Ale Kino+

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Ale Kino+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tego kanału filmowego emitującego różne gatunki filmowe.
Polski kanał filmowy ale kino! powstał w kwietniu 1999 roku. Jest Laureatem prestiżowej nagrody Hot Bird TV Award w roku 2000 i 2001 przyznawanej przez Eutelsat i Eurowizję w kategorii NAJLEPSZY KANAŁ FILMOWY W EUROPIE.

Hollywoodzkie megahity, filmy akcji, komedie i thrillery dostarczą rozrywki i prawdziwych emocji. Na koneserów kina czekają tu dzieła wielkich mistrzów, najciekawsze produkcje niezależne i autorskie. Miłośnikom klasyki oferujemy niezapomniane filmy z lat 50. i 60.

Rocznie prezentujemy blisko 400 filmów fabularnych, 60 dokumentalnych i 720 minut filmów krótkometrażowych.



STAŁE CYKLE TEMATYCZNE

ALE KLASYCZNE - poniedziałki - niezapomniane dzieła, które tworzyły historię kina.
ALE HIT - środy - wielkie produkcje i gwiazdy, które przyciągnęły do kin miliony widzów.
ALE MOCNE - niedziele - kino pełne adrenaliny i wielkich emocji, najlepsze filmy akcji, kryminały i thrillery.
ALE ŚWIAT - czwartki - oryginalne i awangardowe filmowe odkrycia z najbardziej egzotycznych zakątków świata.

ale kino! to także WYDARZENIA SPECJALNE - rzeglądy poświęcone wybitnym ludziom filmu, kinematografiom różnych krajów, wielkim filmowym gatunkom i tematom.

Amerykańskie przeboje, kino europejskie, ale i niezwykłe obrazy z najdalszych zakątków świata - filmy z Ameryki Łacińskiej, Dalekiego Wschodu czy Australii. Zapraszamy w podróż po świecie kina bez granic geograficznych i gatunkowych. Nie zapominamy o produkcjach polskich
Żródło: alekino.pl
Pozdrawiam.

Stevie
lol

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lol »

Osobiście mało co oglądam ten kanał! Niby oferta dobra ale jakoś niemam do niego przekonania
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Ja niestety nie mam szansy ocenienia tej stacji,bo niestety CP nie ma go w swojej ofercie.Ale z tego co widze to w ramowce przewazaja filmy starsze tzw.klasyczne,ja takich nie ogladam.....
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Nie oglądam Ale Kino! Nie zależy mi na tym kanale.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Niestety miałem możliwość oglądania tego kanału tylko przez miesiąc. Spodobał mi się nawet, jednak mam UPC Polska, a w nim jest dodatkowo płatny :(.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Ja częściej oglądam Ale Kino! niż HBO - pewnie to z powodu programowej niechęci do współczesnej kinematografii remake'owej :lol:.
Rayann23
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 29 sie 2006, 8:21

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rayann23 »

Dobry super filmowy kanał Ale kino z logiem ok
Dobry Jestem
blooe
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2007, 18:33
Lokalizacja: RaDoooM
Kontakt:

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: blooe »

W każdą niedzielę maja o 20.00 filmy z cyklu INWAZJA S.F
6 maja Misja na Marsa, 13 maja Władcy marionetek,
20 maja W imię zasad, 27 maja Star Trek IV: Powrót na Ziemię

Przed każdym filmem zapraszamy na dokumentalną serię Kroniki science fiction.


więcej na www.alekino.pl
___________________________________________________________

^^^^^^
Co o tym sądzicie ? - ja uważam że to świetny pomysł nareszcie ktoś się wziął za to Ale kino !
Pawel

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

blooe pisze:27 maja Star Trek IV: Powrót na Ziemię
Z tymi Star Trekami to ich naprawdę pogieło. Najpierw na Cinemax wyemitowali kilka części. Potem kilka innych części pojawiło się na TV1000, teraz jeszcze na Ale Kino będzie jeden Star Trek.
Ale jak człowiek chciałby sobie tak wszystkie filmowe wersje Star Treka obejrzeć po kolei, to nawet mając te trzy kanały nie uda mu się to trudne zadanie.
Ehh, jednak nie ma to jak p2p.
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zoltar »

Szkoda ze pokazuja tym razem w INWAZJI SF filmy tak znane i latwo dostepne bardzo podobal mi sie ten cykl ktory byl 2 lata temu pokazali 5 filmow same klasyki czyli Latajace Talerze,Najezscy z Marsa,Niewiarygodnie kurczacy sie czlowiek,Potwor zb Czarnej Laguny i moj ulubiony Robot Monster to bylo dopiero kino sf !
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

CIEKAWOSTKA
Jutro nad ranem, godz. 02:55-04:20 zostanie wyemitowany film polski pt.,,Ego", ten sam film poleci także na Kino Polska tego samego dnia, godz. 04:00-05:25, można wywnioskować, że przez kilka minut na obu stacjach będzie leciało to samo :cool: dodam, że nie raz już się tak zdarzało w polskiej telewizji i nie tylko.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

11 listopada kanał zmieni nazwę na Ale kino+ HD (znika wykrzyknik). Zmieni się także logo, które moim zdaniem jest BEZNADZIEJNE (a co za tym idzie, wprowadzona będzie nowa oprawa. Już tęsknię za fantastyczną obecną, uwielbiam ją...):
Obrazek
Media2.pl pisze:Ale kino+ HD zaprosi widzów na polską premierę filmu "Dzień z życia" - okrzykniętego wydarzeniem tegorocznego MFF w Berlinie. Dokument, wyprodukowany przez Ridleya Scotta powstał w całości z materiałów nadesłanych przez użytkowników serwisu YouTube. W tym pionierskim projekcie wzięło udział 80 tys. osób ze 197 krajów. Widzowie obejrzą również "Kontakt" z Jodie Foster, "Rozgrywkę" z Robertem De Niro i Marlonem Brando, a także pierwszy odcinek brytyjskiego serialu "Luther", uznanego za jeden z najlepszych seriali kryminalnych tego roku. Odtwórca tytułowej roli, Idris Elba, został nominowany za tę kreację do najważniejszych branżowych nagród: Złotego Globu, Emmy i Satelity.
WIĘCEJ: http://media2.pl/media/83815-Cyfraplus- ... -w-HD.html
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

No cóż, trzeba będzie się przyzwyczaić. U nas Canal+ i tak długo ciągnie, jeśli chodzi o utrzymanie marki na rynku.
ared
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 12 paź 2010, 14:43

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ared »

Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

Ale Kino+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

O ile sam pomysł związania marki plusem oceniam pozytywnie, o tyle negatywnie przemawia do mnie ale kino +, mogli przerobić na kino+, to było by ciekawsze, albo wprost "film+extra", a tak jak jest... odczuwam, że to na siłę nienaturalne.
▲waldus_5
ODPOWIEDZ

Wróć do „Canal+ Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości