Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
wremo75
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:27

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wremo75 »

Witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad cyfrowym polsatem HD. W ofercie na chwilę obecną z PVR bo taki dekoder mnie interesuje mają dwa modele:
HD DVR Echostar 7400 i HD DVR Sagemcom ESI-88.
Jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem który wybrać. Proszę o podpowiedzi, jakieś sugestie który według was jest lepszy.
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Posty: 257
Rejestracja: 13 gru 2007, 14:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mirko1801 »

HD DVR Echostar 7400 tego tunera już prawdopodobnie nie ma w ofercie , a Sagemcom ESI-88 ma swoje wady i zalety .
Nie mogę podać Ci link do forum na temat tego tunera , ale wpisz w Google jego nazwę i dopisz forum , jak dla mnie , ten tuner to wielki szajs .
wremo75
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:27

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wremo75 »

Co w takim razie innego mógł byś mi polecić, czy są jakieś inne tunery z HD i PVArem do oglądania polsatu ? i czy jest możliwość zawarcia z nimi umowy bez dekodera ?
rzepkaaa
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2011, 22:50

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rzepkaaa »

Cały czas pokazuje nam, że brak sygnału z anteny itd. I nie wiemy co z tym zrobić. Może coś być z konwenterem lub dekoderem. Co można zrobić z tym? a już wiele razy sprawdzaliśmy wszystko w ustawieniach.
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

sprawdzic ustawienie anteny! Moze sie przestawila, jesli nie to, konwerter, przewod lub dekoder
Cyklop008
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2011, 15:06

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cyklop008 »

Proszę o pomoc od wczoraj na moim dekoderze Hd 5000 świeci się czerwona kropka co robić? Pomocy
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Nie wiem jak was ale mnie już denerwują w Sagemcomie ESI-88 te ciągłe rozjeżdżania się listy ulubionych (m.in po ustawieniu ulubionej stacji radiowej) a dokładniej pozycji poszczególnych kanałów szczególnie po usunięciu jednego z nich. Dlatego chciałbym się zapytać czy jest jaka kolwiek szansa na naprawienie tego problemu ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
cenio
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2011, 20:53

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cenio »

Witam-mam problem z dekoderem Sagem hd.z twardym dyskiem-na kazdym kanale ktory bym nie ogladal co jakis czas znika mi obraz,na 3-5 sek,fonia jest,nie pokazuje sie zaden komunikat,czarny ekran tv.troche zaczyna mnie to draznic,nie po to place 100zl,zeby tak sie meczyc,zanaczyc pragne ze wczesnie korzystalem z dekodera SD.i nie mialem podobnych problemow..niech mi ktos doradzi,bo uwazam Polsat za jedna bande zlodziei,tak nabijaja ludzi w przyslowowa "butelke"
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

Jakiej ty chcesz porady? Mamy za Ciebie pojsc wymienic dekoder jesli jest niesprawny? Idz do aso z dekoderem i opisz problem im
cenio
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2011, 20:53

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cenio »

Crump pisze:Jakiej ty chcesz porady? Mamy za Ciebie pojsc wymienic dekoder jesli jest niesprawny? Idz do aso z dekoderem i opisz problem im
BYLEM WYMIENIALEM JUZ 2 RAZY I TO SAMO SIE DZIEJE.....
Daffuś
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2011, 18:33

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daffuś »

Witam serdecznie! Mam problem z dekoderem Polsatu... Od jakiegoś czasu nie mogę wyłączać dekodera z prądu ponieważ po załączaniu długo muszę czekać aż pojawi się czerwone światełko.
Dzisiaj niestety nie było prądu przez jakiś czas skutkiem czego czekam teraz już chyba cały dzień aż pojawi się czerwone światełko na dekoderze. Nigdy tak długo nie czekałam...zaczyna mnie to już irytować strasznie.
madzia1338
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:15

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: madzia1338 »

Witam.Mam problem z dekoderem echostar. Do wczoraj wszystko działało jak trzeba. Dzisiaj rano po włączeniu dekodera, po ok. 5 sekundach wyłączył się sam. I tak jest cały czas. Co można z tym zrobić. Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
Pawlo
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2011, 7:44

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawlo »

cenio pisze:BYLEM WYMIENIALEM JUZ 2 RAZY I TO SAMO SIE DZIEJE.....
A nie pomyślałeś że możesz mieć coś nie tak z anteną?
wroobli
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2011, 11:41

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wroobli »

Witam, przeglądałem bardzo dużo wątków na różnych forach lecz nie znalazłem podobnego problemu do mojego. Posiadam dekoder mini, ok. pół roku temu umowa została zamknięta i nadal korzystałem z niektórych kanałów CP. Jednak od ok. miesiąca po każdorazowym włączeniu dekodera widnieje napis "Brak sygnału z anteny". Z kartą wszystko jest OK. Wg mnie coś stało się z wejściem od anteny ponieważ sprawdzałem u niego ten dekoder i jest to samo. Czy jest możliwość rozkręcenia dekodera i wymienienia jakiejś części? Może znacie jakiś inny sposób na usunięcie tej usterki? Proszę o szybką odpowiedz.
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Posty: 257
Rejestracja: 13 gru 2007, 14:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mirko1801 »

Piszesz głupstwa , skąd wiesz , że z kartą jest wszystko ok. ? , skąd wiesz , że stało się coś z wejściem od anteny ? , u kogo sprawdzałeś tuner i co jest to samo . Nic nie możesz rozkręcać , gdyż z wejściem antenowym jest wszystko w porządku , ponów sygnał przez ICOK CP , sprawdź ustawienia anteny . Napisz dokładnie objawy i co sprawdzałeś i u kogo .
> świadczy o złym ustawieniu talerza , a nie zepsutym wejściu antenowym .
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości