life,13th Street,Nfilm
rząd 3: Ale Kino,Polsat Film.Zone Europa,Zone Romantica,Kino Polska,TCM
Str. 3: rząd 1: Canal+,HBO,HBO Comedy,Discovery Channel,National Geographic Channel,Polsat Cafe,TVP Info
rząd 2: Canal+ Film,HBO 2,Discovery Science,Planete,TVN Style,TVN24
rząd 3: TVN Turbo,Polsat Play,Discovery World,Animal Planet,TLC, Kuchnia TV
Str. 4 : rząd 1: Disney Channel.Club TV,TVP Seriale,Religia TV,TVP Sport,Canal+ Sport
rząd 2: Disney XD,Viva Polska (może dzielić listing z Polo TV),4fun TV,Polsat Sport,Eurosport,Nsport
rząd 3: Cartoon Network,Eska TV,MTV Polska,Polsat Sport Extra,Eurosport 2,Religia TV

A wy co o tym sądzicie ? Według mnie taka przebudowa zarówno w listingach jak i w ogóle tytułach by się przydała ponieważ dzięki temu ten rynek nie sprawiałby wrażenie skostniałego na którym nic się nie dzieje.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 7590
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Pomysły na TV Guidy

Post autor: matik » 02 sie 2011, 18:39

kisiel205 pisze:A wy co o tym sądzicie ?
Ja na to, że masz problemy emocjonalne ze sobą.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 13145
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Kontakt:

Pomysły na TV Guidy

Post autor: Poland » 02 sie 2011, 19:01

Żadnych problemów emocjonalnych nie mam - tak więc w tym temacie możesz być spokojny.
Zrobiłem ten temat miejsce dzielenia się pracami dla np: Warblada52 tak żeby w tematach o tv guidach można się skupić na kwestiach związanych z poszczególnymi pismami. Pisząc w skrócie trochę to wszystko uporządkowałem.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 2841
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska

Pomysły na TV Guidy

Post autor: Kamil » 02 sie 2011, 19:04

Uważam, że taki wątek nie powinien tu mieć miejsca.
Nie pora na Science Fiction.

Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Prasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość